Zvládnutie umenia vnímania: Ovládanie umenia vnímania: Navigácia v dvojakej realite biznisu a osobného života

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Dobrý deň, dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o niekoľko postrehov predtým, ako sa pustíte do oblasti výroby a obchodu: Konanie. V tejto oblasti má značný význam. Ak to nie je vaša silná stránka, ani neuvažujte o tom, že by ste do nej vstúpili. Ak ste však odhodlaní sa do nej ponoriť, musíte ovládať herecké umenie a pritvrdiť najmä v očiach svojich obchodných kolegov. Musia vás vnímať ako všetko iné, len nie ako slabocha. Zahŕňa však herectvo výlučne toto? Rozhodne nie. V súčasnosti ste vo fáze zdokonaľovania svojho finančného majetku aj reputácie. Nedovoľte nikomu, aby sa hrabal vo vašom osobnom živote. Podobá sa to vedeniu dvojitého života: jedného, v ktorom ste neúnavným podnikateľom, a druhého, v ktorom vyžarujete láskavosť, súcit a úctu. Túto druhú osobnosť si vyhraďte výlučne pre svoju rodinu a najbližších dôverníkov. Niektorí jednotlivci v podstate podceňujú závažnosť tejto záležitosti. Nemám na mysli len nebezpečenstvo zadržania, ak vediete dvojaký život; skôr tvrdím, že váš pád a zneužitie na finančné zisky bude vďaka vašej transparentnosti bezproblémové. Ako hovorí príslovie: "Buď tajomný, nech sa tvoj nepriateľ čuduje nad tebou." Aké sú teda dôsledky tejto skutočnosti? Dôsledky spočívajú v tom, že dosiahnete všetko, po čom túžite, a budete manipulovať s mysľou kohokoľvek, koho si želáte. V ostrom kontraste s tým, keď ste drogový díler alebo výrobca, kde ste vnímaní v jedinom svetle - ako drogový díler. Mladú myseľ to môže zmiasť, avšak keď dozriete, za predpokladu, že sa vyhnete zadržaniu, ocitnete sa obklopení výlučne drogovou komunitou. Tu jediný rozdiel medzi vami a chudobnými spočíva vo vašom vlastníctve prístrešia a bohatstva, ale vo svojej podstate ste súčasťou tej istej komunity. V súčasnosti vlastním také značné množstvo majetku, že by mi zlyhali stroje na počítanie peňazí a nikto by nebol zasvätený do zdroja mojich príjmov. Odôvodňujem to tým, že som uprednostnil pestovanie svojej povesti pred tým, ako som sa vrhol do obchodu s drogami. Existuje množstvo ciest, ako si vybudovať reputáciu, a hoci ich niektorí považujú za náročné na dosiahnutie, pravdou je pravý opak. Stačí, ak odhodíte všetky predsudky a zamyslíte sa nad tým, o čo ste usilovali predtým, ako ste sa pustili do výroby drog, a usilovne pracujete na tom, aby ste to aktualizovali. Zároveň sa ponorte do svojej alternatívnej sféry. Na záver vyjadrujem vďaku všetkým, ktorí sa podieľajú na tejto platforme. S pozdravom, DAX
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ďakujeme za zdieľanie s nami, je to dôležitý bod, všetko, čo potrebujeme na zlepšenie nášho umenia herectva....
Thx opäť...
Gus..
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Veľmi dobrý zápis
 
  • Like
Reactions: vis

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Evanjelium! Káž, brat!!!
 
  • Like
Reactions: vis
Top