MDP2P Parná destilácia

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Urobili ste niekoľko parných destilácií pre MDP2P syntetizovaný z 28578. Vyskúšala som použitie parného generátora s parou 105 C, pridanie uhličitanu draselného do destilačnej banky, úpravu množstva vody v destilačnej banke. Skúšal som tiež pridať nasýtený roztok soli do destilovaného roztoku a vždy extrahovať DCM. Výťažok je vždy 0,5 - 1 ml MDP2P na každých 100 ml vydestilovanej vody. Overil som si zdroje na internete z Hellmanovho príspevku v mdma.ch, naozaj to má byť 1 ml MDP2P na každých 100 ml vydestilovanej vody?

Jr0uSXZOi6


Myk3Q1wtnx


E5IY2NUa4M
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
okrem parného generátora by ste mali používať ďalší zdroj tepla
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
destilačná banka sa okrem pary vytvorenej zvonku zahrieva v olejovom kúpeli na teplotu 80 C
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Dobrý deň!

Vyzerá to len tak, alebo máte v olejovom kúpeli príliš málo oleja? Mala by byť taká vysoká, ako je hladina v banke. A musíte sa uistiť, že to tak zostane. To znamená, že ak hladina vody v banke stúpne nad hladinu oleja, musíte ju dostatočne zohriať (nastavenie na 130 °C by mohlo stačiť). Ak hladina vody klesne príliš nízko, musíte trochu znížiť teplotu.
Musíte si tiež uvedomiť, že nastavená teplota magnetického miešadla nemá nič spoločné s teplotou v banke. Musíte ho nastaviť aspoň o 20 °C vyššie, ako je teplota, ktorú budete očakávať v banke.
A celú parnú hadicu zabaľte do hliníkovej fólie.
Nakoniec musíte pamätať aj na to, že všetko teplo, ktoré do nej vložíte, sa musí opäť odviesť. Váš Liebingov chladič vyzerá dosť malý. Dúfam, že máte vákuový prívod, pripojený k plynovej pracej banke, ktorú ste ponorili do ľadovej vody.

Veľa šťastia nabudúce.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Na dosiahnutie slušných výsledkov by ste museli celý systém stlačiť. V opačnom prípade je jeho objem v najlepšom prípade 1 ml až 100 ml.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Páni.
Je vaša parná destilácia vyladená k dokonalosti?
Môžete sa o ňu so mnou podeliť? Zasekol som sa na tomto probléme.

Aj ja používam rovnaký tlakový hrniec ako vy.

Tlakový hrniec s objemom 10 litrov. Destilačná fľaša s objemom 5 l. Koľko P2P môžem destilovať naraz?

Aký je pomer P2P k roztoku uhličitanu draselného?
 
Top