SYNTÉZA MDMA Z MDP2P (PMK) prostredníctvom AL/HG + NITROMETÁN + KRYSTALIZÁCIA [OBRÁZKY VLOŽENÉ]

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Moje výťažky boli slušné a čistota vynikajúca. Celú reakciu aj s kryštalizáciou som uskutočnil v priebehu jedného večera. Redukcia prebiehala za horúca, ale bola úplne pod kontrolou, ľahko sa miešala, bola rýchla a jednoducho sa vypracovala.

MATERIÁLY:

  1. MDP-2-P - 25 g
  2. HLINÍK - 27,5 g
  3. (chlorid ortuťnatý(II)) - 400 mg
  4. NITROMETÁN - 20 g
  5. TOLUÉN - 1 L
  6. Zostava na výrobu suchého plynu hcl
  7. NaOH - 262g
  8. Hydrogenuhličitan sodný - dostatočné množstvo na nasýtenie roztoku
  9. MgSO4 - 35g
  10. Chlorid sodný - dostatok na nasýtenie roztoku
  11. MeOH - 1 l
  12. Destilovaná voda - minimálne 1 l
- Výťažok: 19,6 g z 25 g MDP-2-P

Pripravil som dvojlitrovú trojhrdlú banku s plochým dnom a jedno z hrdiel som upchal. V strednom otvore som umiestnil obyčajný kondenzátor. Prístroj som umiestnil na miešadlo/horúcu platňu.

Každopádne postup je nasledovný;

  1. Začal som strihať hliníkovú fóliu Reynolds Heavy Duty na približne 1" štvorce, aby som získal celkovo 27,5 g. [OBRÁZOK 1]
  2. Teraz som vložil 5g dávky do malého mlynčeka na kávu Braun a mlel som fóliu 8-10 sekúnd. [OBRÁZOK 2]
  3. Fólia sa naozaj "nemelie" Toto fungovalo úžasne dobre. Môže to znieť zvláštne, že dáte fóliu do mlynčeka na kávu, ale toto je bezpochyby prelom v príprave hliníka pre Al/Hg.
gonzonitro_1s.jpg
gonzonitro_2s.jpg
Obrázok 1: 5 g fólie v 1" štvorcochObrázok 2: 5 g fólie po 8-10 sekundách mletia v mlynčeku na kávu Braun
gonzonitro_3s.jpg
gonzonitro_4s.jpg
Obrázok 3: Detailný záber na guľôčky fólieObrázok 4: 27,5 g fólie v 2000 ml banke s plochým dnom

3.1. Fóliové guľôčky sa vysypali do banky. [OBRÁZOK 4]

4. Potom sa 400 mg HgCl2 (chlorid ortuťnatý(II)) rozpustilo v 750 ml laboratórneho MeOH.

5. Počas toho sa v kvapkacom lieviku zmieša 25 g MDP-2-P a 20 g nitrometánu s 25 ml MeOH.

5.1 - 20 g nitrometánu (CH3NO2);

Hustota nitrometánu -->1,127 g/ml
molekulová hmotnosť --> 61,04 g/mol

17,75 ml - [ 17,8 ml ]

5,2 - 25 g MDP-2-P

Hustota MDP-2-P --> 1,210 g/ml
molekulová hmotnosť --> 178,185 g/mol

20,66 ml - [ 20,7 ml ]

MDP-2-P bol tri mesiace starý a bol uskladnený v mrazničke. Pôvodne bol destilovaný + stále dobre voňal

6. Kvapkací lievik bol nasadený na bočné hrdlo banky.

gonzonitro_5s.jpg
Obrázok 5: Prístroj

7. Keď bol MeOH pripravený (všetok HgCl2 rozpustený), tiež sa vylial do banky a nasadil sa kondenzátor.

7.1. Každú minútu sa miešalo približne 5 až 10 sekúnd.

7.2 Za menej ako 10 minút bolo vidieť slabé bublanie, roztok bol sivý a hliník bol zreteľne menej lesklý. Niektoré kúsky začali plávať.

gonzonitro_6s.jpg
Obrázok 6: Dokončenie amalgamácie

8. Cez kondenzátor začala prúdiť ľadová voda. Použili sa približne 4 kg ľadu v 2,5 galónoch vody v 5 galónovom vedre na farbu.

