Question Looking for a vendor hľadáme spoľahlivého dodávateľa metamfetamínu pre južnú afriku

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, som na fóre možno takmer mesiac a naučil som sa veľa vecí, ale v súčasnosti hľadám spoľahlivého predajcu kryštálového metamfetamínu, ktorý nie je príliš drahý, som z južnej Afriky, takže výmena peňazí odtiaľto do USD je dosť drahá, tu by som zaplatil okolo R400/20USD za gram kryštálu, ale ceny kryštálu presahujú 120 dolárov za gram tie, ktoré som našiel, ak niekto vie o predajcovi alebo je jeden pls odpoveď. Hľadám len spoľahlivého predajcu, ktorý predáva krištáľ za rozumnú cenu, a ak nájdete predajcu z Južnej Afriky, bude to ešte lepšie. Ďakujem vám.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Som tiež z Južnej Afriky, niekde na severnom cípe

Môžem vám zohnať TIK (metamfetamín)
Ceny priamo od nigérijského kartelu
R150 / 8 USD za gram + môj poplatok
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo vďaka človeče, to vôbec nie je zlé, najlepšia cena, akú som zatiaľ dostal, cape je dobrý s tik, o ktorom viem. je to R150 za gram a koľko by bolo doručenie pre durban alebo vieš o ur ľuďoch, ktorí tu predávajú?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Áno r150 za 1 gram. zistíte, koľko bude stáť kuriér z Kimberley, Northern cape do Durbanu, než mi dáte vedieť.
CAT začína od R50 na tejto strane.
Mandrax začína od r40 plná tableta/tableta
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Najlepšie by bolo zájsť tam, kde majú Nigérijčania v Durbane obchody, a opýtať sa na nejaké kryštály
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Áno, vidím, že som v okolí hillcrestu, takže takmer v durbane, niekedy fajčím mandrax àswell a toa q dobrá cena, koľko bude stáť doručenie od u sem do hillcrestu
 
Top