Metódy syntézy amfetamínu

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Hľadám metódu na syntézu amfetamínu v mojom laboratóriu. Mám vyštudovanú chémiu, ale takmer žiadne skúsenosti. Preto neviem, akú metódu syntézy si mám vybrať.

Bolo by užitočné, keby niektorí z vás, ktorí máte skúsenosti v tejto oblasti, mohli opísať alebo uviesť metódy syntézy, ich výhody a nevýhody, ako napríklad: výrobné náklady, chemická zložitosť, výťažnosť, ako ľahko alebo ťažko sa získavajú prekurzory z trhu, ako ľahko alebo ťažko sa získava čistý produkt (pre mňa je dôležité dodať kvalitný produkt, aby bol bezpečný na použitie pre našich spoluobčanov), trvanie a iné dôležité okolnosti.

Ďakujem.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Vďaka dostupnosti činidiel možno syntézu amfetamínu zvládnuť v priebehu niekoľkých pokusov. Na začiatok by som vám odporučil zistiť dostupnosť jedného z dvoch činidiel, ktoré sú vhodné na syntézu. Sú to fenylacetón (CAS 103-79-7) alebo 1-fenyl-2-nitropropén (CAS 705-60-2). Ak nájdete jedno z nich, môžete sa rozhodnúť pre metódu syntézy.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Dobrý deň, poznáte syntézu krok za krokom od p2p príliš amfetamín Potrebné materiály a vybavenie
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj chlapče, navrhnite mi niekto, že, tie amfetamíny by mohli byť syntézou z benzylchloridu. Najprv z neho spravte Grignardovo činidlo, potom zreagujte s acetaldehydom, mohli by ste dostať alkohol. Na reakciu použi amoniak alebo dimetylamín, dostal by si produkt. Žiadny škodlivý kov, ani žiadne zakázané činidlo. Stačí niekoľko krokov vzorkovania a môžete získať mimoriadne čistý produkt. Čo si myslíte o tomto spôsobe, neskúšal som ho.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, premýšľal som o tejto téme, ale táto látka je mimoriadne nepríjemná (majú silný zápach). Spomínal som to tu. Ste si istý, že benzylchlorid nie je vo vašej krajine zakázaný? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Áno, som si istý, že je k dispozícii v mojej oblasti. Pokiaľ ide o silný zápach, možno potrebujeme digestor alebo masku alebo niečo podobné. Ale žiaľ, éter alebo THF sú tu zakázané rozpúšťadlá.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme. O tejto metóde si naštudujem viac.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme za doplňujúce informácie.
 
Top