9. Ventil na kvapkacom lieviku sa otvoril tak, aby zmes začala kvapkať rýchlosťou približnejednej kvapky za sekundu.

10. Približne každú minútu som zapol miešadlo asi na 5 sekúnd.

11. Už po niekoľkých minútach sa banka začala zahrievať a ja som začal nepretržite miešať. V tomto momente mala zmes veľmi výraznú oceľovo modrošedú farbu.

gonzonitro_7s.jpg
gonzonitro_8s.jpg
Obrázok 7: Začiatok reakcie ~ 7 minútObrázok 8: Blížiaca sa teplota refluxu ~ 8 minút

12. Nakoniec sa reakcia sama zahriala na pôsobivý reflux a z kondenzátora takmer nepretržite prúdil MeOH.

13. Z času na čas som musel upraviť rýchlosť odkvapkávania (jedna za sekundu bola trochu príliš pomalá) a adíciu som ukončil po 42 minútach.
14. Počas vrcholu reakcie som veľmi pozorne sledoval, čo sa deje, ale v skutočnosti som nemusel robiť vôbec nič okrem toho, že som sa uistil, že prídavok prebieha takou rýchlosťou, aby celá vec trvala 40 - 45 minút. O všetko ostatné sa postaralo samo.

gonzonitro_9s.jpg
Obrázok 9: Reakcia prebieha naplno, ~15 minút

15. V čase, keď mi zostávalo niekoľko mililitrov zmesi MDP-2-P, reakcia sa už začala spomaľovať, hoci stále bolo vidieť niekoľko malých hliníkových vločiek.

16. Zmes začínala byť veľmi viskózna, takže som pridal ďalších 50-75 ml MeOH do kondenzátora, čo situáciu výrazne zlepšilo. Potom som odišiel asi na hodinu, aby sa reakcia dokončila.

17. Keď som sa vrátil, veci sa značne ochladili a zmes bola väčšinou amorfná sivá, len s malými škvrnkami bielej farby.

18. V kadičke som zmiešal 700 ml vody a 262 g NaOH.

19. Kým to chladlo, vylial som obsah reakčnej banky do 4000 ml kadičky. Trochu viac (50 ml) MeOH v reakčnej banke ľahko uvoľnilo zvyšný kal a ten bol tiež vyliaty do kadičky.

20. Potom sa roztok NaOH vylial do 4000 ml kadičky s kalom. [obrázok 11]

gonzonitro_10s.jpg
gonzonitro_11s.jpg
Obrázok 10: Kal v kadičkeObrázok 11: Kal po pridaní NaOH a malom miešaní

21. Do kadičky sa vložilo 3" miešadlo a dôkladne sa premiešalo. Pôvodne sivý kal sa zmenil na tmavší a NaOH začal reagovať so zvyšným hliníkom, pričom sa v kadičke vytvorila penivá, zapáchajúca kaša. Mierne sa zahriala, ale nie výrazne.

22. Toto sa nechalo pomaly miešať asi hodinu, v tom čase sa takmer všetko bublanie skončilo a penenie sa znížilo.

23. Nevlastním obrovský separačný lievik, preto som sa rozhodol odsať zmes priamo v kadičke. V skutočnosti to funguje veľmi dobre a môže to byť jednoduchšie ako zaoberať sa sep. lievikom.

24. Do kadičky sa vylialo 500 ml toluénu a miešadlo sa na niekoľko minút zaplo veľmi silno.

25. Tým sa obe fázy dobre premiešali. V priebehu nasledujúcich približne 15 minút sa toluén oddelil až na vrchol.

gonzonitro_12s.jpg
gonzonitro_13s.jpg
Obrázok 12: Bublanie pri reakcii NaOH so zvyšným hliníkomObrázok 13: Toluén po zmiešaní, väčšinou sa už oddelil.
26. Mal som obavy, pretože toluén nemal prakticky žiadnu farbu. Očakával by som, že tam zostane nejaký zvyšok MDP-2-P s jeho miernou farbou, alebo že niektoré reakčné nečistoty dajú aj farbu. Ale tento bol mierne mliečne biely. Toluén je pre mňa ťažko dostupný, takže nabudúce plánujem namiesto neho skúsiť xylén. Predpokladám, že to bude fungovať dobre.

