Metóda pre úplných začiatočníkov

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bude to môj prvý pokus a úprimne ma desí, moje vedomosti o chémii sú malé až nulové a stále si nie som istý, ktorý recept mám použiť, veľmi by som ocenil pomoc v troch témach:

- Všeobecná chémia, neviem o knihách alebo videách, ktoré by mi mohli pomôcť, pretože nie som človek, ktorý sa zvyčajne ponára do chémie, takže čokoľvek na začiatok by bolo skvelé, nemôžem ani začať chápať, ako tieto reakcie vytvárajú tieto výsledky a ktoré chemikálie môžem nahradiť inými alebo syntetizovať sám...

- Recept na metamfetamín, najprv som uvažoval, že na to použijem efedrín extrahovaný z tabletiek(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), ale mojím zámerom nie je ho používať, ale skôr zistiť, či je možné v budúcnosti zarobiť(poznám pár ľudí, ktorí sa tým zaoberajú) a pri pohľade na potrebné množstvo efedrínu som sa ho vzdal, stálo by to asi 20~30 dolárov, aby som sa dostal k jednému gramu efedrínu(pomocou tabletiek, ostatné recepty na efedrín sa mi zdajú 100% mimo môj dosah a úplne nepochopiteľné.) a ako by som kúpil stovky škatuliek voľne predajných liekov bez zdvihnutia obočia, existuje iný recept, ktorý je možné urobiť pre veľmi nové(a chudobné) laboratórium, ale ktorý by sa dal tiež škálovať pre dávky s hmotnosťou ~100 g? je to príliš veľa?

- Chemikálie a vybavenie, som veľmi opatrný, či vôbec niekomu verím, že mi predá chemikálie na výrobu drog, sú nejakí dôveryhodní predajcovia chemikálií v južnej amerike? a nakoniec banky a všetko ostatné je zatiaľ príliš drahé, môžem si cestu k výrobe drog urobiť sám? existujú na to nejaké návody?

