Question Looking for a vendor Vyrobené v čistej Číne?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nakupoval už niekto cez https://m.made-in-china.com? Zdá sa, že ponúkajú veľa produktov thru mnohých predajcov. Som zvedavý, či niekto použil n výsledok? Skúsil som nakupovať z Číny len raz pre repliky cigariet a bol to podvod... Váham nakupovať kdekoľvek, kde nie je cez trh s eskórom bc minulé skúsenosti boli negatívne.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Aj keď som prednášajúci.
Ale podporujem tu hosting.sir

Pretože mnohí podvodníci poškodili našu povesť.
Aj ja ich nenávidím.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Takže váš predajca na webovej lokalite Made in China? Uznávate, že existujú legitímni predajcovia, ako ste vy, ale v poslednom čase podvodníci poškodzujú povesť webovej stránky Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Áno, väčšina je legit, MiC je niečo ako alibaba. na druhej strane sú všade podvodníci, odporúčam sa opýtať Amarvel Bio na to, čo hľadáte, sú aktívni tu na fóre a sú super legit, trochu pomalí, ale legit. ich predajkyňa Jenny je milá a ochotná, celkovo väčšinou dobré veci.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Je spoločnosť AMarvel Bio na webovej stránke Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pravdepodobne, ale odtiaľto sa budete väčšinou len rozprávať cez telegram/whatsapp s obchodníkom akejkoľvek spoločnosti
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vec, ktorá ma na mnohých medzinárodných stránkach znepokojuje, je očakávanie, že kupujúci bude od začiatku nakupovať vo veľkom. Napríklad na trhu dw by som nikdy nenakupoval vo veľkom bez toho, aby som najprv nedostal vzorku zadarmo, alebo by som si kúpil aspoň malé množstvo, prípadne by som zaplatil len za dopravu. Tak aspoň viem, že predajca je kompetentný v oblasti dopravy a že výrobok je prijateľný. V prípade látky, o ktorú mám záujem, mi na začiatok stačí 5 - 10 gramov. Je zrejmé, že množstvo sa bude časom zvyšovať. Ale keď som dával tykadlá, predajcovia sa ma snažili presvedčiť, aby som kúpil kg alebo 5 kg množstvo. Ako sa na to pozerám, je pre nás oboch lepšie zistiť, či sa 5-10gramov dostane na miesto určenia, množstvo času na prepravu, tipy, ktoré by som mohol dať predávajúcemu pre budúce lode, ktoré nemusia vedieť (nepísať adresy rukou, vákuovo uzatvárať alebo používať vzduchotesné kontajnery, po ktorých nasleduje mylar atď.) To sú veci, ktoré by som chcel uistiť počas lodí s malým množstvom, ktoré by si jedna zo strán mohla dovoliť stratiť n zmeniť prepravu na ďalšom náklade, a nie len prepravu kg n Som mimo Crypto, predávajúci je mimo budúcich nákupov, ak sa nerobí reship atď . Myslím, že to je dôvod, prečo ppl tak veľmi milujú escrow na trhoch dw.
 
Top