MDP2NP na MDA prostredníctvom reduktívnej aminácie NaBH4/CuCl2?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Je to naozaj také jednoduché, ako nahradiť P2NP MDP2NP z jednopotovej syntézy lepkavej pre amfetamín? Aké ďalšie úvahy by som mal mať, ak to bude fungovať?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. Na výrobu MDA budete potrebovať MDP2P/acetát amónny >imín>.

2. ak máte NaBH4, nepotrebujete CuCl2.
KyanoBorohydrid funguje v tejto reakcii lepšie.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Bohužiaľ nemám prístup k MDP2P (ak sa mi nepodarí previesť MDP2NP na MDP2P) alebo kyanoborohydridu. Mám však prístup k NaBH4/CuCl2 z iných experimentov s nitrostyrénom a MDP2NP.

Metóda, na ktorú sa odvolávam v pôvodnom príspevku, je tu: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/

Len by ma zaujímalo, či sa dá MDP2NP nahradiť P2NP, či by metylendioxy skupina prežila reakciu a podobne ako P2NP a vytvorila MDA?

Čítam nejaké úspechy pri redukcii MDP2NP na MDA v tomto vlákne tu: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0

Ale zaujímalo by ma, či to niekto robil a má nejaké skúsenosti z prvej ruky alebo tipy na syntézu, ak je to možné.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Musela to byť pre mňa naozaj neskorá noc, odpovedať na úplne inú otázku, ako ste položili.

Pozriem sa na to pre vás a uvidíme, aký je môj názor.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ak urobíte Al/Hg, Al/Ga s jódom (inak to nefunguje) a zahrievaním do 30-35 celcia a nahradíte metylamín/nitrometán etylamínom/nitroetánom, bude to fungovať aj v jednom hrnci.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Áno, funguje to úplne rovnako. Výsledkom je Mda namiesto len A. Navrhoval by som vydestilovať IPA, pridať bázu a extrahovať pomocou NP. Potom normálne vypracovať
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Existuje veľa rozdielov vo fyzikálnych vlastnostiach medzi hydrochloridom MDA a síranom MDA? Nikdy predtým som nezostavil plynovú aparatúru na HCl a chcem sa len z lenivosti pokúsiť o solenie kyselinou sírovou, pokiaľ to naozaj nestojí za to, aby som robil HCl, potom sa pôjdem učiť lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Podám správu, keď vyskúšam túto syntézu. Bude to pravdepodobne môj ďalší projekt :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Urobte to ako zvyčajne. Je to jednoduchšie, ak už poznáte postup a budete vedieť, či ste skutočne niečo vyrobili. Ak chcete, Hcl môžete vyskúšať neskôr, potom sa vám to podarí.

Sulfát sa zdá byť lepšou voľbou po všetkých stránkach pre MDa..... alebo tak som to čítal.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Keďže to náhodou súvisí so súčasným vývojom príspevku, ako to, že mda hcl nemá rovnaké hydroskopické vlastnosti ako amp hcl?

Pokiaľ ide o redukciu, sám som nad tým veľmi uvažoval... ak to naozaj funguje ako priamy reduktor toho príslušného nitropu, nabh4/kupr by bol zďaleka najtajnejšou cestou. dostupnosť LiAlH je obmedzená a náklady alebo s amalgámom máte do činenia s ortuťou, prečo to riskovať, ak nemusíte.

tiež si myslím, že síran čokoľvek osobne je na nič, a slabšie ako príslušná hcl soľ. Kde je niekto, kto naozaj vie, o čom hovorí, ako získame stabilný amp hcl, Žiadne kaluže slizu
@InLikeFlynn hypoteticky Praktizuj tú generáciu hcl urob si poriadnu aparatúru ex kvapkací lievik,zátka s jedným otvorom, filtračná banka, ptfe hadica z nipla, in line sušiaca trubička sklenená koncovka a upni to na stojan. Bez dodatočného sušenia by som išiel s kvapkaním síry na vodný hcl a nacl konzistencie mokrej kaše. A urobte niekoľko suchých pokusov predtým, ako sa pokúsite o drahý hypotetický fb, na ktorom ste pracovali
alternatívne titrovať s/vodným Hcl 37% verím, že je skutočne najlepšie, avšak vyžaduje si to viac zručnosti. hypoteticky musíte presne pridať x množstiev kyseliny až 6 na 5,8. Trik je v pridávaní, ktoré sa pridá len raz a nechá sa xtal bez rušenia
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mal som to pripravené bez nepríjemností, na ktoré si spomínam, moje prostriedky na redukciu Al/Hg, ale nepamätám si, o akú kyselinu ide, izoloval som skutočnú soľ, ale forma soli je vhodná na dlhodobejšie skladovanie a nie je potrebná, ak plánujete metylovať dusík (čo som nikdy neurobil).
 
Top