Question hľadáme ľudí v dánsku, švédsku alebo nemecku

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
hľadám partnera/mentora/učiteľa v oblasti výroby amfetamínu. v dánsku by to bolo výhodnejšie, keďže v dánsku sídlim. teším sa na stretnutie s kýmkoľvek, kto zdieľa moju víziu priniesť dobrý amfetamín do škandinávie
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Určite nenájdete jediný dôveryhodný zdroj, s ktorým by ste sa mohli osobne stretnúť :D. Aj keby to niekto urobil, nerobte to! To je váš voľný vstup do väzenia, frajeri
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Pokúšal som sa pripojiť do skupiny, ale bez úspechu, vidím, že ste jedným zo zamestnancov, v každom prípade by ste mi mohli pomôcť dostať sa do nej ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nikto vám neukáže, ako sa vyrába zD ak niekto vie, ako sa vyrába, nemusí niekomu ukazovať, ako sa vyrába xD je to biznis xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Na fóre sú ľudia, ktorí radi vysvetlia veci začiatočníkom :) Ale osobne? cmon vole :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ľudia, ktorí toto je normálna práca xD 8h choďte domov xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nemožno kúpiť nikto vás nenaučí, ako vyrobiť zD. Ak je niekto v niečom zručný, nepotrebuje niekoho iného učiť, ako to robiť.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Účelom tohto fóra je učiť nováčikov, takže by som sa k vášmu tvrdeniu nepridal :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Neurážam vás ani nič podobné, ale :
-ľudia, ktorí sú dostatočne kvalifikovaní, sa to naučili z nelegálnej činnosti a nikto seriózny sa s vami nestretne, pretože ak sú/boli aktívni v činnosti výroby drog, budú sa báť, že ich vyprovokujú/vypália
-toto fórum učí veľa ale financujú ho ľudia HEISENBERG,G.PATTON atď - ľudia s vášňou a nemyslím si že niekto z nich bude riskovať stretnutie s tebou lebo sú to príliš veľké postavy a myslím že LE sa snažili desiatky krát vyprovokovať. Ja tiež dostávam veľa ponúk učiť/rozprávať sa/stretnúť sa s ľuďmi za peniaze a učiť ich, pretože sa denne zaoberám chémiou, ale VÄČŠINA (nechcem vás znevážiť) sú LE, ktorí sa ma snažia navnadiť a usvedčiť.

Veľa šťastia btw a na zdravie!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ľudia musia začať chápať, že nie je potrebné sa stretávať, na to máme v prvom rade darkweb :)

. Často to vidím u začiatočníkov, často sú na to pripravení, ale ani raz sa nezamyslia nad rizikami.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Často sa s tým stretávam u začiatočníkov, často sa na to odhodlajú, ale ani raz sa nezamyslia nad rizikami.

Áno, myslia si, že je to kurva hra podobná videu LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Vlastne tomu rozumiem, znie to ako šťastná náhoda, že vás pozval jeden z najväčších tajných šéfkuchárov z vašej krajiny alebo čo to hovorí policajti, aby vás vyprovokovali k stretnutiu. V ich podaní to znie ako jedinečná životná šanca.

Ale áno, je to tak... jedna životná šanca aj pre väzenie :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
chápem, že im nejde nájsť niekoho, komu sa už podniká skvele a len tak vyzdvihnúť nejakého náhodného človeka (mňa) a naučiť ho variť korbáčiky lmao, skôr som dúfal, že nájdem niekoho, kto je mimo hry a je ochotný pomôcť, alebo niekoho, kto je v týchto sračkách nový ako ja, aby tiež pomohol. neviem, prečo ľudia predpokladajú, že hľadám nejakého amfetamínového anjela, ktorý by priletel a požehnal ma kuchárskymi zručnosťami. som v ranom štádiu učenia a v podstate som huba atp, ktorá nasáva všetky vedomosti, ktoré môžem získať. dobre vyzerajúca webová stránka. oceňujem to, veľký muž
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej, človeče :). Som si istý, že na fóre je veľa ľudí, ktorí sú chemici na dôchodku alebo dokonca stále chodia a sú ochotní pomôcť!

Čo sa týka amfetamínov, môžem pomôcť a je tu aj mnoho ďalších, ktorí sú ochotní pomôcť zadarmo!
Všetko digitálnym a bezpečným spôsobom :)

Čoskoro otvorím reláciu chat, kde sa ľudia môžu pýtať otázky a získať podporu pri varení v reálnom čase, zadarmo!

Mám tu aj komunitnú skupinu, kde môžete bezplatne klásť všetky otázky, ktoré máte.

Pokiaľ ide o mňa, všetky svoje vedomosti o tajnej chémii mám z tohto fóra a od tunajších odborníkov! Pomohli mi vytvoriť moje laboratórium a potom ho aj prevádzkovať - pomáhali mi od prvého do posledného momentu! Všetko zadarmo :)

Len vynechajte z rovnice tú časť, ktorá nie je digitálna, a budete v bezpečí na 100 %.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
To všetko je jednoduché a je k dispozícii na fóre. Dôležité je, aby ste najprv našli reagencie vo vašej krajine a zakúpili ich
 
Top