Hovorme o mojej smiešnej tolerancii

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Na začiatok spomeniem, že v súčasnosti užívam SSRI a od tohto týždňa sa vysadzujem po zistení, že psychedeliká a SSRI sa neznášajú. Bez ohľadu na to som mal vždy šialene vysokú toleranciu na všetko. Pred SSRI by som si vzal hrsť húb, len aby som dosiahol základnú úroveň. Raz som mal vrecúško hubových žuvačiek, "zjedzte dve, aby ste si urobili výlet, zjedzte celé vrecúško a pôjdete na mesiac" s veľkým varovaním, aby ste to zobrali celé, no, zjedol som to celé a absolútne nič sa nestalo. Vyskúšal som aj liečbu ketamínom na úrovni lekárne, myslím, že to bolo 1200 mg na 6 sedení, a okrem nejakej introspekcie sa nič iné nestalo.

Nikdy som nevidel vizuálne efekty ani som nemal zvukové vylepšenia. Cez víkend som mal pero DMT, vzal som si celý gram počas 2 dní a jediné, čo to naozaj urobilo, bolo, že som bol ospalý. (bolo to dobré do postele lol)

Kapitán Sandoz mi poslal LSD a v jednej chvíli som ich mal v tvári 6 naraz, nič.

Už asi dva roky spolupracujem s psychiatrom a snažím sa prísť na to, čo s mojou ADHD, ktorá je tiež veľmi zlá. Nič nezabralo, chvíľu som brala Wellbutrin, spôsobilo to, že som nemala kontrolu nad vlastným mozgom, cítila som sa stále "zamknutá".

Zistil som však, že 4mmc spôsobuje, že môj mozog "pracuje" správne. Okrem bežných vedľajších účinkov, ako je nadmerné potenie, mi dodal energiu a prinútil ma robiť 18 vecí naraz, ale skutočne som tých 18 vecí DOKONČIL lol. Bolo to prvýkrát, čo "stimul" urobil svoju prácu pre mňa.

Pripravujem sa povedať môjmu psychiatrovi, že sme skončili a začalo sa odstavenie. Skúsil som oficiálny "legálny" spôsob, teraz sa zdá, že toto je všetko, čo mi pomáha. Za posledné dva roky som bola na toľkých rôznych stimulantoch, že som stratila prehľad.

Čo sa to deje s mojím hlúpym mozgom? Práve teraz som na MDMA, páči sa mi to a myslím, že to bude pre mňa fungovať, ale určite iný pocit. Nikdy som neskúsil Meth a myslím, že to môže byť skvelé, ako podobné sú chemické základy medzi Meth a 4mmc? Viem, že som na šikmej ploche a dávam si čo najväčší pozor, preto sa obraciam na skupinu so žiadosťou o radu.

