Prášok mefedrónu v čistej vode Presýtený bod (ale iná otázka)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň.
Je možné použiť mefedrónovú múku (t. j. produkt, ktorý získam po okyslení a filtrácii bez kryštalizácie na kryštálový prášok) na kryštalizáciu touto metódou? (1g na 0,7ml destilovanej vody privedenej do varu a potom vloženej do mrazničky pri -8 stupňoch na 12 hodín) môžete sa pozrieť na iné vlákno na túto tému, o týchto pomeroch písal Sergej Kush a ďalší ľudia a mali normálny výsledok, ale vo všetkých príručkách, ktoré som videl (jedna, v ktorej sa všeobecne dotýkala tejto témy) sa rekryštalizácia robila z kryštálového prášku. ďakujem.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
použite pomer 1:1, 1 ml vody pri izbovej teplote 210-240 mg mefedrónu. Bude to vyzerať ako olej, ale nemusíte sa obávať ir alebo farieb, tie zostanú vo vode.
Majte na pamäti, že katióny sa v neutrálnych roztokoch ničia - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235

Po u rozpustite svoj materiál, prefiltrujte ho, počkajte 1 hodinu na vychladnutie a dajte do chladničky 1-3 c na 24 hodín, 80% z neho vykryštalizuje
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Hovorí, že bulšit nie je len voda a nie je -8 °C
Bol som vyrobený, ako hovorí, ale dostal som prášok, teraz mám pekný veľký kryštál
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top