Syntéza metamfetamínu z efedrínu alebo pseudoefedrínu

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Na svete je veľa dobrých liekov. Našich obľúbených liekov. Kokaín, LSD, mdma, 4mmc, huby...
Ale jedna vždy vyčnievala. Z roka na rok, zo storočia na storočie.
Droga, ktorú si vyberali chudobní aj bohatí, osobná obľúbená droga Kennedyho a Hitlera, ako aj Jesseho Pinkmana...

Jeho veličenstvo metamfetamín.


Najjednoduchšia syntéza metamfetamínu z efedrínu alebo pseudoefedrínu

Efedríniumchlorid sa v súčasnosti používa najmä na lekárske účely, ako športový liek a ako prekurzor na syntézu alebo napodobeninu amfetamínu/metamfetamínu na čiernom trhu. Ak hľadáte efedrín, uvedomte si, ktorý zdroj je vo vašej oblasti ľahšie dostupný. V mnohých krajinách je efedrín uvedený na zozname omamných látok alebo prekurzorov.
V lekárskych prípravkoch sa efedríniumchlorid dodáva vo forme vodného roztoku, tabliet alebo sirupov.V súčasnosti je takmer nemožné získať ho vo fľaštičkách a ampulkách, hoci je čistý a dostatočne ľahko sa extrahuje.

Extrahovať efedrín z tabliet alebo sirupov je zložitejšie, pretože extrakcia do veľkej miery závisí od zloženia lieku a ďalších zložiek, o tom budeme hovoriť samostatne.Pseudoefedrín alebo norefedrín sa môžu použiť ako alternatíva efedrínu na syntézu. Pseudoefedrín (PSE) poskytne metamfetamín a norefedrín (fenylpropanolamín, PPA) poskytne amfetamín. Tieto dva analógy efedrínu sa často nachádzajú vo veterinárnych liekoch.

Činidlá
Efedrín / pseudoefedrín
*Kryštály jódu
*Červenýfosfor
Voda

*Pozrite si, ako rýchlo a jednoducho získať kryštály jódu a červeného fosforu v tomto vlákne:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/.


Vybavenie
Reaktor: Na tento účel je vhodná sklenená fľaštička s roztokom chloridu sodného na injekciu.
Ale pozor: zvyčajne nie je vyrobená zo žiaruvzdorného skla a vyžaduje si jemné zahrievanie, lepšie na soľnom/pieskovom kúpeli - malá miska alebo plechovka so soľou/pieskom zahriata priamo na sporáku. Na veľké množstvá sa odporúča používať nádoby s plochým širokým dnom.

Refluxný prístroj. Je to zátka, do ktorej je vložený 6 - 12 cm kus štandardnej sklenenej trubice (pipeta). Používa sa ako spätný chladič vzduchu na kondenzáciu vodnej pary a jej prúdenie späť do reakčnej hmoty.
Použitie zátky ROMIN je nežiaduce, pretože jej korózia jódovými parami vedie ku kontaminácii reakčnej zmesi.Ideálnym reaktorom je sklenená banka s plochým kužeľovitým dnom a sklenenou zátkou, ku ktorej je priletovaná rúrka (od sklárskeho majstra). Ak nie je nič vhodné, refluxné zariadenie sa môže vyrobiť z pipety, na tento účel z nej odstráňte gumičku, urobte do gumového uzáveru fľaše otvor na priemer pipety a prilepte ju tak, aby stála vertikálne tenkým koncom nadol. Zátku môžete vyrobiť aj z gumového piestu injekčnej striekačky vhodného priemeru. Lenže gumové zátky rýchlejšie korodujú.Niektorí používajú pri varení dva refluxné prístroje - na samom konci reakcie, keď je jód už v plnej sile, vymeňte prístroj, alebo skôr uzáver s refluxom, za širší.


Zariadenie na ohrev:
Štandardným zariadením je žehlička.Podrážka je hore a to je všetko. Používa sa aj elektrický sporák a soľný kúpeľ (plechovka soli položená na plyn). Pri používaní soľného kúpeľa musíte mať na pamäti, že má veľkú tepelnú zotrvačnosť, t. j. ak oheň znížite, neovplyvní to reakciu rýchlo. Všetci kuchynskí chemici však milujú žehličky - teplo je konštantné a delenia na žehličke (žeravenie) sú veľmi vhodné pre tento proces.

