Question Únik poštových zásielok(Turecko )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, poslali mi vzorku zadarmo. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou to zistila polícia Chcem vedieť, ak príde polícia na moju adresu, akú najlepšiu odpoveď im mám dať Ak má niekto skúsenosti, prosím, poraďte mi.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Odstránenie všetkých informácií o veciach alebo šifrovaných
V podstate zničte všetky dôkazy o prípade
Ako váš dostať, že váš balík chytili?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Lieky v Turecku podľa môjho názoru jednoducho nemajú cenu. Môj drahý priateľ dostal 9 rokov väzenia (prísny režim) za fken 80 gramov trávy... Každopádne všetko vymažte nepovedzte ani jednu vetu a ak prídu, zoberte si právnika.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kde evedencia, kto si objednáva zásielku na adresu, v podstate každý si môže niečo objednať na nejakú adresu, možno tam len omylom uvedie to meno adresu na balíku, kto vie atď,
Právnik vždy
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nikdy sa k ničomu nepriznávajte a všetko popierajte, nikto nemôže dokázať, že ste si to objednali, kým nemá čisté dôkazy o tom, že ste prišli do kontaktu s akýmkoľvek typom drog, ak si myslíte, že po vás idú, nikdy nič nemajte v držbe, už si neobjednávajte veci na adresu bydliska, používajte falošné meno. Celkovo už nikdy nepoužívajte svoje skutočné údaje a nikdy nemajte látky v množstve, ktorého sa nemôžete rýchlo zbaviť. Poradím vám, aby ste nikdy nenosili drogy so sebou a nikdy nechodili von s ničím pri sebe. Toto všetko už viete, je to zdravý rozum, ale ak sa naozaj zaoberajú týmto prípadom, že si objednáte veci, budú na to 24 hodín denne, takže každá malá chyba, ktorú urobíte s tým, že máte pri sebe svinstvo, môže byť prípadu bližšia. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa do toho tak hlboko nepustia, pretože to nebolo veľké množstvo, len otvoria oči a budú čakať na ďalšie a na väčšie množstvá objednávok. Na záver nikdy nepoužívajte svoje skutočné meno, adresu bydliska a celkovo ako som povedal svoje skutočné informácie. Zostaňte v bezpečí
 
Top