• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Hľadáte predajcu MDMA alebo LSD v Amerike

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Hľadám predajcu MDMA alebo LSD, ktorý môže poslať do Ameriky Hľadám len malé množstvo v hodnote 50 USD
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Žiadny tu na trhu nie je, čo? Zdá sa, že aj keby nebol predajca v USA, niekto by vám to poslal
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Väčšina predajcov je v Európe alebo predávajú len do nej alebo väčšinou, takže je to trochu boj, najmä preto, že sa snažím vyskúšať len malú sumu peňazí (50 USD), aby som otestoval, či je to skutočné 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Počul som, že je to tak. Pravdepodobne existuje dobrá obchodná príležitosť pre niekoho, kto dokáže dostať kvalitnú MDMA do štátov a ďalej ju predávať. Rád by som vedel, či sa nájde niekto, kto má kvalitný produkt. LSD však nie je moja vec
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
wanny vyskúšať cukríkový flip? mal by však začať s LSD,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mám dosť veľa mdma Thuggaking54xx 's. Je to dobrý produkt za primeranú cenu. 100 mg je dávka pre väčšinu ľudí. 250mg je silná dávka. Pravdepodobne trochu veľa pre väčšinu ľudí
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, som nováčik na tejto stránke, ale nie na trhoch a teraz aj na pastebinách. Potrebujem pomoc pri navigácii a hľadaní predajcov. Hľadám FXE, ale fušujem aj do mnohých látok.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Dobrý deň, môžeme poskytnúť prekurzory niektorých produktov, nie syntetické produkty. Ak máte záujem, napíšte mi PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames je legitímny predajca MDMA so sídlom v USA. Užívajte bežné Shulginove dávky jeho vecí 120 - 160 mg.
 
Top