ešte raz, bude to môj prvý pokus a je to desivé, každá pomoc je vítaná, vopred ďakujem.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P met je na webovej stránke k dispozícii video. Urobte si prieskum o tom, ako si sami zaobstarať veci potrebné na výrobu P2P, a urobte to. Shakenbake, brezová redukcia a RED P/Iodine sú metódy využívajúce efedrín. Metóda, pri ktorej nie je potrebné takmer žiadne vybavenie, je Shaknenbake. Stačí si zaobstarať tvrdú fľašu nejaké pfed tabletky, lítiové batérie, metanol, štartovaciu kvapalinu (dietyléter), kaustickú sódu, dusičnan amónny a trochu kyseliny sírovej (nad 90 %) a vypestovať si nejaké guľôčky na udržanie tlaku vo fľaši. To je takmer všetko
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
pozrieme sa na to, ďakujem
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Slúži len na vzdelávacie účely, a tak ya nevyhorí blok okolo vás... Vezmite si priehľadnú fľašu od sódy, plastovú s viečkom. Vyčistite ju a dôkladne vysušte. Ak sa na lítium dostane akákoľvek voda alebo vlhkosť, bude to problém. Človek si môže vziať rovnaké diely pseudo, lúhu a granulovaného materiálu z instantného lisu za studena. Opäť platí, že vo vnútri nezničte balenie vody. A uistite sa, že je to dusičnan amónny. To povie človek na vrecúšku aktívneho materiálu. Frajer by dal rozdrvené tabletky a dusičnan amónny do fľaše a pridal by do nej šálku a pol kempingového paliva Coleman alebo akéhokoľvek materiálu na báze benzínu. Frajer by potreboval kliešte a sadu rezných hrášok. Kliešťami uchopte lítiovú batériu AA na základni a začnite odlupovať kovový obal z okolia batérie. Bude to teplé, žiadne obavy. Odlúpnite ho do polovice a potom pomocou prstov vytiahnite zvitok plastu zvnútra a rozviňte ho. Budú tam dve vrstvy tmavého materiálu pokrytého plastom, niečo ako kov, a ďalší tenký kúsok v strede, ktorý bude tmavší a teplý. Tento stredný kus je lítium. Natrhajte ho na 1" kúsky a vložte do fľaše. Rýchlo. Človek bude chcieť urobiť jednu batériu na krabičku. Lúh pridajte ako posledný a uzáver dôkladne nasaďte. Nie príliš tesne. Potom začnite pretrepávať. V závislosti od podmienok môže začať reagovať okamžite, alebo to môže nejaký čas trvať. Fľaša sa zahreje a bude plná plynov. Keď budete mať pocit, že sa chystá prasknúť, uvoľnite uzáver jemne a pomaly od tváre kohokoľvek. Bude sa šíriť veľmi silný čpavkový zápach, ktorý môže ublížiť, ak sa dostane do očí alebo pľúc. Pokračujte v opakovaní a neustále silno pretrepávajte, kým nevychladne a nezostane v ňom žiadny tlak. Kvapalinu prelejte do filtrov a pohára. V inej miestnosti použite 2-litrový džbán a umyte n a sucho. Do uzáveru urobte otvor dostatočne veľký na to, aby ste doň mohli vtlačiť tenkú trubičku dlhú asi 2'. Strčte ju dovnútra asi na centimeter. Do fľaše vložte šálku soli a potom do nej 2 polievkové lyžice kyseliny sírovej. Nepoužívajte lyžicu... Vráťte vrchnák. Rýchlo. Z domu začne vychádzať dym. Strčte hadicu do kvapaliny z druhej fľaše a zatočte. Keď skončíte, vložte obsah do filtra a odstráňte bielu hmotu. Stlačte tvrdou knihou alebo čímkoľvek iným, rozbaľte a nechajte vyschnúť. Zalejte ho studeným etylalkoholom alebo acetónom a znova stlačte. Rozbaľte a nechajte uschnúť. Hotovo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pravdepodobne budete potrebovať nejaký čas ( Rok), kým sa o to pokúsite. Kedysi nerozumeli fyziológii Preto ľuďom vŕtali do hlavy diery, aby sa uvoľnil tlak. Nie je veľmi pravdepodobné, že uspejete bez toho, aby ste vedeli, ako to funguje. Len sa vám snažím ušetriť nejaké peniaze/prsty
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Áno, chápem, že najprv budem musieť veľa skúmať, a ďakujem, že beriete do úvahy moju bezpečnosť, som však na rozpakoch, kde vôbec začať, aby som sa tomu snažila porozumieť, nemám žiadne formálne vedomosti o chémii a neviem, kde začať, navyše všetko tu v južnej Amerike je také drahé, že mi ide mráz po chrbte už len pri pohľade na všetko to laboratórne vybavenie. Máte nejaké knihy, ktoré by ste mi mohli odporučiť? výukové programy alebo videá tiež fungujú dobre, ďakujem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
chemistry libre je pohľad, ktorý som použil na učenie základných chemických pojmov, ale je ich 100 ďalších, ktoré vás naučia to isté. pokiaľ ide o metamfetamín Konkrétne existuje len niekoľko základných reakcií, ktoré vás dostanú a majú názvy, ktoré si môžete pozrieť, aby ste získali všeobecný prehľad. redukčná / oxidačná reakcia je 20 spôsobov. Aminácia je ďalších 10. Brezová redukcia a Leuckartova sú mimoriadne populárne. lítiová A Amoniak je brezová, rovnako ako hliníkový amalgám A fosforová / jódová alebo vodíková kyselina. Tento odkaz by vás mal na chvíľu zabaviť https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
a keď máte otázku, táto má pravdepodobne odpoveď. Použite vyhľadávanie
je tam dosť informácií, ktoré vás udržia aspoň 6 mesiacov (neviem, prečo je tam napísané, že povoľte súbory cookie, ale neodporúčam povoliť Jack shit
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozrieme sa na to, ďakujem veľmi pekne
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Niekoľko ďalších tipov: Pri odplyňovaní fľašu vždy držte vo zvislej polohe. Nechcete ju držať v žiadnom uhle, pretože vo fľaši nie je kyslík. Ak vidíte, že kúsky lítia sa vznietia vo vnútri paliva, keď sa dotknú spodnej vrstvy, malo by to byť v poriadku. Keďže vo fľaši nie je žiadny kyslík, nemôže sa nič stať.
Na internete je video, na ktorom nejaký hlúpy vládny chlapík v plnom ochrannom obleku vybuchol na príjazdovej ceste, pretože pri odpaľovaní prevrátil fľašu. Do reakcie vpustil vzduch a dodal lítiu kyslík, aby sa palivo zapálilo. Strašne hlúpy takzvaný profesionál.
Cieľom je však reakcia (roztavenie) lítia s atmosférou amoniaku za vzniku malých guľôčok "tekutého lítia", takže tlak je nevyhnutný. Potom sú tie guľôčky schopné redukovať pseudo/efedrín.
Na internete je k dispozícii aj video s týmto postupom, avšak bez zvuku. Len nejaký chlapík žuje žuvačku a ukazuje všetkým policajtom, ako sa to robí. Robí celkom dobrú prácu, keď zostáva v pohode, aj keď to skoro vybuchne, pretože nemôže uvoľniť tlak. Ale podarí sa mu to a všetko ide dobre. Je tam aj ďalšie video, kde sa nejaký chlapík prechádza po lese a robí to s VICE, myslím, a jedno veselé, kde to robí nejaká stredoškoláčka a reportér sa jej pýta, či by zjedla lítiové batérie lol.
Jo a nepoužívajte opakovane reakčné fľaše. Pri opakovanom použití zlyhajú. Takže najlepšie je použiť ju raz a kúpiť si novú.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Rada... Nič z toho, čo sa používa pri tejto metóde, si nenechávajte. Obaly batérií, fľaše, hadice a nevyhadzujte tieto veci do odpadu alebo na okraj cesty. Keď sa fľaša rozpadne, dostane sa do nej voda a dôjde k vznieteniu. Všetko spaľte v sude alebo v päťgalónovom vedre.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, hľadám pomoc, pretože toho veľa neviem, ale som šikovný s rukami môžem si zohnať 1liter mayber viac bmk oleja chcel som vedieť, ako z neho urobiť kryštálovú metódu veľké akcie (nemám laboratórium ani vybavenie, ale viem improvizovať )
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Keďže som neskúsený a , odpusťte mi ten výraz, neznalý prozaických alebo, predpokladám, základných chemických... by bolo rozumné, aby sa človek držal toho, čo má ako návod, pretože prášok by všetko zmenil. Dobré pravidlo, že vrabec v hrsti je hodný dvoch v kríku. Človeku sa bude odporúčať, aby prešiel svojou experimentálnou fázou PO tom, čo sa poučí zo skúseností.
Lol... Všetci sme to zažili. Samozrejme, hypoteticky povedané.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Áno, najprv budem robiť výskum, ale snažím sa naučiť čo najviac a zistiť, aký recept bude pre mňa uskutočniteľný bez toho, aby som nechal vybuchnúť tajné laboratórium alebo sa pri tom zabil, malé kroky, vďaka za radu
 
Top