Takisto budete potrebovať
Váhy s krokom 0,05 g alebo menším
Injekčné striekačky rôznych veľkostí
Injekčnú ihlu s priemerom 0,8 mm





Predpis:

PAMÄTAJTE, že to nemôžete robiť od oka, musíte dodržiavať presné pomery! Pri odvažovaní používajte sklenenú fľašu odolnú voči teplu!
Na 1 g efedrínu alebo analógu potrebujete približne 10 ml objemu reaktora, reaktor je prispôsobený objemu činidiel.

Váženie a pomery:1 g
kryštalického jódu a 0,35 g červeného fosforu na 1 g efedrínu alebo pseudoefedrínu. Najskôr odvážime efedrín a červený fosfor, vysypeme ich na papier a nožom zmiešame prášok a červený fosfor do rovnomernej ružovej hmoty a nalejeme ju do fľaštičky/fľaše, ktorú uzavrieme zátkou (nie refluxným zariadením!).

Fľaštičku s uzavretým viečkom so zmesou prášku/červeného fosforu trochu zohrejte, niekedy ju dajte k horiacej žiarovke (stolnej lampe) - nereagujú a bez vzduchu a neoxidujú. V tomto čase odvážte jód, nasypte ho do ťažkého papiera, kryštály rýchlo rozdrvte niečím ťažkým.

Jód je veľmi aktívne činidlo so štipľavým, špecifickým zápachom. Zanecháva stopy a popáleniny na pokožke a spôsobuje koróziu predmetov, pracujte s ním len v rukaviciach a opatrne!

Na tomto mieste: elektrický sporák na 1 ohrev, striekačka s priemerom ihly 0,8 mm s vodou v blízkosti, refluxné zariadenie čisté a suché. Otvoríte teplú (nie horúcu!!!) fľaštičku a po kúskoch do nej nalejete jód: trochu - pretrepte/rozmiešajte, trochu viac, ale urobte to rýchlo, inak sa reakcia začne skôr, ako chcete.Všetko vylejte, zazátkujte, vezmite fľaštičku do teplej dlane, zahrejte ju rukou, zátku držte palcom, ale silno netlačte.Fľaštičku pretrepte, aby sa prášok vo vnútri zhromaždil do akejsi rovnomerne sfarbenej tmavohnedo-vínovej guľôčky. Niekedy jódové výpary zdvihnú zátku pod prstom a urobia "pf". Akonáhle sa guľôčka vykotúľa - RÝCHLO: nalejte prvé kvapky vody, namiesto vody môžete reakciu pochovať kyselinou chlorovodíkovou, vytvára kyslé prostredie a reakcia prebieha lepšie, nasaďte tesne reflux a postavte na sporák.
VODU MUSÍTE kvapnúť z 8. ihly JEDNA kvapka na 0,1 g efedrínu alebo analógu! Najlepšie teplú, ale NIE horúcu.

Hurá, reakcia naberá na obrátkach! Zahrievanie. Nemôžete odtrhnúť oči od fľaštičky.Potrebujete dobré osvetlenie. Žiadny prievan - okná vedľa sporáka sú zatvorené! Nalejte vodu a trochu ju zohrejte - pretrepte, ešte trochu zohrejte, ešte trochu pretrepte, kým nevznikne rovnomerne rozpustená kvapalina.

Ak zostanú hrudky, ktoré nie sú nasiaknuté, nie sú rozpustené - pridajte ešte trochu vody.Zahrejete ju. Vytvoria sa strieborné bublinky. Celý čas - každých 10-15 sekúnd zdvihnete prstami za okraj fľaštičky a pretrepete. Tekutina vydáva zvuk "ššš". Po krátkom čase by tekutina mala začať prudko stúpať (ak nie, nebojte sa, a ak áno, pokračujte).Zdvihnite, pretrepte a pridajte 2-3 kvapky vody. Pokračujte rovnakým spôsobom.O VODE: kedykoľvek môžete kvapku položiť na vnútornú stenu refluxného zariadenia (do trubice) - kvapka bude visieť nad tekutinou, zmes si ju sama vezme, keď to bude potrebné. Vodu však nepoužívajte nesprávne. Neustále pretrepávajte, aby kvapalina skĺzla po stenách, ale nedostala sa do refluxného zariadenia.Pozorujte svetlo na farbu stien pred tým, ako sa kvapalina ponorí - oranžový odliatok znamená, že je tam ešte jód.Všetok jód by však mal vyjsť von. Môže sa stať, že jód je na stenách stále viditeľný, ale reakcia sa spomalila, dym je slabý, je cítiť, že horí.V takom prípade prudko otvorte spätný tok, pridajte 0,05 - 0,1 g červeného fosforu na 1 g jódu, pretrepte, zatvorte spätný tok, pridávajte vodu po kvapkách, kým nebude roztok tekutý. Toto sa stáva len zriedkavo. Ku koncu reakcie môže jód vystupovať silnejšie, ako rúrka. A kvapalina môže prudko stúpať nahor. Zápach je chemický, ale nie jódový. Jód už nevychádza. Kvapalina konečne klesla. Bublinky sú malé.Odstavte reaktor z ohrevu. Odstráňte spätný tok.