27. Väčšina toluénu sa vyliala z vrchu.

28. Zostalo asi 100 ml, pretože bolo ťažké dostať toluén preč bez toho, aby sa vyliala aj časť vrstvy vody/kalu. Do kadičky sa vylialo ďalších 250 ml toluénu a dôkladne sa premiešalo. Táto ďalšia extrakcia sa tiež vyliala, tentoraz s trochou kalovej vrstvy, a vložila sa do separačného lievika. Keď som skončil, na kalovej vrstve v kadičke plávalo pravdepodobne najviac 15 ml toluénu. Teraz už bolo ľahké vypustiť vrstvu kalu do separačného lievika a ponechať len toluén. Prvá extrakcia toluénu sa potom pridala do separačného lievika.

gonzonitro_14s.jpg
gonzonitro_15s.jpg
Obrázok 14: Chystám sa vypustiť poslednú časť kalovej vodyObrázok 15: Premývanie. Toluén aj pranie sú veľmi čisté a rozhranie medzi vrstvami je sotva viditeľné 3/4 obrázku.

29. Toluén sa dvakrát premyl nasýteným hydrogenuhličitanom sodným, raz nasýteným NaCl a raz vodou. Všetky premývania boli celkom čisté a toluén vyzeral ešte čistejšie ako predtým.

30. Toluén sa odcedil do premytej, acetónom prepláchnutej a dôkladne vysušenej kadičky s približne 35 g bezvodého MgSO4. Ten sa nechal stáť asi 25 minút a dvakrát alebo trikrát sa premiešal špachtľou. Potom sa prefiltroval do novej kadičky (tiež veľmi suchej) a MgSO4 vo filtri sa premyl trochou nového toluénu.

31. Nastavil sa štandardný generátor NaCl/H2SO4 pre plynnú HCl, pričom frakcionačná kolóna bola naplnená CaCl2 (Damp-Rid z Home Depot) ako sušiaca trubica. K sušiacej trubici bola pripojená trubica na rozptyľovanie plynu s poréznym skleneným diskom a začala sa kvapkať H2SO4.

32. Z disperznej trubice, ktorú som ponoril do toluénového filtrátu, začal vychádzať plyn. Po niekoľkých minútach sa nestalo absolútne nič a bol som presvedčený, že som to úplne posral. Potom sa tu a tam začal objavovať chumáčik bieleho materiálu a do 30 sekúnd sa z roztoku kaskádovito valili obrovské oblaky nadýchaného MDMA HCl. Takmer som sa posral.

gonzonitro_16s.jpg
gonzonitro_17s.jpg
Obrázok 16: Kryštály vznikajúce pri výstupe HCl z plynovej disperznej trubice.Obrázok 17: Blíži sa koniec tohto splyňovania. Kryštáliky sa usadzujú a vytvorili hrubú vrstvu na dne kadičky.

33. Neodporúčam používať plynovú disperznú trubicu, pretože sa zdá, že sa upcháva kryštálmi a vytvára vážny protitlak v generátore HCl (Ale robte, ako chcete).

34. V jednom momente sklenená zátka vyskočila priamo z prístroja, bol tam taký veľký tlak. Stačí použiť sklenenú trubičku, aby ste dostali HCl do toluénu.

35. Roztok bol taký zakalený, že som nedokázal určiť, či sa zrážajú ďalšie kryštály, preto som sa rozhodol prestať. Kádinku som zakryl a vložil na pol hodiny do mrazničky. Po vychladnutí sa filtrovalo vákuom v Buchnerovej banke [OBRÁZOK 18] , potom sa vysušilo na zrkadle pod žiarovkou (kvôli teplu) a odvážilo. Celkovo bolo 8,26 g! [OBRÁZOK 19].

36. Potom som opäť nastavil plyn na toluén. A hľa, došlo k ďalšiemu masívnemu vyzrážaniu kryštálov.

36.1. Toluén sa ochladil a prefiltroval a filtrát sa vysušil, čím sa získalo ďalších 4,72 g!

37. Opäť nastaviť na plyn... a už to ide ďalej. Dávam kryštálom nejaký čas, aby sa usadili, a teraz sa naozaj zdá, že z roztoku už nič nevychádza. Chladím, filtrujem a suším.

37,1 Tentokrát to bolo o 6,61 g viac!

