MDA Z HELIONALU - METÓDA SCARECROW

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Pozná niekto zvyšok tohto predpisu? Je to známa syntetická cesta, potrebujem jej koniec, časť hofmannovej prestavby s použitím TCCA na vytvorenie MDA. Ďakujem.

Nasledujte nižšie:




100g
Helional (100 g ~ 92 ml)
Hydroxylamín HCl (36,93 g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30% soln (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Heliónová hmotnosť: 192,21 g/mol
Hmotnosť hydroxylamín.HCl: 69,49 g/mol

Aldehyd (.52mol, 100g) sa pridal k roztoku Hydroxylamín HCl (.53mol, 36,93g) v DMSO (500ml). Tento roztok sa potom zahrieval 90 minút pri teplote 85-90* nad horúcou/variacou vodou za intenzívneho miešania [uistite sa, že RBF je otvorený zhora]. Po odstránení tepla sa roztok nechal stáť na miešačke, kým teplota nedosiahla ~80*, a pridal sa vodný roztok NaOH**, kým sa nedosiahlo pH 10 (pridanie roztoku NaOH spôsobuje dymenie a stmavnutie roztoku. Zaznamenala sa prudká zmena pH). [nepovinné: pridalo sa 6 g sódy bikarbóny, ktorá slúži ako pufr pH]. Potom sa pri teplote 70*+ pridalo 500 - 600 ml neutralizovaného 30 % H2O2 po kvapkách cez prídavný lievik, pričom sa udržiavala teplota pod 95* a sledovalo sa pH, aby sa udržalo medzi 9 - 10 (v prípade potreby sa pridal 10 % roztok NaOH ). Po dokončení prídavku sa reakcia nechala miešať, kým sa neprestane vyvíjať plyn a exotermia. Výsledný svetložltý roztok sa prelial do pyrexovej misky s teplotou približne 50*, vložil sa do chladničky s teplotou 0* a nechal sa odstáť cez noc. Vzniknuté kryštály sa vákuovo prefiltrujú a premyjú vodou. Výťažok je kvantitatívny. (Mali by vzniknúť iskrivo biele kryštály amidu, možno s náznakom žltej farby, ktorá by mala zmiznúť pri premytí vodou).

Dôvodom nízkych výťažkov môže byť prehriatie hydroxylamínu/DMSO (čokoľvek nad 100* začne spôsobovať žltý nečistý amid/nižšie výťažky) a nepridanie dostatočného množstva H2O2 v správnom rozsahu pH.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Urobili ste to niekedy ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Ja nie, ale niekoľko tajných laboratórií v našej krajine vyrába MDA touto syntetickou cestou
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Kde ste našli túto syntézu?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
V práci brazílskej polície, ktorá je priložená na internete so zostaveným laboratóriom a časťou ručne písaného receptu, a na inom fóre na darkwebe. Ide o jednoduchý postup, ktorý používajú mnohé tajné laboratóriá na výrobu MDA.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Ak to niekto skúšal Dajte nám prosím vedieť, ako to dopadlo¡¿?!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Brácho, viem, že by som ti o tom mohol dať znamenie pridaj ma na telegram: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Už som dostal úplný recept bro, bol som úspešný
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kde nájdem úplný recept? Dva psy mi poskytli mizerné výťažky, nikdy neboli vyššie ako 40 %.
Mám pocit, že reduktívna aminácia s tetroxidom titaničitým by mohla byť dobrým testom...
Čo si o tom myslíte?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Čo je neutralizované 30 % H2O2; ako je možné "neutralizovať" zásadu a stále sa správať ako zásada?
 
Top