Priblížte si fľaštičku k ústam a vyfukujte dym (môžete to urobiť pod kapotou), kým neprestane.Niekedy nie je dym vôbec žiadny. Nenechajte si na ňu pľuť!!! Rýchlo, silným prúdom vody na 1 g efedrínu = 10 ml z injekčnej striekačky. Uzavriete ju čistým uzáverom, ktorý zovriete prstom. Dobre ju pretrepte. Tekutina sa stáva ľahšou a spotrebovaný fosfor vypláva na povrch. Pretrepte ju.

Z mrazničky vytiahnite misku s drveným ľadom a keď je fľaštička studená, vložíte do nej polovicu. Počkajte tri minúty. Na ihlu 8* namotajte vrstvu vaty, vrstvu toaletného papiera (bieleho!) a ďalšiu vatu (aby ste vytvorili akýsi filter).

Vyberte roztok, nalejte ho do čistej fľaštičky, tekutina by mala byť priehľadná, zelenožltej fluorescenčnej farby (nie zakalená, nie ružová).Ak je trochu oranžová, je to karbid, všetok jód sa nedostal von. Nie je to veľký problém.

Alkalizácia:

Ponorte indikátorový papierik do kvapaliny - zmení farbu na červenú - roztok je kyslý. V sklenenej kadičke alkalizujete jedlou sódou (alebo 30 % roztokom lúhu), miešate injekčnou striekačkou piestom roztok. Najskôr veľa syčí, potom menej... Nedávajte veľa jedlej sódy/ lúhu naraz! Pomalšie je lepšie!
Keď sóda prestane šumieť na povrchu roztoku. Keď zrnko sódy začne klesať na dno fľaštičky, je to dosť.
Indikátor je zelenožltkastý, bez modrej farby (pH~8-9) (Modrá farba znamená príliš zásaditý.)


Extrakcia:

Po tom, ako sa roztok stane alkalickým, je potrebné extrahovať metamfetamínovú bázu 50 ml toluénu. Na každý 1 g efedrínu pridaného do reakcie odmerajte 5 ml toluénu. Na tento účel pridajte toluén do alkalického roztoku. Dobre pretrepte.Nechajte zmes rozdeliť na dve frakcie. Vrchná organická vrstva sa opatrne odoberie injekčnou striekačkou tak, aby sa ani kvapka spodnej vodnej frakcie nedostala do metamfetamínového oleja.Dehydratácia extraktu sa vykoná nad kalcinovaným síranom sodným.Kalcinovaný síran sodný v množstve rovnajúcom sa 5 % hmotnosti extraktu sa umiestni do vzduchotesnej nádoby a inkubuje sa 8 hodín. Extrakt (metamfetamínový olej) sa potom prefiltruje.

Okyslenie:

Hydrochlorid metamfetamínu je veľmi citlivý na vodu a nekryštalizuje, ak sa okyslí vodným roztokom kyseliny chlorovodíkovej. Kyselina chlorovodíková vytvorí pod toluénom vrstvu a metamfetamín sa v nej rozpustí. Na vysušenie metamfetamínu sa musí voda odstrániť.Preto sa na okyslenie častejšie používa plynná HCL (ak ju chcete získať, pozrite si tento odkaz http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/

Začnite extrakt splyňovať plynom HCl a skontrolujte pH pomocou indikátorov. Keď sa dosiahne pH = 6, okysľovanie sa zastaví a produkt sa uloží do mrazničky, kým nevypadne zrazenina. Zrazenina sa prefiltruje cez papierový filter a vysuší sa na vzduchu. To je všetko.