38. Aj keď kryštály mali mierny (a veľmi príjemný) zápach koreňového piva, rozhodol som sa nerekryštalizovať, pretože kryštály boli oslnivo biele a zjavne dobrej čistoty.

gonzonitro_18s.jpg
gonzonitro_19s.jpg
Obrázok 18: Buchnerov lievik tesne zaplnený kryštálmiObrázok 19: 8,26 gramu MDMA HCl, nasekaného a sušiaceho sa na zrkadle

39. Celkový výťažok: 19,6 gramov MDMA HCl - z 25 gramov MD-P2P!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ďakujeme za podrobnú správu!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Je to veľmi dobré a všetko je to perfektné a veľmi krásne, ale je to veľmi stará publikácia Google, neviem, či ste pôvodný autor alebo je to jednoducho vystrihnuté a vložené z vyhľadávača, prosím, sme tu na to, aby sme skúmali a prispievali novými pokrokmi, úspechmi, neúspechmi a opravami, ak ste pôvodný autor syntézy, blahoželám vám. pozdrav.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ďakujem bratovi, že to povedal ako prvý. Nechcel som byť taký "príjemný" so svojou formuláciou. Človek sa čuduje, kto by niečo také urobil............I hlasovať odstránenie / zákaz
 
View previous replies…

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Ani tu nebudem príjemný.

1. Ak ste to vedeli, prečo ste nevytvorili príspevok a nepodelili sa o informácie, ako to urobili iní, namiesto toho, aby ste si to nechali pre seba? Nemá byť táto webová stránka určená práve na to? Na zdieľanie informácií?

2- Úspešne som to zreplikoval, ale nie som ochotný zdieľať akýkoľvek typ fotiek urobených prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia, ktoré môžem alebo nemusím vlastniť, pretože fotky majú geolokalizáciu, ale to by ste už mali vedieť, nie? SPRÁVNE?!

3 - A skutočne nie som autorom, ale keďže mnohí ako vy, ako pijavica okolo a neprispievajú, išiel som do toho a zdieľal INFO, ktoré som mal po ruke. Urobil som čítanie+prepis z pdf --> Word a potom sem.

..................... Hlasujem za ban pre teba za to, že neprispievaš info a číhaš tu.

Ale ak ťa to poteší, tak prosím ťa, banuj ma.

P.S: Toto sa netýka acidózy, keďže si bol úctivejší, aj keď chápem tvoje "obavy"

Autori MethylMAN & vylepšil brightstar

~ Boh žehnaj každému z vás, pokoj.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
priateľ, hovorí k tebe len s úctou, tu je už veľa syntéz al/hg z pmk uverejnených na fóre, nehnevaj sa, len že osobná snaha je tu vysoko cenená, zápletky, ktoré vyplývajú zo syntézy a ako ich dať ako riešenie, Na druhej strane, každý príspevok bude veľmi cenený, ale nie je potrebné spolupracovať s predchádzajúcimi projektmi uverejnenými v Google, pretože snaha je minimálna a nakoniec takmer každý tu už pozná tie staré publikácie, ktoré v minulosti urobili svoj veľký prínos pre svet, ale dnes sú už zastarané. Nikto nikoho nehľadá, jednoducho ak ide o vystrihnutie a vloženie, nebude to naozaj snaha, ktorú by niekto ocenil. Rovnako ma mrzí, ak ste sa urazili, príspevok na fóre je dôležitý, snažme sa všetci skúmať a napredovať. Pozdravujem a žehnám!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Chcem len priložiť svoje dva centy a povedať, že ich môžete odstrániť pár kliknutiami. Existuje veľa takýchto bezplatných online služieb.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
18. V kadičke som zmiešal 700 ml vody a 262 g NaOH. musí to byť destilovaná voda alebo to môže byť domáca voda

19. Mohli by ste zmeniť rozpúšťadlo "toluén za xylén? ?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ako by sa postupovalo pri tejto reakcii, ak máme k dispozícii 40 % vodného metylamínu?
Metóda Brightstar používa metylamín hcl a reakcia sa začína kvapkaním naoh, aby sa uvoľnil metylamín, a tak zreagoval MDP2P s amalgámom.

Možno teoreticky pridať MDP2P po kvapkách do zmesi metylamínu a amalgámu alebo by sa mal metylamín pridávať po kvapkách do zmesi MDP2P a amalgámu (ale nevznikol by tým MDA?)?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
jednoducho všetko spolu vyhoďte a nahraďte nitrometánom, potom nemusíte chladiť.

Vodný metylamín tiež funguje, pridajte metanol varu/miešania samotnej reakcie.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Je reakcia škálovateľná?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vytvorte tlakovú nádobu, miešadlo a nechajte uvoľniť dodatočný tlak pri 4 - 5 baroch.
4 bary, ak používate metylamín na metanol, zvýši pracovnú teplotu na 100 stupňov Celzia.
 
Top