Podivný problém so soľami MDMA

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Získal som mdp2p z pmk glycidátu a urobil som redukciu cez Al/Hg, nakoniec som získal 15 g mdma hcl soli. Viacnásobne premyté acetónom.
Problém nastal, keď som rozpustil 10 g solí na rekryštalizáciu. Pri rozpúšťaní sa roztok stal zeleným a potom tmavozeleným a prišiel som o všetky soli, potom už neboli žiadne soli, dokonca som sa pokúsil odpariť všetku vodu a tak soli vôbec, potom s ďalšími 5 g produktu som to skúsil a dostal som rovnaký výsledok, tmavozelený roztok a "zničený" produkt.

Ako je možné, že som prišla o všetok produkt? Testovala som na markíze, jej mdma, neskúšala som poznať účinky, ale mala veľmi horkú chuť.
Môže prílišné teplo poškodiť mdma hcl soli?

Vďaka
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta nepoškodzuje molekulu mdma. ale máte príliš veľa adulterantov spolu s vašou mdma to je dôvod, prečo je zelená alebo čierna zelená. ťažko povedať presné môže byť 40% adulterantov je to celkom normálne pre cledestine laboratórium. všetky tieto hnedé obrovské balvany "champane" predávané na trhu je okolo 60% čistoty naozaj. potom, ak sa vyparujete vodu s varením, jednoducho vyparíte svoju mdma príliš brat. príliš zlé.
ako vonia váš produkt? anízový zápach?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Môžete opísať jednotlivé kroky, čo ste vykonali?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Znova som urobil redukciu a tentoraz som dostal veľmi dobré a čisté soli, neviem, prečo boli soli "chybné" iné ako predchádzajúca dávka
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Aj z predchádzajúcej šarže boli soli práškovité a teraz majú kryštalickú formu, možno som soli poškodil teplom a nadbytkom kyseliny v roztoku?
 
Top