Teraz máte kvalitný pervitín.Ste teraz spokojní?
Áno! Veda, mrcha!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jódová cesta s kyselinou hypofosforečnou nás najjednoduchším spôsobom, ako je táto metóda zastaraná
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pane, aká je optimálna teplota a čas refluxu pri použití - kyseliny hypofosforečnej - jódu - efedrínu? Trvá to 8-10 hodín? Môže pridanie červeného fosforu urýchliť reakčný čas?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Po ukončení reakcie má hotový produkt (metamfetamínhydrochlorid) pri opaľovaní zápach gumy. O aký druh nečistoty ide?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Môže mi niekto z vás predať video, ktoré ukazuje, ako vyrobiť pervitín pomocou jódu a pseudoefedrínu? Chcem, aby to bolo video s profesionálnym človekom, nie ako video, ktoré zobrazuje plešatého človeka, pretože to nevnímam ako dokonalé dielo.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahoj kamarát, mám pre teba ponuku. Kedysi som vyrábal pomocou tejto techniky a rozmýšľal som o tom, aké to bolo dobré svinstvo, a rozhodol som sa urobiť malú sériu. Práve som začal oceňovať chemikálie. Rozmýšľal som, že keďže si sa aj tak chystal získať kryštáliky červeného fosforu a jódu pre svoju kuchárku a keďže si ponúkol, že zaplatíš za kvalitné demonštračné video... Ak dodáte len červený fosfor a jód na redukciu, ja vám zabezpečím pseudoefedrín a urobím inštruktážne video nielen syntézy, ale aj rôznych spôsobov extrakcie pseudoefedrínu zo studených tabliet, výroby jódových kryštálov z jódovej tinktúry, úplne improvizovaného skla atď. Čo si myslíte? Mohol by som si vystačiť len s 3,5 gramami červenej a 10 gramami jódu, to by bola 10 gramová dávka metamfetamínu. Čo si myslíte?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hej Macrocamora práve som si prečítal váš príspevok, ktorý potrebujem aj video a mám to, čo potrebujete d video. Momentálne mám vo vrecku kryštáliky jódu a čistú červenú. Snažil som sa za posledný rok úspešne variť a dokonca aj priatelia, ktorí mi povedali, že by mohli variť, skúsiť a nikdy sa im nepodarilo, že som strávil veľa $ a dostal som z toho hovno. Ako by ste to chceli urobiť? Ste v Spojených štátoch? Mám motiváciu a som unavený z fajčenia týchto mexických sračiek, ktoré mi nič nerobia. Kontaktujte ma asap som rel ako oni dostať bol v hre od polovice 80-tych rokov a chýba skutočné hovno.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ospravedlňujeme sa, že to bolo určené pre PesudoMicroGravity, nie pre Macrocamora
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Je tu zverejnené PDF dx41flatline, v ktorom sú lítiové batérie a dusičnan amónny z instantných chladiacich obalov v popovej nádobe. Ak by ho niekto aktualizoval tak, aby používal súčasný ión amónny, bolo by to
1. AWESOME
2. Najjednoduchšia metóda

