Marihuana a sex

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Marihuana je látka, ktorá je v mnohých krajinách v procese legalizácie. Práve túto látku používatelia mylne považujú za neškodnú. Marihuana sa na trhu prezentuje vo forme hašiša a rôznych druhov olejov a koncentrátov. Veľkú úlohu zohráva rozmanitosť a kvalita výrobku.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Centrum pre užívanie látok v Britskej Kolumbii (BCCSU) uskutočnilo štúdiu, ktorá odhalila, že vďaka marihuane môže byť chemický sex bezpečnejší. Výskumníci tvrdia, že uskutočnili prieskum, ktorého výsledky naznačujú, že užívanie kanabisu môže spôsobiť podobné účinky, aké užívatelia dostávajú pri užívaní stimulantov a eufetík v chemsexe, a to
- oslobodzujúci pocit sexuálnej slobody
- prekonávanie prekážok a zákazov v sexuálnom živote
- Otvorené rozhovory so sexuálnymi partnermi
- Jasnejšie pocity zo sexu, dosiahnutie maximálneho potešenia
- Zníženie bolesti pri análnom sexe
- Zvýšenie sebavedomia
- Predĺženie sexuálneho styku

Hoci marihuanu nemôžem označiť za úplne neškodnú a bezpečnú, ale ak sa riadite zásadami znižovania škôd, marihuana je vhodnejším povrchovým prostriedkom ako stimulanty a eufretiká. Porovnajme účinky týchto úplne odlišných látok nie celkom korektne, ale ak na výstupe dostaneme podobný výsledok s výrazne menšími negatívnymi dôsledkami, potom sa pri výbere chemickej látky oplatí pozrieť smerom ku konope.

ODPORÚČANIA

Na chemsex odporúčam používať hašiš, ten má väčšiu prednosť pred olejmi a koncentrátmi. Cannafood tiež nie je na tieto účely obzvlášť vhodný. Môžete experimentovať s odrodami a spôsobmi konzumácie - je to čisto vec chuti, o svoje skúsenosti s konkrétnou odrodou sa môžete podeliť v komentároch. Odporúčania pre chemsex nemajú žiadne vlastnosti v porovnaní s bežným užívaním konope.

Kombinácie:

Podľa mnohých konzumentov je marihuana pomerne dobrá pri výstupe po stimulantoch a eufretikách, hoci za určitých okolností môže spôsobiť krátkodobé zvýšenie srdcovej frekvencie a zároveň úzkosť. Pre chemsex to môže mať význam v prípadoch, keď pri výstupe z látky dochádza k sexu, ale podľa môjho názoru je v tomto prípade lepšie užívať marihuanu v sóle.

Nefajčite marihuanu spolu s užívaním psychodelických látok - môže to zvýšiť psychodelický účinok, užívané látky a pokaziť trip.

NEBEZPEČIE

Marihuana, práve pri epizodickom užívaní, nemôže výrazne ovplyvniť zdravie konzumenta, okrem prípadov, keď pacient už má určité ochorenia. Platí to najmä pre všetky druhy psychických patológií. Systematické užívanie negatívne ovplyvní sexuálny život, nechuť k sexu bez pôsobenia látok.

ZÁVER

Alternatíva k bežným látkam pre chemsex, ktorá pri správnej zodpovednej konzumácii spôsobí minimum škôd alebo ich nespôsobí vôbec. Žiaľ, priaznivci chemsexu túto látku v súčasnosti podceňujú.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sex pod vplyvom marihuany je to najlepšie, čo kedy ľudstvo vymyslelo. Takmer každá minúta je strávená s pôžitkom, naozaj
Je škoda, že mnoho ľudí tento druh sexuálneho experimentovania podceňuje.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Úplne s tým súhlasím! Radšej počkám, kým vrchol účinkov pominie, myšlienky sa viac-menej vrátia do normálu, ale pocity zostanú vyostrené. Pre mňa skvelá kombinácia :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Marihuana je droga, s ktorou mám bohaté skúsenosti od pestovania až po konzumáciu. jej opojenie je naozaj príjemné a uvoľňujúce, ale pokiaľ ide o sex, nemyslím si, že je to droga, po ktorej by ste mali siahnuť. neskúsil som mať sex po tom, čo som sa na nej zhulákal, pretože ma to uspáva a nemám veľa myšlienok. áno, niekedy ma to vzrušuje, ale telo stále radšej leží.
Nemusí to byť pre vás rovnaké, pretože v mojom okolí pracujúci používajú marihuanu na prácu vo vysokých horúčavách a hovoria, že im to dodáva extra energiu a doma príjemný spánok.
keďže to na ľudí pôsobí rôzne, tak to môžete vyskúšať,

Rád si vypočujem vaše skúsenosti. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pre mňa je sex pod MJ známa vec a prináša nové pocity mimoriadne vzácne. Robím to často, ale na prstoch pravej ruky by som vedel spočítať, koľkokrát to bolo mimo dosahu.
Áno! Niekoľkokrát to bolo fantastické s dvoma rôznymi dievčatami (nie naraz), ktoré poznám mnoho rokov. Môžem povedať - bolo to ako prvýkrát - hahaha!!! Ten MJ bol z jedného zdroja - od známeho pouličného predavača v Grécku. Pravdepodobne ide o nejaký druh kmeňa.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
hhhhh rovnaké ako sex bez citu
 
Top