Mefedrón 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,

neviem, či je to správna sekcia.

Som príležitostný používateľ 4MMC a bol som používateľom aj v období pred zákazom, takže viem, čo 4MMC dokáže.
Avšak na dnešnom trhu sú všetky veci, ktoré sa nachádzajú na trhoch, hnedé, sivé, žlté, takže špinavé. A problémom je, že testovaním činidiel sa nedá zistiť, či máte 4mmc alebo niečo z rodiny mmc, CMC alebo CEC. Jediný spôsob je poslať to do laboratória.

Takže moje otázky pre vás, vie niekto o nejakom predajcovi, ktorý predáva kvalitné 4MMC a Ako môžem vyčistiť špinavé 4MMC domácimi pomôckami.

Ďakujem!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ak ste si kúpili 4mmc, ale dostali ste špinavý produkt a nie ste si istí, že ide o mefedrón.
Potom to musíte urobiť:
1) Vykonajte posúdenie mefedrónu
2) Vyčistiť tento produkt.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
hľadajte poľských predajcov, bol tam jeden s názvom zeonpl (neskôr ethernal), ale nie som si istý, či je už aktívny. Mal dobré 4mmc. Mal som zlé skúsenosti s netherland verndors, určite to nebol 4mmc! Intenzívne chute, ale žiadny pôžitok, predávkoval som sa a nemohol som normálne dýchať kvôli silnému zúženiu ciev v pľúcach a musel som zavolať záchranku. Ale rýchlo to našťastie pominulo
 
Top