Ak to vy alebo niekto iný dokáže vypracovať, dám vám odkaz. Je stiahnutý na tejto stránke
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nikdy som nedostal rovnakú kvalitu metamfetamínu, ak som používal samotnú Brezovú redukciu.... Ani zďaleka! A prečo si myslíte, že táto syntéza je jednoduchšia ako redukcia efedrínu kyselinou hydrátovou vytvorenou in situ pri použití cesty červeného fosforu/jódu? Pretože v podstate môžete hodiť celé tabletky do nádoby spolu s ostatnými zložkami bez toho, aby ste effedrín najprv rafinovali? Pretože úprimne, aj keď robím brezovú redukciu, začínam s čistým effedrínom. Dávanie všetkých tých pufrov do reakcie podľa mojich vlastných skúseností len spôsobuje, že na dokončenie redukcie/reakcie potrebujete viac prekurzorov.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hlavne preto, že reaktanty sa dajú ľahšie získať bez toho, aby ste zdvihli obočie. Aspoň tam, kde som ja. Nikdy som za svojich 45 rokov nevidel u niekoho doma fľašu jódu. Ani raz, takže ak by sa tak stalo, vzbudilo by to moju pozornosť. Určite viete, aké ťažké je získať fosfát, musíte ho v podstate zoškrabať z krabičky zápaliek, je len málo iných miest, kde sa dá získať. Lítium je najsilnejší reduktor, po ňom nasleduje horčík zinok sodík... lodidy sú ďaleko na konci zoznamu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, guitargod, ospravedlňujem sa, dlho som tu nebol. Som v Spojených štátoch. Možno sa nám podarí niečo vymyslieť. Mimochodom, nikdy som sa nezaujímal o pervitín, ktorý som vyrobil pomocou brezovej redukcie (metóda Shake & Bake)takej, akú vyššie opisuje Frit Buchner. Povedal si, že chceš starý DOBRÝ materiál, však? Určite ti s tým môžem pomôcť, ak máš záujem. Ozvi sa mi, priateľu! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hej, takže s vami komunikujem prostredníctvom tohto pohľadu alebo e-mailu alebo presne ako. Nie som na najnovšie spôsoby diskrétnosti online. Skúšal som adresu, ktorú ste mi dali, ale zdá sa, že mi nefunguje, preto ma zaujíma, či existuje iný spôsob, akým kontaktujete ľudí, než je gmail alebo čokoľvek iné. používate niečo iné, čo by som mal používať, aby som sa s vami určite mohol spojiť
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ako je to s metódou jedného hrnca? Zdá sa, že je to najjednoduchší spôsob, keďže stačí zmiešať pseudoefedrín, dusičnan amónny, éter, kovové lítium, hydroxid sodný a trochu vody naraz vo fľaši a pretrepávať ju až do určitého bodu, kde potom odfiltrujeme vrchnú vrstvu a nakoniec pomocou plynnej kyseliny hcl "vysoliť" (ako sa hovorí vo videu) pervitín. Nie som si však istý kvalitou. A možno nevýhodou tohto procesu je, že môže byť veľmi nebezpečný počas procesu pretrepávania, pretože zahŕňal smrtiacu redukciu vo fľaši. Začal som robiť zoznam z položky, ktorú som spomenul vyššie, možno do budúceho týždňa by som mal dostať všetky ingrediencie. Ale stále sa teším na akúkoľvek radu, pretože to nie je moja práca. Prosím, opravte ma, ak by tam nejaká zložka chýbala.

Ospravedlňujem sa, pretože nepíšem do detailov pre každý krok. Ale ochotne sa podelím, ak by to niekoho zaujímalo.

Na zdravie.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Dá sa táto reakcia, hydrogenácia pod tlakom, robiť s miešačkou alebo trepačkou? bez zahrievania? robil som s trepačkou, ale funguje to veľmi pomaly, funguje to aj s efedrínom?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Aké sú miery pre 5 gramov v hodnote pre metamfetamín
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Máte na mysli množstvo potrebných prekurzorov? Vždy som používal pomer 1 - 1 - 1/3. Takže ak by ste chceli vyrobiť 10 g pre jednoduchosť matematiky, bolo by potrebných 10 g Pseudo, 10 g jódu a 3,3 g červeného P. Potom pre vašu konkrétnu otázku by bolo potrebných 5 g Pseudo, 5 g Io a 1,61 g červeného ako katalyzátora. Ak je to tak, urobil som tú rýchlu špinavú matematiku v hlave správne! lol
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Dobrý deň, ďakujem za príručku.
Je možné použiť biely lieh namiesto toluénu?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Fungovať bude akékoľvek nepolárne rozpúšťadlo. Podľa toho, či je ťažšie alebo ľahšie ako voda, zistíte, či bude pri kombinácii nad alebo pod vrstvou Aquias vášho roztoku. Chcete sa uistiť, že extrahujete správnu vrstvu!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ospravedlňujem sa, chcel som povedať: "Bude fungovať KAŽDÉ nepolárne rozpúšťadlo, ktoré sa dobre nemieša s vodou. Nie som si istý, čo myslíte pod pojmom white spirit, či myslíte ako "biely plyn" alebo palivo Coleman camp, potom je odpoveď áno. Nie je to najlepšie rozpúšťadlo, pretože sa chcete pokúsiť vybrať také, ktoré zanecháva čo najmenej zvyškov, ale určite bude fungovať.
 
Top