Meth Synth : existuje alternatíva k h3po2 alebo k červenému fosforu, ktoré sú nerealizovateľné

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
PROSÍM, existuje nejaká alternatíva k h3po2 alebo k červenému fosforu, ktoré sú v mojej krajine nedostupné, pomôže mi niekto
mám jódové kryštály / naoh / kyselinu hydriodovú / hcl / eveeeeryyything mám prístup ku všetkému okrem týchto dvoch prosím pomôžte niekto
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Môžete použiť fosfid hlinitý (AlP), ktorý však môže uvoľňovať toxický plyn fosfín. Robte to vonku alebo v digestore a noste plynovú masku a iné veci. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Hliníková fólia bola použitá na premenu etanolu na etyljodid, ale nie na etán. Jód a červený fosfor môžu premeniť etanol na etán. Fosfid hlinitý obsahuje fosfor.

Tu sa redukuje norefedrín na dextroamfetamín.
Orp7lDPkS4


Fosfid hlinitý nie je žiadny vtip. Vdýchnite plynný fosfín a ste mŕtvi.
JHlYWQgeDq


Jedovatý fosfínový plyn.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ako postupovať prosím pomery pseudofedu a jódu a fosforečnanu hlinitého a čas refluxu a tepla prosím
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Nie je to fosforečnan hlinitý AlPO4. Fosfid hlinitý AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
A mohol by nahradiť červený fosfor ? pri hidroidnej redukcii ?
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
je tu nejaká pomoc
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, akákoľvek pomoc, prosím, dá sa to nejako urobiť bez červeného fosforu, prosím, chlapci, mám len i2 (laboratórny stupeň) a hi (57 %), prosím, akákoľvek pomoc, existuje nejaká alternatíva k červenému fosforu, pretože môžem nájsť h3po2 ( kyselina hypo ), môže pomôcť nejaká iná kyselina ?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nemáte prístup k zápalkám vo vašej oblasti? Štrajkujúce podložky sú dobrým zdrojom
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
existuje, ale nie je možné ho škálovať, pretože to trvá veľa času, pretože on zápalky v mojej krajine sú zriedkavé nájsť ..nemám žiadny problém v pse alebo ephidrine pilulky alebo kyseliny hidriodovej alebo jódové kryštály môj jediný problém je red.p a hypo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Existujú aj iné spôsoby, ako ho získať, ktoré som si tu všimol. Môžete požiadať niektorého z odborníkov tu v súkromnej správe
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Získajte fosfid hlinitý. Uistite sa, že banka je naplnená argónom pre inertnú atmosféru. Môžete skombinovať jód (I2), kyselinu jódovú (HI) a fosfid hlinitý (AlP) a argónovú atmosféru (Ar) a váš efedrín alebo nórfedrín zredukovať na dextrometamfetamín alebo dextroamfetamín a možno pridať rozpúšťadlo hexán (kvapalina do zapaľovača dreveného uhlia alebo palivo Coleman Camp Fuel).

Fosfid hlinitý (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ak máte kyselinu jódovú, stačí vám na redukciu efedrínu/pseudoefedrínu na pervitín. Stačí, ak budete niekoľko hodín refluxovať kyselinu jódovú a efedrín.
Reakcia kyseliny hypofosforečnej/červeného fosforu a jódu len vytvára kyselinu jódovú.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ste si tým istý ? pretože som niekde čítal, že červený fosfor je potrebný aj na udržanie reakcie nie ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Červený p alebo obsah fosforu je jód a kyselina vodíková je produkt spolu s (myslím?) nejakými vecami, ktoré sa recyklujú (hypo?), plynným fosgénom a nejakou vodou?
Nie je potrebné vyrábať pervitín, ak už máte HI (kyselinu hydriodovú), ale tá sa recykluje a reaguje s akýmkoľvek jódom, kým sa nevyčerpá. To je dôvod, prečo si môžete uložiť červený p a použiť ho na niekoľko varení, kým sa stane neaktívnym (alebo tak mi bolo povedané). Nikdy som nepočula o tom, že by niekto mohol uložiť hypo na ďalšie použitie, takže si tým nie som istá. Červený p sa zvyčajne po reakcii s EP/PSE odfiltruje z roztoku a akýkoľvek zvyšok jódu sa pred premenou na HCl neutralizuje tiosíranom sodným.

Presný mechanizmus nepoznám a už sa mi ho nechce hľadať.... Nevidel som o tom príliš veľa informácií aj preto, že je to "zastaraná" metóda a nikto sa s tým už nevie zaoberať, takže si nie som presne istý, či červený p zregeneruje kyselinu hydriodovú po jej použití na redukciu EP/PSE alebo in-situ, alebo či sa môže použiť len na reakciu s jódom na výrobu kyseliny hydriodovej. Možno nás poteší niekto, kto to naozaj vie a dokáže to vysvetliť...
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ďakujem, že to bolo chvíľu, odkedy som poslal svoju otázku, ale žiadni odborníci tu ansewer a ja som naozaj zasekol tiež mi nevadí hodiť th Hi po použití, pretože je lacný tu, kde žijem v každom prípade ste boli jediný, kto odpovedal ďakujem veľmi veľa v každom prípade
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ste si tým istý ? pretože som niekde čítal, že červený fosfor je potrebný aj na udržanie reakcie nie ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Áno, má pravdu. HI 57 % urobí pekne svoju prácu, musíte ho však použiť poriadny nadbytok, koncentrácia musí zostať > 40 % po celý čas. Množstvo potrebného HI môžete znížiť pridaním H3PO4 85 %+ v priebehu reakcie, čo ho dehydruje a udrží vysokú funkčnú koncentráciu HI. Pozor, nechcete vytlačiť HI!
Ďalším spôsobom je vyrobiť HI in situ z kyseliny fosforečnej a NaI alebo KI.
A samozrejme H3PO3 bude veľmi dobre fungovať ako náhrada RP alebo H3PO2 - potrebuje ho viac a vyššie teploty, ale funguje skvele. H3PO4/NaI alebo KI potrebuje ešte vyššie teploty.
H3PO3 hľadajte v hydroponických alebo vinohradníckych potrebách
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Hi + h3po3 môžete uviesť teplotu a čas refluxu ?
 
Top