Meskalín 3,4,5-trimetoxyfenyl-2-nitroetán

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý deň,

Našiel som skutočne jednoduchú syntézu meskalínu.


Urobil som všetky kroky a konečný produkt je 3,4,5-trimetoxyfenyl-1-nitroetán, ako je to v závere dokumentu o syntéze, alebo je to 3,4,5-trimetoxyfenyl-2-nitroetán, ako je to v názve dokumentu.

Potom som si vzal 300 mg a po 1 hodine som naozaj pekne spal a asi o 3 hodiny neskôr som si vzal ďalších 300 mg a necítil som nič.

Môžete mi prosím povedať, či je rozklad produktu taký rýchly alebo produkt vyrobený podľa tohto dokumentu ešte nie je meskalín....

Zaujímalo by ma, čo sa deje, pretože celý proces je naozaj jednoduchý a konečný produkt vyzerá ako na fotografiách.

Prosím, pomôžte mi :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Môžem tiež dodať, že produkt kontrolovaný činidlom marquidse je oranžový, ako by mal byť meskalín.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Vyrobili ste 3,4,5-trimetoxyfenyl-2-nitroetán, ktorý je prekurzorom meskalínu. O meskalíne si môžete prečítať tu. Je to dôvod, prečo ste nezaznamenali žiadne účinky meskalínu (iné látky).
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ďakujem, teraz už tomu rozumiem. Jeho názov nie je redukovaný. Nenašiel som žiadny článok alebo dokument o meskalíne z 3,4,5-trimetoxyfenyl-2-nitroetánu, ale je o ňom veľa informácií z 3,4,5-trimetoxy-beta-nitrostyrénu, takže pôjdem touto cestou...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Ak sa to podarí, podám správu :D. Nebojte sa G. Patton - urobil som to pre vedu :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ale aj len tieto informácie sa mi podarilo nájsť na internete:

O theindoleshop.com
Meskalín-dihydronitrostyrén, alias 1-(3,4,5-trimetoxy)fenyl-2-nitroetán, je chemický derivát 3,4,5-trimetoxy-beta-nitrostyrénu. Je to produkt čiastočnej redukcie meskalín-nitrostyrénu (3,4,5-trimetoxy-beta-nitrostyrénu) borohydridom sodným. Chemickou štruktúrou je bližšie k meskalínu a dvojitá väzba C=C na nitrostyréne je už zredukovaná na nasýtenú jednoduchú väzbu C-C. Preto je na redukciu nitroskupiny na amín potrebná menšia chemická energia.

Výskum ukázal, že nitroalkány (ako je napríklad meškalín-dihydronitrostyrén) možno teoreticky redukovať na amíny pomocou ditiónitu sodného (bežného redukčného činidla pri výrobe dreva) a PTC (katalyzátora fázového prenosu), napríklad oktylviologénu [1]. Namiesto oktylviologénu sa môžu použiť aj iné PTC, napríklad kvartérne amínové soli.


Takže možno existuje jednoduchý spôsob, ako previesť 3,4,5-trimetoxyfenyl-2-nitroetán na meskalín - ale neviem nájsť, ako to urobiť...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobre, mám spôsob, ako premeniť meskalín-dihydronitrostyrén, alias 1-(3,4,5-trimetoxy)fenyl-2-nitroetán na meskalín:

1. Do reaktora sa pridal roztok IPA/H2O 2:1 (18 litrov).
2. Naraz sa pridal NaBH4 (1200 g) a začalo sa miešanie.
3. Meskalín-dihydronitrostyrén, alias 1-(3,4,5-trimetoxy)fenyl-2-nitroetán = (1000 g) sa pridával po malých dávkach tak, aby teplota zmesi neprekročila 60 *С.
4. CuCl2 (72 g) vo vode (200 ml) sa pridával pomaly po kvapkách tak, aby teplota zmesi nepresiahla 80 *С.
5. Potom sa reakcia udržiavala pri teplote 80 °C počas 30 minút pomocou vonkajšieho ohrevu (v mojom prípade som tento krok nerobila, pretože prekurzor bol takmer pripravený na zmenu).
6. Do reakčnej zmesi sa pridal 25 % vodný roztok NaOH (8 litrov) a fázy sa oddelili.
7. Vodná fáza sa extrahovala 8 litrami IPA

Nechajte vrstvy oddeliť - nechajte to nejaký čas. Odoberte hornú vrstvu. To, čo zostane, sa môže extrahovať pridaním IPA. Potom môžeme dať dokopy vrchnú vrstvu a IPA z prania.

8. Do žltej kvapaliny z bodu 7 pridáme 30 % H2SO4. Robíme to po kvapkách, pričom sa snažíme, aby PH kleslo na PH 6. Pomaly po kvapkách. Potom uvidíme, že to začne byť mliečne a môžeme vidieť kryštály. Môžeme to nechať v chladničke (neviem, či to pomôže) a potom to prefiltrujeme.

9. Zostane nám dihydrát meskalín sulfátu. Je pekne biely a môžeme ho premyť acetónom, ak chceme. Je to (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O

Toto je jednoduché - nepotrebujeme vákuum...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Odpovedal som vám v téme Meskalín. Nemnožte, prosím, rovnaké správy v rôznych témach.
 
Top