Lisdexamfetamín

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ahoj! Chcel by som vedieť, či existuje spôsob, ako si vyrobiť vlastný lisdexamfetamín, musím ho užívať každý deň a ceny sú smiešne a niekedy produkt ani nie je dostupný... Môže mi s tým niekto pomôcť?
Vopred ďakujem!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lisdexamfetamín sa v tele metabolizuje na amfetamín. Je pre vás jednoduchšie okamžite syntetizovať amfetamín a použiť ho na lekárske účely.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Máte na mysli lisdexamfetamíndimesiát, Elvanse. Je to len D-amfetamín solený mesylátom a kombinovaný s aminokyselinou na predĺženie uvoľňovania. lisDEXAMFETAMÍNdimesilát. Všetko v názve tejto molekuly bez veľkých písmen sa odštiepi enzýmami v krvnom obehu a zostane vám čistá narkotická droga, dextroamfetamín.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Áno, človek!! Som v tých istých sračkách. je to len kurva crimminal, čo si nechajú zaplatiť za to shit.im z nl a platím hovno peňazí za moje poistenie a pilulky Elevance, ktoré potrebujem, nedostanú zaplatené. onley časť z nejakej spoločnosti, ktorá platí späť, ale aj tak stoja majetok. len za xtra aminovú skupinu na dex.
Nemôžem aforde moje lieky takto a som nútený byť kreatívny.to je najväčšia časť dôvodu, prečo začať robiť sám.and ofcource hobby v ňom .but yeah ,its nenormálne, čo účtujú za dexamphetamine s oneskorením uptake.what do they expect people to do after getting bills like that and some reacherge? Človek musí byť hlúpy, aby sa aspoň nepokúsil zachrániť pred chudobou👍je to čistá mafiánska praktika, čo robia, a to na právnom základe.kto je v tom zločinec.som s vami až do konca.sakra, myslel som si, že som tu jediný, kto má taký veľký problém
 
Top