Extrakcia hydrochloridu metadónu z perorálneho 1mg/1ml UK

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Snažím sa extrahovať/separovať API (aktívnu farmaceutickú zložku|) metadón hydrochlorid z perorálneho 1mg/1ml.

kde mám sídlo, je to zeleno sfarbený stredne hustý sirup.

Existuje mnoho spoločností, ktoré vyrábajú podobné produkty s rôznymi zložkami.

Neuvádzam meno spoločnosti, ale toto je zoznam pomocných látok.

Zoznam pomocných látok
PropylénglykolPh. eur
MetylhydroxybenzoátPh. Eur
PropylhydroxybenzoátPh. Eur
Tekutý maltitolPh. Eur
Karamel E150
Patentná modrá V (E131)
Čistená voda


Môže mi niekto pomôcť s kompletnou extrakciou v detailoch? Mám celkom základné skúsenosti, ale veľa som toho prečítal. Kúpil som si základné veci - sep lieviky, vákuovú filtráciu, destilačný prístroj atď. A rád si kúpim čokoľvek, čo je potrebné na túto extrakciu/sepráciu.

Bol by som veľmi vďačný za kompletný postup, ale aj dobrý začiatok by som veľmi ocenil.

Ďakujem.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metadón hydrochlorid je vo forme rozpustnej soli. Na rozdiel od bázy metadónu.
Môj tím vyrába metadón a čistí cez bázu.
Báza má kryštalický vzhľad, ktorý je nerozpustný vo vode! Ako vidím proces získavania metadónu z vášho sirupu?
Zriedil by som 100 ml vášho sirupu vo vode (približne 800 ml) a pridal koncentrovaný roztok lúhu na 11-12 PH.
Ochladil by som a odfiltroval z kryštalickej zrazeniny.
Kryštalickú zrazeninu by som rozpustil vo vriacom metanole a prefiltroval (čo sa nerozpustilo, tieto nerozpustné soli vyhoďte), metanol by som dal do mrazničky a kryštály by som extrahoval za deň. kryštál má základný tvar. Ak ho chcete premeniť na chlorovodík... musíte rozpustiť 100 mg zásady v 2 ml metanolu a pridať kyselinu chlorovodíkovú na PH 5 - 6 a nechať v mrazničke. Po jednom dni ju vyberte z mrazničky a rozdrvte chlorovodík - a opláchnite ľadovým acetónom.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
wow, veľmi pekne ďakujem za odpoveď - to je presne to, čo som už dlho hľadal. Niekoho, kto skutočne vie, o čom hovorí, a neuvádza miliardu dôvodov, prečo je to hlúpy nápad. Len priame fakty a produktívne informácie. Ešte raz vám ďakujem.

Keď to budem môcť vyskúšať asi o týždeň, som si istý, že budem mať ďalšie otázky o podrobnostiach postupu, dúfam, že ste stále k dispozícii.

Veľká vďaka - Diziet.
 
Top