• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Cocaine Buy Kokaín

aralxd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

skúsim šťastie tu, presťahoval som sa na druhý koniec krajiny, takže môj človek, od ktorého som pravidelne bral, je preč.

Už som si takmer objednal z temného trhu cez ARES, ale stále mám dosť obavy z doručenia poštou, tak to skúsim tu.
Má niekto niekoho na Morave? Ak áno, môžeme sa porozprávať v súkromnej správe, vďaka.

Prípadne má niekto skúsenosti s objednávaním cez trhy ako ARES, Nemesis, ak by som musel ísť touto cestou?

Vďaka
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Ahoj Mám pomerne bohaté skúsenosti s nákupom na darknete. Z času na čas to robím od roku 2012 / 2013 (keď bol silkroad ešte horúci.)
Úspešnosť približne 90 %.
V súčasnosti môžem odporučiť Bohemia market. Majú slušné vrátenie peňazí, ak tovar nedorazí.
Ale hlavne to chce vybrať si dobrého predajcu, ktorý má skúsenosti s prepravou. Nepozerajte len na cenu....
Najlepší je vnútroštátny, ale je dosť problém zohnať niekoho u nás. Občas sa niekto nájde, ale väčšinou je to na chvíľu.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Aké by mali byť výstupy? Dajte mi vedieť do správ, či je to aktuálne. Kokaín, ktorý môžem ponúknuť, je to najlepšie, čo môžete v Českej republike dostať, kvalita sa dostáva do EÚ. Možnosť dohodnúť DD na Morave.
 
Top