Problémy s tvorbou tartrátovej soli LSD

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ahojte, veľmi sa trápim s tvorbou tartrátu z voľnej bázy.

Toto bol môj tretí pokus, prvé dva boli trochu chaotické a rozpúšťadlo pravdepodobne nebolo bezvodé, množstvo vínanu bolo tiež naoko, aby sa zabránilo stratám pri prenášaní vločiek freebázy v nádobe na váženie. Myslím si, že tvorba hemi- a ditartrátu si mohla navzájom brániť v kryštalizácii, preto sa pri poslednom pokuse použili stechiometrické množstvá.

Začal som s 1060 mg krémovo sfarbenej freebázy, ktorá sa rozpustila v 4 ml bezvodého teplého metanolu, pridalo sa 245 mg kyseliny vínnej, ktorá sa za niekoľko sekúnd rozpustila. Roztok sa miešal niekoľko minút, potom sa po kvapkách pridal éter, čím sa zabezpečilo, že zrazenina spôsobená kvapkou sa rozpustí skôr, ako sa pridá ďalšia.

Roztok sa veľmi pomaly zakalil, pridalo sa niekoľko ďalších kvapiek a roztok sa niekoľko minút miešal.

Po 10 minútach som skontroloval proces a bohužiaľ, ako sa to stalo aj pri ostatných neúspešných pokusoch, vznikol olejovitý zvyšok.

bez akéhokoľvek kryštálu. Ak má niekto nejakú radu, bol by nesmierne vďačný.

Nižšie prikladám fotografiu voľnej bázy.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Prečo máš nejaké gule, brácho, keď sa snažíš tartrovať celú dávku namiesto malých frakcií , kryštalizácia môže byť náročná, ako vieš, a len tri pokusy, ty, pane, si gentleman a učenec
Veľká úcta
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
No znie to ako trochu menej kvapaliny pre Premena na soľ metanol vyschnúť rýchlo by som skúsiť s čistou vodou/metanolom a trochu tepla je potrebné pracovať v tme potom to Začne svietiť oranžovo, keď sa stane tratrát soľ
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, dosiahli ste od svojho prvého príspevku nejaký úspech?

Som v podobnej fáze, avšak namiesto zvyšku som prešiel na vysoko viskózny "želéovitý" útvar, ktorý sa mi nepodarilo vykryštalizovať do pevnej štruktúry. Pokúsil som sa časť roztoku odpariť, aby som znížil podiel metanolu, avšak nemalo to účinok. Z iného súdka, dosiahli ste svoju voľnú formu prostredníctvom reakcie PyBOP? Alebo inou reakciou?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Máte niekde prístup k spektrometru ? z čoho je vyrobená alebo izolovaná voľná báza ? LSD je prvotriedna chémia, nie je to varenie pervitínu haha
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
stačí mi Pm, ak budete potrebovať podporu, môžem vám s tým pomôcť ! s pozdravom
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Urobil som LSA tratrát nie som si istý, ako odlišne pôsobí pri premene na soľ , použil som alkohol/ a čistú vodu nie som si istý, aké pomery presne, ale fungovalo to dobre po pridaní kyseliny tratratovej pomaly s trochou tepla to začalo oranžovo žiariť v tme, čo je znakom žiarenia, čo je vždy s kyselinou. ako ste to úplne urobili, bolo to určite bez oleja a vody ?
 
Top