Looking for a vendor HĽADÁME DODÁVATEĽA HROMADNÝCH VÝROBKOV DO AUSTRÁLIE (VEĽKÉ PENIAZE)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ahoj všetci, v súčasnosti máme určité problémy s naším súčasným dodávateľom, najmä pokiaľ ide o kvalitu výrobkov a množstvá, ktoré v súčasnosti prechádzajú našimi dverami. Domnievame sa, že naša organizácia je v súčasnosti príliš veľká na to, aby sa zaoberala súčasnými problémami, ktorým čelíme. Z tohto dôvodu v súčasnosti hľadáme potenciálnych nových dodávateľov, ktorí s nami chcú vybudovať dlhodobý obchodný vzťah.

V súčasnosti hľadáme:

- Koks
- Metamfetamín
- MDMA
- Ketamín

Sme jednou z najangažovanejších, najznámejších a najväčších organizácií v Austrálii s veľkým vplyvom na tunajší obchod s drogami.
Máme veľkú kontrolu nad predajom, distribúciou a pohybom čohokoľvek vo veľkom množstve na domácom trhu. Máme tiež kontrolu a spojenectvo s niekoľkými ďalšími zločineckými rodinami a organizáciami v Austrálii, vrátane niekoľkých najväčších online predajcov darknetu v Austrálii.

Môžeme celý deň hovoriť o tom, akú veľkú moc a kontrolu máme tu v Austrálii, alebo by sme mohli hovoriť aj o nespočetnom množstve zdrojov a kontaktov, ktoré máme, ale na to tu nie sme. Sme tu preto, aby sme ponúkli príležitosť zarobiť milióny dolárov v krátkom čase.
Naša vysoko sofistikovaná a rozsiahla sieť a organizácia + stály prísun veľkých zásielok vysokokvalitných výrobkov = milióny a milióny dolárov ľahko. S touto príležitosťou sa dá zarobiť nepredstaviteľné množstvo peňazí, tí, ktorí sú inteligentní, to dokážu vidieť, tí, ktorí sú jednoduchí, to nedokážu.

Hľadáme rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú rovnakú dlhodobú víziu ako my a sú schopní splniť naše požiadavky.
Nehľadáme jednorazové obchody, potrebujeme dodávateľa, ktorý je ochotný s nami dlhodobo spolupracovať a robiť kompromisy.
Sme presvedčení, že viac peňazí sa dá zarobiť vďaka dlhodobej spolupráci, preto chceme vybudovať dobre fungujúce bratstvo a partnerstvo.
Takisto nehľadáme ľudí, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s prepravou do Austrálie alebo chcú len experimentovať so svojimi malými prepravnými metódami. Toto je príležitosť pre tých, ktorí majú skúsenosti, nie pre tých, ktorí práve začínajú.

Naša organizácia je veľmi stará škola, ale to neznamená, že sme hlúpi. Podvodníci, ľudia, ktorí strácajú čas, a ľudia, ktorí nie sú schopní túto úlohu zvládnuť, nech nás nekontaktujú.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Pozdravujeme vás! Poskytujeme prekurzory, žiadne syntetické produkty. Ak máte nejaké potreby, neváhajte ma kontaktovať. Predávame hlavne výrobky (BDO, jódové guľôčky, kyselinu hypo...) do Austrálie
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ahoj kamarát,
Ďakujeme za vašu odpoveď, v súčasnosti sa však zaoberáme len obstarávaním hotových výrobkov. Ak sa to zmení, budete prvou osobou, ktorú budeme kontaktovať.

Na zdravie.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Môžeme vám dodať legálny analóg ketamínu v akomkoľvek množstve so zaručeným dodaním. Iba eskont
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Som dodávateľ prekurzorov z Číny a teším sa na budúcu spoluprácu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Môžem vám pomôcť
s K a možno aj s koksom, ale s metamfetamínom to vaši colníci mimoriadne sťažili. Ich metóda na bezpečné odoslanie k vám existuje, ale je drahá a neviem, či by sme to dokázali v takom rozsahu, o akom hovoríte. Vyžadovalo by to určitý kapitál, aby sme sa o to vôbec pokúsili. Máte v súčasnosti použiteľné kanály k vám? Ak áno, môžem vám na cestu poslať všetok Proust, ktorý by ste si mohli priať.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ahoj brat, porozprávajme sa súkromne.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
Oboznámte sa so mnou súkromne. Môžem vám s tým pomôcť
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Stále hľadáte. Napísalo mi veľa ľudí, ale zatiaľ sa zdá, že nikto nie je schopný túto prácu vykonať.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Niekto obsadil pozíciu dodávateľa pre spoločnosť Meth. Stále hľadám všetko ostatné.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Je to vôbec dobré, to, čo sa dostalo do obehu, je blbosť ...
Ako sa dá začať od vás

