mdma pre začiatočníkov?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Predával som mdma, ale nemám predstavu o tom, ako urobiť celý proces výroby sám, je nejaký spôsob, ako by mi niekto mohol vysvetliť a usmerniť ma, ako to urobiť jednoduchými slovami, pretože som idiot, a vysvetliť, čo id potrebujem získať, najlepšie niečo, čo si môžem objednať z clearwebu, ako všetky chemikálie a vybavenie
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Keďže ide o chemické procesy, myslím si, že by ste si mali nájsť čas a naučiť sa o nich čo najviac. Nebolo by až také výhodné, ak by existoval návod, ktorý by mohol dodržiavať každý "idiot" a stále by mal dobré výsledky. Pozrite sa tam na fórum, tu sú zverejnené niektoré trasy. Všetko, čomu nerozumieš, sa musíš naučiť. Krok za krokom. Poznám ľudí, ktorí sa niekoľko mesiacov učia syntetizovať amfetamín freebase, čo je oveľa jednoduchšie ako výroba mdma. Myslím, že tu je kľúčom k úspechu trpezlivosť a mali by ste si priniesť veľa, najmä ak ste neskúsení
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Úplne súhlasím s pánom @sorcerer. V prípade, že je to naozaj jednoduché, každý si môže syntetizovať MDMA doma na pôde. Na druhej had to nie je príliš ťažké v prípade, že máte základné zručnosti a znalosti z chémie s určitými laboratórnymi skúsenosťami. BB fórum umožňuje naučiť sa všetko sám prostredníctvom rôznych sekcií fóra, tém a diskusií.
 
Top