Nejaké návrhy alebo iné veci, ktoré by som mal vyskúšať?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mefedrón má metyl v polohe 4(para) fenylu a dvojitú n-väzbu kyslíka na uhlíku b, čo z neho robí ketón. Odstráňte tieto prvky a je z neho pervitín. Urobte Wolfe Kitshnerovu redukciu, ktorá odstráni tento kyslík, a je to PMMA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kurevsky FASCINUJÚCE!! Ďakujem Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Istý čas som užíval adderall XR 30 mg. Zo začiatku fungoval, ale v noci mi začal spôsobovať úzkosť. Roky som si objednával stlačený addys online (pervitín) to bolo oveľa lepšie. Žiadna úzkosť v noci a mohol som opäť spať. Mám však akúsi návykovú osobnosť a začal som brať 60-90 mg viackrát denne. Armodafinil bol tiež skvelý. Nebolo to rýchle, ale naozaj ma udržalo sústredené. Je ľahké sa dostať príliš
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To sú skvelé tipy, ďakujem @miner21, ja som bol na Ritaline asi od 7 do 15 rokov a vždy som ho nenávidel, ale keď sa na to pozriem spätne, možno by som bol bez neho úplný odpad cez školu. Celý ten čas a Psych Doc stále nespomenul addy, takže si musí myslieť, že to nebude fungovať pre mňa z nejakého dôvodu. Mám tiež dosť návykovú osobnosť (ak je to tam v mojom vlastníctve, prečo to nie je vo mne lol) Možno skúsiť Armodafinil pred Meth... Mám pocit, že sa mi Meth naozaj bude páčiť lol a možno tú plechovku trochu nakopnem s Armo, určite to stojí za pokus!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Prekvapilo by vás to. Väčšina ľudí, ktorých poznám na pervitíne, má problém sa vôbec zfetovať a len sa udržujú, pretože bez neho sú mŕtvi. Metamfetamín sa veľmi preceňuje. Za posledných 30 rokov bol deklasovaný. Od roku 1999 som nevidel prestrelku v motorkárskom bare.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Sakra, možno je načase vrátiť tie staré časy prestreliek! Prečo kvalita v posledných desaťročiach tak neustále klesá? Keby som mal všetko vybavenie, čo mi bráni vyrábať sklo s čistotou 98 - 100 %?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Je to zvláštny scenár. Spomeňte si na hadrónový urýchľovač a Mandelov efekt. Skutočne okrem toho, že je to 50 % sinusovky, si nie som istý, čo sa deje. Kedysi som si myslel, že je to n-izopropylbenzylamín, ale drugs.data hovorí, že ho nikdy nenašli a štandard kúpil dvakrát a je ľahké ich rozlíšiť. Existuje veľa kryštalických hladín, ktoré nie sú aktívne alebo slabé, ktoré by človek nedokázal rozlíšiť. Minule som sa pokúsil izomerizovať niektoré, ktoré som si uložil. Získal som 0 D izomérov. Kryštály sa jednoducho nikdy neobjavili v neprchavom rozpúšťadle. Používal som kyselinu Ltartarínovú a očakával som, že Lmeth Ltartát sa bude zrážať. Neutralizoval som ho a pridal hcl až do ph5 a obnovil som každú smietku metamfetamínu a vyfajčil som ho. Je to zvláštne, pretože som sa pokúšal obnoviť L a nepodarilo sa mi to. Je to naozaj izomerizácia D z p2p, ako sa píše v dea?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Veľa šťastia, človeče môj!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Vyskúšal som to už dvakrát. Rovnaký výsledok. Nebol som tam veľmi vysvetľujúci, ale založil som vodný roztok hcl a oddelil som základný olej a potom som k základnému oleju a kyseline L-vinnej pridal čerstvú vodu a refluxoval 2 hodiny. Potom som dal dietyléter, a chvíľu som to miešal ( to aby som zachytil bázický meth ( D, pretože som očakával, že L bude Lmeth Ltartrát, a keďže je to soľ, zostane v polárnom.) Ale po oddelení etyléteru a odparení VODY tam nebolo nič. Okyslil som éter 37 % vodným hcl a 25 ml dh20 na ph 5 a keď som oddelil vodu a odparil ju, získal som všetko. Podľa mňa to znamená, že v ňom nie je žiadny L-metán, keďže som nemohol dosiahnuť konjugáciu L-tartarínu ani po 2 hodinách pri refluxe. Netreba dodávať, že to nebol výsledok, ktorý som očakával, inak by som nestrácal čas. DEA tvrdí, že oni, že izomerizujú p2p mrth v Mexiku a kartelový meth je D nie racemický, ale to svinstvo ma stále nedostane do hajanu, takže som viac ako zmätený
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Celkovo pomerne zaujímavý reakčný proces. Som zvedavý, kam to kartely dotiahnu
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ach človeče, hovoríme tu o tolerancii? Shiitttttttttttt. prepálil som uncu ľadu za menej ako týždeň KAŽDÝ týždeň počas solídnych 4 rokov v rade. nikdy som nevynechal ani deň. Teraz som suchý ako mf'er a na 30 mg XR adderall raz denne s 15 mg instant dvakrát denne a to ma ani nedostane z postele ráno. musím si vziať 3 XR a 5 instantov, len aby som mohol otvoriť oči popoludní (priznajme si, že nie som schopný sa pretiahnuť, aby som sa ráno dokonca vymočil, takže sa každý deň zobudím okolo 14:00.) Bohužiaľ, moji chlapci zamkli na dobrý longggg čas a mám nulové spojenia vľavo, čo ma znížilo, aby som sa stal mojím osobným šéfkuchárom boyardeez nuts gonna mať výbuch sa snaží zistiť, ako sa stať chemikom.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nutnosť je matkou vynálezov, priateľu! To je divoký.. Frustrujúce, že neexistuje olympiáda pre ľudí ako my lol, rozdrvili by sme ju
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
No ste na správnom mieste, kde sa môžete učiť, a medzitým je tu veľa ľudí, ktorí predávajú metamfetamín za konkurenčné ceny. Myslím, že som si kúpil pervitín od piatich rôznych ľudí a v podstate to bol všetko presne ten istý tovar mexického kartelu, ktorý za tú cenu nemôžem vyrobiť
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Môžete vykonať extrakciu benzínu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Môžete si zaobstarať robotické tablety DXM HBr. Môžete užívať 90 mg lieku DXM HBr (dextrometorfán HBr) dvakrát denne (s odstupom 12 hodín) počas 5 až 16 dní. Znížte alebo vylúčte užívanie stimulantov počas. Držte sa ďalej od sérotonínergných drog (MDMA, LSD, SSRI antidepresíva). Dextrometorfán je SNRI (inhibítor spätného vychytávania serotonínu a noradrenalínu) a NMDA antagonista. Práve antagonizmus NDMA znižuje toleranciu na drogy. Tolerancia na lieky bude 1/2 až 1/3 toho, čo bola.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Môžete vyskúšať 90 mg lieku DXM HBr (dextrometorfán HBr) dvakrát denne (s odstupom 12 hodín) počas 5 až 15 dní. DXM je SNRI a NMDA antagonista. Vyhnite sa prílišnému množstvu stimulantov a rozhodne sa počas nich vyhnite všetkému, čo ovplyvňuje serotonín (MDMA, huby, SSRI antidepresíva). Potom bude tolerancia na lieky 1/2 až 1/3 toho, čo bola. NMDA je jedným z mechanizmov budovania tolerancie. Ďalším sú receptory CREB, ale neviem, či ešte existujú inhibítory CREB.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex ďakujem, naozaj si myslím, že budem musieť zmeniť veci a v najbližších dňoch to budem viac skúmať. Som len ako gram v tomto úžasnom Meow Meow, ktorý mám, a včera to isté množstvo, ktoré mi spôsobilo obavy, že by som mohol omdlieť z chôdze po niekoľkých krokoch, dnes je moja základná úroveň... Nenávidím svoj mozog!!! Taký kokot je!!!
 
Top