Sťažnosť na metanol

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Väčšina toho, čo je k dispozícii, by sa už ani nemala nazývať metamfetamínom. Je to odpad a na rozdiel od toho, čo hovorí väčšina ľudí, nie je lacnejší. Áno, cena za uncu na trhu, ktorý im je známy, je približne 200 a pred pätnástimi rokmi stála guľôčka 250. Ale pred pätnástimi rokmi si človek mohol dať menej ako desať rán z jednej misky, potom začať s niečím jebať a potom zrazu 24 hodín ubehlo akoby možno za hodinu a celý ten čas brať ďalší hit ani nebolo potrebné. Ja a som si istý, že aj mnohí ďalší by sme si za kvalitu radi priplatili. Prečo to nikto nevyužíva? Jednoducho to nechápem. A rovnako ako publix service announcement.....sračky nemajú vyzerať ako gigantické črepy a nemajú sa ľahko lámať/rozpadávať, nemajú mať vertikálne čiary. To je rezaná blbosť. Črepy by mali byť mliečne biele diagnolové čiary a nie veľkosti ruky batoľaťa. Ak je rozdrvený pod kartou, mal by sa rozštiepiť a mať potenciál letieť cez celú miestnosť. Takže ľudia z kartelu, prosím, vráťte dobré sračky. Veľa ľudí by za to rado zaplatilo
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Súhlasím s vami
Rovnaký problém v Južnej Afrike, kupujem len od 1 alebo 2 predajcov, o ktorých viem, že nepredávajú sračky. 90 percent času je kryštál sračka.
Ja tomu hovorím polotovary
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Verte mi, že ľudia sú podvedení. DEA tvrdí, že tento "P2P METH" je najčistejší najnebezpečnejší pervitín vôbec, ale musíte byť idiot, aby ste tomu uverili. Z analógov efedrínu sa vyrába metamfetamín D a rozlíšenie D,L z P2P je časovo náročné a nákladné a málokto to robí. Vyhodiť 1/2 produktu alebo sa pokúsiť o racemerizáciu a rozlíšenie je v podstate hra na bláznov. Prečo sa moje hovno pri teste tavenia roztopilo pri 142 °C? Prečo som zo 7 g amínu pomocou 50 ml studeného bezvodého acetónu získal 2,5 g nejakého bieleho nadýchaného amorfného hovna ? Čo sú to, kurva, za veci, ktoré poskakujú v potrubí a neroztavia sa?
J/k, viem, čo všetko to je, ale poradcovia a úradníci mi hovoria, že sa mýlim a že to svinstvo je úžasné a len 25 g dolárov!
Vlastne som sem prišiel napísať príspevok, ale potreboval som sa vyventilovať.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nesúhlasím len s jednou vecou... Veľa času neviem, čo to je. Stále si chcem nahovárať, že ide o toleranciu, ale posledná dávka, ktorú som dostal, v sebe skutočne obsahuje pervitín a len mi pripomína, že mnohé, čo sa predáva ako pervitín, ním v skutočnosti nie je.

Som fajčiar, už vyše 20 rokov. Posledná dávka bez ohľadu na to, koľko som fajčil, nerobila nič, ale keby som zjedol tak 0,10, išiel by som. Nová dávka .. fajčil jednu misku a som high.

Veľmi rád by som vedel, čo sa rozpúšťa a fajčí ako krištáľ, ale nefajčí, ak sa nezje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ako prvé by som sa pozrel na fenyletylamíny sensu-stricto.
Beta-metamfetamín
N,N- dimetylfenyletylamín
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Existuje veľa analógov, ktoré sa ľahšie vyrábajú. Ak urobíte štandardnú redukciu metamfetamínu na b-fenyletylamín, dostanete aria jeninsus, stimulant, ktorý sa nachádza v orchideách ( to je druhový názov) zakázaných v športe, ale inak tmavosivých legálne.
Pozrite sa, čo ho rozpúšťa a čo nie. Urobte test rozpúšťania. Prekryštalizujte ho a pozrite sa na kryštalografiu. Toto sú veci, ktoré robím, aby som si krátil hodiny, keď som zhulený.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na niečo také som nedávno narazil. Teplota topenia izoprppylbenzylamínu? 142 °C, PRESNE TOĽKO SOM NAMERAL. Naučil som sa, ako oddeliť metán od izolovaného. Rozpustíte ho v koláčovej miske v izopropylalkohole a jemne ním vírite, kým sa odparí a vychladne. Je to niečo ako ryžovanie zlata. Met sa normálne rekryštalizuje pri teplote 170, ale zmiešaný s touto blbosťou je nižší. Stále bude kryštalizovať ako prvý a štruktúra týchto 2 kryštálov nie je vôbec podobná, takže môžeš selektívne vyškrabať pervitín. Sračka, ktorú dostávam ja, má okolo 10 % metamfetamínu. Pri tomto tvrdení sa cítim dosť sebaisto
 
Top