LSD a sex

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
LSD je jednou z najštudovanejších a najobľúbenejších psychodelických látok. Acidový trip je ľahšie zvládnuteľný, ale niekedy je nepredvídateľný, ako v prípade iných psychodeliek.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Účinky LSD sú charakterizované miernym stimulačným pôsobením, zmeneným stavom vedomia, ako aj zmenou vnímania. Prevažná väčšina užívateľov opisuje pocity počas sexu pod vplyvom LSD ako niečo nezvyčajné. Mnohí tvrdia, že cítili, čo sa deje "v mene partnera." Podľa iných boli všetky okolité objekty naplnené láskou a "zúčastňovali sa" na procese. Ešte iní videli a cítili partnera úplne iným spôsobom. Ako sa budete cítiť vy? Ani ja, ani nikto iný vám na túto otázku nedokáže dať presnú odpoveď.

ODPORÚČANIA

Určite by ste mali LSD vyskúšať skôr, ako sa odhodláte vyskúšať sex pod vplyvom tejto látky. Ak pri iných povrchovo pôsobiacich látkach je to skôr odporúčanie, pri LSD, rovnako ako pri všetkých ostatných psychodelikách, je táto podmienka povinná. Presne tak, ako sa má postupovať pri nastavovaní a nastavovaní.


Metódy použitia

Vzhľadom na to, že LSD sa na trhu takmer vždy nachádza vo forme známok - jediným dostupným spôsobom použitia bude dať značku sublingválne na 10 minút.

Dávkovanie

Dobrou voľbou pre prvý sexuálny zážitok bude 100-150 μg. Aj keď máte skúsenosť, neužívajte zvýšené dávky LSD na chemsex - váš stav nebude vhodný na sexuálnu intimitu alebo povedie k negatívnej skúsenosti, ktorá negatívne ovplyvní váš sexuálny život v budúcnosti.

Načasovanie

LSD sa začne prejavovať v priebehu 40-60 minút. Ak je plánovaný sexuálny výlet, za 20-30 minút je vhodné začať predbežné maznanie, ktoré plynule prejde do sexu - takto svojím vnútorným stavom určíte smer vášho výletu. Po skončení pohlavného styku sa môžete navzájom podeliť o svoje dojmy, porozprávať sa na túto tému a prvý príjemný dojem vás nastaví na opakovaný sex. Budete mať 5 až 8 hodín na to, aby ste tento zážitok urobili nezabudnuteľným. Ďalšia možnosť, ale spravidla spontánnejšia - sex na ústupe akcie. Je tiež celkom prípustný a môže sa stať pomerne príjemným zážitkom.

Kombinácie

Candy Flip je klasická kombinácia LSD a MDMA. Nie je to najlepšia kombinácia špeciálne na sex, ale kontraindikácie nemá, ak máte s oboma látkami pozitívne skúsenosti. Povinná podmienka: najprv sa použije LSD, a to až po 2-4 hodinách po užití MDMA. V žiadnom prípade to nie je naopak.

Vyhnite sa kombináciám s inými psychoaktívnymi látkami vrátane marihuany - psychodelický účinok sa môže opakovane zosilniť a viesť k zlému tripu.

NEBEZPEČIE

Hlavným nebezpečenstvom pri pôsobení LSD je odchod na pásmový trip. To môže spôsobiť nielen pokazený chemsex, ale aj poškodenie sexuálneho života a psychiky ako celku. Psychické traumy a negatívne zážitky sa ľahko zaznamenávajú v zmenenom stave vedomia, ale vzhľadom na sexuálnu orientáciu tripu - s najväčšou pravdepodobnosťou v prípade fixácie myšlienok počas tripu, túto sféru ovplyvnia viac ako iné.

ZÁVER

Spomedzi všetkých psychodielov je LSD jedným z najvhodnejších na chemsex. Hlavné je dodržiavať jednoduché pravidlá a nesnažiť sa o vysoké dávky a nadmerné zvýšenie psychedelickej zložky. Emócie, ktoré budete prežívať, môžu byť nepredvídateľné, a to je typické pre každý trip. Odporúčam každému, aby si niekoľkokrát premyslel, než začne takéto veci praktizovať.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Za tento opis sa môžem zaručiť. Raz som mal sex vo fáze prichádzajúceho LSD a bol to zvláštny, ale jedinečný zážitok. Mal som však problém s udržaním erekcie, ale keďže som sa to naučil z predchádzajúcej skúsenosti, použil som miernu dávku tadalafilu asi 2-3 hodiny pred sexom. Dokonca aj takto to bolo len predstaviteľné, než príde plný účinok, ktorý povedal, že orgazmus bol veľmi jedinečný, predĺžený, nejako `ja som bol orgazmus`, skôr než sa mi to stalo. Počas mojej úplne prvej skúsenosti s LSD (asi 70-80 mcg) sa mi podarilo mať sex niekoľkokrát, ale bojoval som s erekciou, aj takto to bolo príjemné a nebol problém s orgazmom. Serotonín často zamieša s libidom a/alebo môže spôsobiť anorgazmiu (pomerne častý vedľajší účinok napr. SSRI) a hlavný účinok LSD`s sa pripisuje serotonínovému receptoru (5HT2A).