Som v oblasti Brisbane
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, austrália, kontaktujte ma a môžeme sa porozprávať myslím, že by to mohlo byť dobré pre nás aj pre vás. Viem, že austrália a nový zeeland sú dobré trhy pre ľad especialy, však?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ak máte stále záujem, sme schopní dodať ľad každý quantitie pls pošlite mi pm pre podrobnosti
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD Mám podozrenie, že sú to fizli, dlho som s nimi rokoval a nikto nikde... bludy
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Po mesiacoch a mesiacoch rozhovorov s mnohými potenciálnymi dodávateľmi a výrobcami sa mi zatiaľ podarilo nadviazať vzťah len s jedným jediným dodávateľom, a to pre metán.
Prekvapivo po celom tomto čase naša organizácia stále hľadá niekoho, kto by nám priamo dodával koks, MDMA a ketamín. Pôvodne sme si mysleli, že vzhľadom na množstvo ľudí, ktorí nám píšu správy a oslovujú nás, určite veľmi rýchlo nájdeme vhodnú náhradu za nášho súčasného dodávateľa, avšak zdá sa, že to tak nie je.

Doteraz 90 % ľudí, ktorí nás kontaktovali, skončilo ako strata nášho času. Boli tu hlúpe pokusy pokúsiť sa nás podviesť, boli tu pokusy prinútiť nás, aby sme riešili CELÝ proces prepravy od začiatku do konca vrátane využívania našich trás a zasvätených osôb a našich spôsobov prepravy, a ďalšie ďalšie pokusy len márniť náš čas a opakovane nekonať na základe sľubov a požiadaviek. Ľudia tvrdili, že sú schopní dodať nám xx KG výrobku mesačne, ale mali problém vyrobiť jeden alebo dva KG v rámci týždňového oznámenia. Ľudia tvrdili, že sú schopní úspešne prepraviť výrobok do Austrálie, ale nikdy predtým ho do Austrálie neposlali. Ľudia tvrdili to a to, ale nedokázali konať podľa svojich tvrdení, a dokonca sa niekedy jednoducho úplne vytratili. Je to detinské správanie a rozhodne to nie je typ ľudí, s ktorými by sme chceli obchodovať v každom prípade.

Ako som uviedol vo svojom vôbec prvom príspevku, je to obrovská príležitosť, ktorá sa tu prezentuje a je s ňou spojený potenciál zarobiť milióny dolárov v krátkom čase. Naše operácie tu v Austrálii nám umožňujú doslova predávať a distribuovať 20-30 KG len MDMA mesačne a jedna osoba mimo tohto fóra tvrdila, že je schopná držať krok s týmito množstvami, a pritom im trvalo 2 mesiace, kým nám prepravili KG MDMA. Ako má byť niekto schopný takto pracovať a zarábať peniaze?

Poviem to ešte raz a bude to aj naposledy, čo to hovorím. Toto je príležitosť, ktorá zmení život tým, ktorí sú SCHOPNÍ túto úlohu vykonávať, nič menej. Jediné, čo požadujeme, sú pravidelné dodávky kvalitných výrobkov, viac ako slušná doprava, slušná komunikácia a ochota pracovať a robiť kompromisy s našou organizáciou, ak dokážete držať krok, môžem vám sľúbiť, že budeme spolupracovať v harmónii veľmi dlho. Ak tieto očakávania nesplníte alebo nedokážete dodržať tieto požiadavky, dôrazne vám odporúčam, aby ste sa vyhli zasielaniu správ, aby sme obaja nestrácali čas. Nemáme toľko voľného času, aby sme tu sedeli a písali sem a tam len preto, aby sme sa nikam nedostali. V 80 % prípadov vidíme priamo do hlúpostí, čo je jeden z mnohých dôvodov, prečo sme jednou z najväčších organizácií v Austrálii, takže sa neobťažujte mrhaním nášho času.

Každopádne moja tiráda skončila. Stále hľadáme stabilné dodávky koksu, MDMA a ketamínu. Môžeme byť otvorení aj iným produktom.
 
Top