pervitín z efedrínu

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, čo sa deje, potrebujem pomoc pri výrobe metamfetamínu z efedrínu mám chemika a pripravený prístup k efedrínu, potrebujem len metódu, s ktorou nie je spojené príliš veľa komplikovaných prekurzorov. Môžem dostať do rúk efedrín, ako som povedal, a lúh nie som si istý červeným fosforom. Mohli by ste mi dať priamu a jednoduchú metódu, aby som ju ukázal svojmu chemikovi. Ďakujem!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Použite syntézu v jednom hrnci s dusičnanom amónnym (z hnojív alebo chladiacich obalov), lítiom (z batérií), HCl z obchodu s domácimi potrebami, éterom zo štartovacej kvapaliny a čističom kanalizácie. Pozrite si "metódu pretrepávania a pečenia". Ale ak máte naozaj chemika, mal by byť schopný sám prísť na najlepší spôsob. Alebo je možno "chemik"?
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Môžem použiť čistý efedrín ten, ktorý používajú farmaceutické spoločnosti namiesto pseudoefedrínu. Taktiež viete, aký je výťažok z metódy jedného hrnca, je to dobré, viem, že bežný výťažok je asi 0,69
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Na efedríne alebo pseudoefedríne nezáleží. Výťažok vždy závisí od zručnosti chemika.
 
Top