Raz sme s kamarátom čítali reportáž nejakej ženy možno zo 60. rokov (presne si to nepamätám) a kamarát to z času na čas stále spomína, tak ho to fascinovalo. Tá žena mala sex počas plného acid tripu a tesne pred vyvrcholením (bola hore, sedela na svojom priateľovi) inhalovala prelomovú dávku NN DMT. Opísala to ako ´jadrové explózie´ orgazmu trvajúce celú večnosť. Dodala však, že muž by to nikdy nedokázal, pretože bola ´mimo´ celé minúty a neexistuje spôsob, ako by si muž počas takejto epizódy mohol udržať erekciu.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Jeho realizácia je možná. lol. Chodil som so ženou na všetkých druhoch drog, ktorú som musel pri každom sexe držať zo všetkých síl. Prisahám, že ak by som ju nedržal, skončila by šklbaním sa na ulici a ja by som si hovoril, kam sa podela?

Btw nie je dobrý nápad držať niekoho na DMT, pokiaľ by mohol ublížiť sebe alebo iným.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vyzerá to ako niečo, čo by som mal určite vyskúšať. Ale je to naozaj také bezpečné? Myslím tým, či neublížim svojmu partnerovi?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Ak máte s partnerom skúsenosti s touto látkou, dodržiavate dávkovanie, dôverujete si a vzájomne sa opatrujete - nemalo by sa stať nič zlé. Stojí však za to začať s malými dávkami a vytvoriť správnu atmosféru.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Nikdy by ma nenapadlo, že je možné tak veľmi si spestriť sexuálny život, a dokonca s takou nečakanou príchuťou. Vďaka!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Musím sa tu tiež podeliť o svoje 2 centy, ja a môj partner sme spolu robili kyselinu tonu krát, ale vždy v skupinách na normálnych večierkoch. Zakaždým sme sa chceli zbaviť spoločného alebo vyhodiť ľudí z domu, aby sme sa mohli dostať dole, teraz robíme kyselinu len sami, pretože so správnou osobou je kyselina a sex možno najbližšia vec k náboženskému zážitku, ktorý sme kedy mali.
Jediný spôsob, ako to opísať, je, akoby sme sa navzájom jebali nielen telom, ale aj mysľou!

Na druhej strane toho sme obaja povedali, že s nesprávnou osobou by to mohlo byť veľmi nebezpečné. Povedzme, že ste so ženou niekoľko mesiacov a rozhodnete sa to vyskúšať, ona sa zblázni na kyselinu a myslí si, že je znásilnená! Nie je to niečo, čo by som chcel zažiť. Sme spolu desať rokov a boli sme spolu 3 roky, keď sme to prvýkrát vyskúšali, pričom sme predtým absolvovali viacero spoločných výletov bez akéhokoľvek sexu.

Dúfam, že je to užitočné a nápadité, sex na kyseline oooooo robí ma nadržaným, len keď na to myslím haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Sex na LSD s som mal niekoľkokrát s niekoľkými rôznymi partnermi. Je to kurva divné! Vtedy som to opísal a stále je to ako šukanie s cudzím penisom. Máte pocit, že prijímate rádiové signály alebo niečo, čo opisuje, čo sa deje, ale nedeje sa to vám. Ako keď sledujete futbalový zápas v televízii. Nie ste tam, ale vidíte, aké by to bolo, keby ste tam boli.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Toto je veľmi presný opis! Mal som podobnú skúsenosť. Divná je najlepšia definícia o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Musím jednoducho milovať, keď som pokrútený na kyseline !
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Zistil som, že po kyselinovom tripe sa zvyšuje pôžitok. Počas acid tripu sa pôžitok v skutočnosti nemení a môže byť dosť ťažké udržať erekciu v závislosti od intenzity zážitku.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tadalafil a sildenafil sú povinné, ale hej, máme to! Sme skutočne požehnaní! Chudáci chlapi v 60. rokoch museli vymyslieť tantrický sex, že im to nejde, predstavte si, máte najlepšiu kyselinu, ochotné nadšené dievča a ochabnutého. Ja by som sa rozplakal.
Takže sme požehnaní, keďže máme skvelú kyselinu A Viagru!

Inak sex na kyseline je IMHO najlepší, hmatové vylepšenia, dotyk a zvuk meniaci sa na farby, ohňostroj v hlave a časová dilatácia, mať orgazmus, ale aj časovo dilatovaný orgazmus trvá večne a večne a večne.

Platia obvyklé výhrady: Buďte dobre oddýchnutí. Dbajte na hydratáciu. Pred cestou nejedzte nič ťažké. Všetci účastníci musia mať skúsenosti s drogou. Nikdy nezabúdajte, že za A: o 12 hodín bude opäť po všetkom a za B: nikto nevidí, že ste na tripe, ľudia sa to dozvedia, len ak im to poviete, takže im to jednoducho nehovorte.
A všeobecne: Ak máte paranoidné sklony alebo latentnú psychózu alebo ste inak psychicky labilní, držte sa od silných zlúčenín ovplyvňujúcich myseľ do prdele, práve idioti ako vy robia perfektne dobrým drogám zlú povesť.
 
Top