Metamfetamín na amfetamín?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Som tu nový, takže to môže byť naozaj hlúpa otázka. Kúpil som "amfetamín", ale testy činidiel ukazujú prítomnosť metamfetamínu. Budem posielať vzorku na testovanie, aby som získal pomer metamfetamínu a amfetamínu. Chápem to tak, že amfetamín je bezpečnejší ako pervitín. Je teda možné vziať túto zmes metamfetamín+amfetamín a premeniť časť metamfetamínu na bežný amfetamín?

Aby som objasnil, prečo sa na to pýtam, mám v úmysle to použiť len na pracovnú produktivitu. Nemám záujem o rekreačné užívanie.

Ďakujem, že ste si našli čas s mojou hlúpou otázkou :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Určite sa to dá urobiť. Nikdy som sa touto myšlienkou nezaoberal, takže neviem z hlavy, ale zistím to
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zaznamenal som asi tucet metód z tých, ktoré NEvyžadovali ťažko dostupné chemikálie vrátane redukcie v THF počas hodiny a,
"Reaktívne podmienky N-demetylácie MA sa testovali striedaním koncentrácie NaOH alebo ferrikyanidu. Výsledky ukázali, že pri vysokej koncentrácii NaOH (4M) sa rýchlosť reakcie spomalila, ale výťažok AP bol vyšší ako pri nízkej koncentrácii NaOH. Pomocou HPLC analýzy sa nepotvrdila žiadna konverzia medzi d- a ℓ-typom ani vo vysoko alkalickom reakčnom prostredí."

4mol hydroxidu sodného
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amfetamín je len nepatrne bezpečnejší a metamfetamín je pocitovo takmer identický s amfetamínom, samozrejme s výnimkou toho, že trvá dlhšie. Bolo by nepraktické prevádzať ho na amfetamín a dosť tým strácate. To znamená, že to vyvoláva určité otázky o tom, čo vlastne máte, a vôbec by som to nebral.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme za vaše príspevky.
Presne preto si to nechám laboratórne otestovať. Len tak si budem istý, čo to je.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ďalšia otázka, ktorú som mal položiť ako prvú, je, aké činidlo ste použili
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Mal som to upresniť! Pomocou testovacej súpravy a príručky s výsledkami od spoločnosti dancesafe som použil Marquis (farba indikovala metamfetamín alebo amfetamín), Simon (modrá indikovala prítomnosť MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, metylonu, NEP alebo 4-MMC) a Froedhe (bez reakcie). Najlepšia zhoda z nich je metamfetamín. Aj keď pri súčasnom preskúmaní tabuľky by som mal pre väčšiu istotu vykonať test s Liebermanom a možno aj s Mandelinom, Mecke a Folinom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dostal som 1 dolár na katiinín
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Lieberman, Mandelin, Mecke a Folin boli v súlade s metamfetamínom/amfetamínom.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vyskúšali ste pranie s rôznymi rozpúšťadlami?
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nie, nemám doslova žiadne znalosti z chémie okrem sledovania NileRed na Youtube a chem 101/102 na vysokej škole lol. Napadlo mi, že sa tu opýtam len preto, aby som zistil, aké by mohli byť možné možnosti, a potom vyskúšať všetky, ktoré by som mohol bezpečne urobiť. (S očakávaním, že nebudem mať žiadne možnosti, ktoré by som mohol bezpečne vyskúšať).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metamfetamín nie je až taký nebezpečný a pri malom dávkovaní je to liek na predpis. Problémové zlúčeniny pri rekreačnom dávkovaní. Zvyčajne fajčím 20-násobok terapeutickej dávky, aby som sa sfetoval
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Po doterajšom požití až 60 mg prášku si začínam myslieť, že by to mohla byť len väčšinou výplň (ako kofeín) a sotva nejaký metamfetamín/amp. Poslal som vzorku na laboratórne testy, takže uvidíme o pár týždňov.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Výsledky laboratórnych testov sa vrátili späť.
  • Metamfetamín : 2
  • Metylsulfonylmetán : 1
Laboratórium, žiaľ, neuvádza inertné plnidlá, takže nemôžem overiť svoj predpoklad, že v ňom bolo aj plnidlo. Som úprimne prekvapený, že tam vôbec bolo veľa metamfetamínu. Každopádne si nemyslím, že stojí za to pokúšať sa metán previesť na bežný amfetamín. V každom prípade ďakujem za odpovede, ľudia.
 
Top