Výroba vape džúsu s HCL.?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Je možné z HCL urobiť vape juice, aby sa dalo oveľa viac fajčiť, alebo existuje naozaj jednoduchý spôsob, ako HCL oxykodón bazifikovať, aby sa dalo fajčiť?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, hydrochloridy sú soli kyselín. Lewisove kyseliny niekoľko názvov, ale robia molekulu stabilnejšou, čo znamená, že veľmi zvyšujú teplotu topenia a varu. To zvyčajne neveští nič dobré pre fajčenie. Ak by ste mohli Lewisovu kyselinu nejako neutralizovať, neutralizovať ju niečím 🤔 možno ju uhasiť. Hmm, viem, že keď chcem fajčiť crack, kokaín hcl jednoducho nefajčí, čo stojí za hovno, ale keď pridám niečo zásadité, zmení sa to na kokaínovú bázu, hcl zmizne. Chlorovodík je dosť silná kyselina, takže možno by som mal skúsiť silnú zásadu, aby som to neutralizoval. Zaujímalo by ma, či by fungoval lúh, je to silná zásada. NaOH, hydroxil sodný?? 👎 hydroxid sodný? Sodík. Hydroxid vodíka. Chlorid... chlorid sodný... hydroxid vodíka. Soľ. voda. hydroxid sodný a chlorovodík tvoria soľ a vodu. Reagujú a navzájom sa neutralizujú 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
dobre, takže povedzme, že mám v podstate 100 mg oxy HCL a HCL pravdepodobne je na alebo blízko jeho ekvivalencie? aký mól Naoh roztoku má byť. alebo ak mi chcete pomôcť s matematikou, pretože im to nejde, aké percento soultion a koľko soultion použijem? nemal by som začať s pridaním malého množstva hcl na zníženie kyslíkovej vzorky na ~3ph a potom pridať Naoh soultion vákuovo odfiltrovať soultion z môjho perciptantu a potom nechať úplne vyschnúť?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pozrel by som sa na th kpa akejkoľvek vašej základnej molekuly a použil by som roztok naoh a lakmusa, kým by som nedostal o 2 celé čísla nižšie ako kpa, a vyhlásil by som, že je 100 % deprotonovaná(100 % molekúl je v základnej forme). To je metóda, ktorú som čítal
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ak do Googlu zadáte oxykodón pka, najvyšší výsledok je springerlink, ktorý hovorí, že 95 % oxykodónu je unionizovaných pri ph9, pričom pri nižšom ph bolo viac oxykodónu protonizovaného....unionizovaného = nie iónového. Protonizovaný pridaný vodík, okysličený
 
Top