Metodika pre používateľov

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetamín má povesť látky, po ktorej sa ľuďom špatí koža. Môžem to potvrdiť z prvej ruky. Okrem bežnej hygieny, má niekto odporúčania na prostriedky proti účinkom pervitínu na pokožku. Už ma nebaví vyzerať ako mutant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
áno, nedávno som prvýkrát skúsila pervitín a bezdôvodne som si poškriabala krk. osobne som zistila, že mi pomohlo zviazať si vlasy, prestala som sa potom toľko hrať s vlasmi/krkom. počula som, že prenatálne doplnky môžu pomôcť pri raste vlasov a môžu zlepšiť pokožku a nechty, tak to možno skúste. existujú aj iné dobré vitamíny. užívajte doplnky a jedzte zdravo a budete v poriadku.

ak máte problémy so šklbaním pokožky, nechajte si veľmi krátke nechty. záleží aj na mydlách a šampónoch, ktoré používate. používajte jemné, ideálne také, ktoré sú určené na suchú/poškodenú pokožku/vlasy. nezabudnite tiež na hydratáciu, vnútornú aj vonkajšiu. po vylepšení sa natrite krémom a pite veľa vody.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Urobili ste toho príliš veľa. Ak môžete odmerať n urobte 5 mg n postupujte odtiaľ nahor až do požadovaného účinku. Ja užívam 5 mg raz za čas. Takéto malé množstvá majú menší ef3kt na vaše telo. Buďte opatrní. Vždy si myslím, ako môžem minimalizovať zlé vedľajšie účinky a potom urobiť malú dávku a ísť odtiaľ. Predtým si tiež vezmite multivitamín alebo niečo iné. Ja mám rád huel pred tým, ako si dám nejaký liek.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kedysi som bol veľkým fanúšikom aditív, ktoré boli v podstate lisovaným pervitínom. Nikdy som nemal problém so škrabaním alebo vyberaním. Pri pervitíne je dôležitým aspektom, aby ste sa o seba starali, dostatok spánku. Keď sa stanete závislým, je to asi ťažké, ale príležitostný užívateľ, spite, keď neužívate
 
Top