Pranie špinavých peňazí vo veľkom rozsahu

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Chcel by som sa dozvedieť viac o praní špinavých peňazí vo veľkých množstvách

Aké techniky používajú subjekty zaoberajúce sa praním špinavých peňazí ?
Do ktorých spoločností investujú ?
Ako získavajú bankové účty s hotovosťou ?

Viem, že mnohé kartely chodia do Dubaja a dávajú svoje peniaze správcovskej spoločnosti, ale ako správcovská spoločnosť perie peniaze
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Otvoriť bankový účet na falošné meno je jednoduché, ak sa pohrabete vo fóre, je tam aj návod, stačí si ho pozrieť
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Nie vždy som mal falošný bankový účet a oni sized moje peniaze boli len pár tisíc, chceli dôkazy o tom, odkiaľ peniaze pochádzajú a údaje o osobe, ktorá je posielanie to Tuck mi 6 mesiacov, aby sa to späť do normálu zatvorený účet po tom držať BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Prečítajte si moje vlákno
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myslím, že má na mysli to, aby to vyzeralo úplne legálne. Existuje veľa trikov. Otec mojich priateľov si každý mesiac kupuje auto a po 30 dňoch ho predáva. Má tiež osobnú známosť s jedným z týchto trhov s darčekovými kartami, kde kupuje niekoľko stoviek stojanov s darčekovými autami a predáva ich späť človeku, ktorý mínus 3 % dostane účtenku a celých 9 metrov. Robí veľa krypto a denné obchodovanie krváca to ako 10% mesačne a je to všetko legálne, keď skončí.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Nájdite bohatých ppl, dajte im špinavé peniaze, aby investovali svoje legálne peniaze do vašej spoločnosti. Napríklad im dajte 50k, aby investovali 40-45k zo svojho bankového acc do vašej spoločnosti. Teraz máte legálnu spoločnosť plne zaplatenú. Potom si otvorte nejakú spoločnosť, ktorá bude fungovať len v hotovosti, napríklad práčovňu, rýchle občerstvenie, pizzeriu, autoumyváreň a vystavte falošné faktúry alebo účtenky.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Podnikanie, ktoré sa nedá kontrolovať - práčovne sú dobré. Soláriá. Masážne salóny. "Predaj umenia" je ďalší dobrý - hodnota je vnútorná alebo subjektívna, inými slovami, výrobok je jedinečný a stojí toľko, koľko je kupujúci ochotný zaplatiť. Maliarske štúdio alebo rôzne remeslá. Dokonca aj hudba.

Na darknete existuje fórum s názvom "Dread", ktoré by vám pravdepodobne povedalo všetko, čo by ste chceli vedieť. Nestrávil som tam žiadny čas, ale mám priateľa, ktorý na tú stránku prisahá.
Plná užitočných informácií pre ľudí "ako sme my".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím si, že veľkou vecou je mať legálnu spoločnosť, ktorej však môžete vyčistiť svoje peniaze. Takže máte priemerný podnik (autoumyváreň). Nevydeláva veľa peňazí, ale môžete do nej vložiť časť svojich nelegálnych peňazí a nazvať to ziskom
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 to môže byť naozaj naozaj jednoduchšie, vytvorte si vlastné nft a potom ich kupujte za svoje monero. Nemusíte si kryptomeny zamieňať za hotovosť a nemusíte si otvárať nejaký typ spoločnosti. Zo zisku z nft zaplatíš dane a budeš mať vyprané peniaze.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zabudol som na NTF. Sú to ešte stále veci? Viem, že ich popularita zanikla, keď klesla kryptografia. Vrátili sa?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 áno, majú menšiu popularitu ako pred rokmi, ale stále fungujú a majú dobrý trh
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Budem sa na ne musieť pozrieť ešte raz. Pár som ich dostal, keď sa začali vydávať, a zabudol som na ne. Možno som bohatý!!! Haha
 
Top