Podrobná syntéza metamfetamínu prostredníctvom efedrínu alebo pseudoefedrínu?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Dobrý deň, má niekto knihu alebo návod na výrobu metamfetamínu efedrínovou alebo pseudoefedrínovou cestou, napísaný odborne a krok za krokom?

Čítal som knihu "Tajomstvo výroby metamfetamínu" , ale hľadal som niečo podrobnejšie a návod krok za krokom.

Vopred ďakujem!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Máte už čistý efedrín alebo tablety, alebo potrebujete syntézu efedrínu?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Mám už 2 kg čistého efedrínu a 3 kg pseudoefedrínu. Potrebujem podrobný návod krok za krokom, ako to premeniť na metamfetamín! Môže mi niekto pomôcť?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Bohužiaľ, môj priateľ tu nikoho neučí, aj keď vie, nemôže pomôcť, pretože všetci klamú. Neviem, neviem, robte to takto, nikto mi to neukázal, zrazu sú dve videá červený fosfor, je to lož
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj

Ive čítal a skontrolovať tento odkaz a tiež komentár, ale moja otázka je, či recepe má rovnaké množstvo pre všetky tie 3 rôzne efedrín:

Pseudoefedrín: 1. pseudoefedrín
2. Sudoefedrín
3. Efedrín
( mimochodom, nemôžem nájsť všetky CAS čísla) a (ako rozlíšiť tieto 3)

Alebo sa niečo zmení
Ako napríklad, je to len výťažok na konci v konečnom produkte alebo kvalita alebo,...?

Ďakujem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, je to až efedrín v tablete. Taktiež dostanete zmes izomérov metánu, nie 100 % rovnaký izomér ako efedrín.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ok ďakujem, pretože chcem objednať vo veľkom nie v tabletách a videl som, že kde 3 rôzne názov niektoré prášok niektoré kvapalina, takže som chcel priamo kúpiť najlepší a nemal naozaj predstavu o presný rozdiel vo všetkých týchto 3 možnosť.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Mám k dispozícii aj podrobnú syntézu a v prípade záujmu vám môžem pomôcť.
Ale kde ste vzali toľko PSE? Chcem si kúpiť nejaký čistý materiál, ale nemôžem ho nikde nájsť.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Podarilo sa vám úspešne syntetizovať pomocou tejto cesty?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Môj brat, zvyčajne je veľmi ťažké nájsť podrobnú príručku syntézy. Všade si robím poznámky o najmenších informáciách. A snažím sa vytvoriť príručku krok za krokom. Ak sa mi to podarí, pridám ho sem v písomnej podobe.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Dobrý deň.

Môj priateľ, nestačia vám tu uvedené informácie?

Po druhé, väčšina ľudí tu robí najlepšie videá a najlepšie podrobnosti o výrobe mnohých druhov liekov a vysvetľuje to krok za krokom a poskytuje knižnicu s mnohými knihami vo vnútri o informáciách o liekoch a všetkom, čo sa potrebujete naučiť
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Áno, informácie sú tu uvedené v dostatočnom rozsahu. Snažím sa povedať, že začiatočníci zvyčajne hľadajú podrobnejšie informácie. Napríklad ja si nájdem niekoľko drobných poznámok pod čiarou z veľmi rôznych miest a uložím si ich do svojich poznámok. Každý si chce pripraviť príručku pre seba, však? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Dobrá práca, priateľu, rozumiem ti.
 
Top