Syntéza metylónu pretrepte a upečte?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ahoj, videl som syntézu metylónu a vyzerá to dosť podobne ako syntéza 4mmc, s takmer rovnakými krokmi.

Ak nahradím 2B4M 2-Bromo-3',4'-(metyléndioxy)propiofenónom, môže to fungovať?

Je to len predpoklad, takže sa pravdepodobne mýlim:

1. Dajte 10 g 2-bróm-3',4'-(metyléndioxy)propiofenónu a 50 ml DCM a miešajte, kým sa 2B34MP nerozpustí.
2. Dajte 20 ml vodného roztoku M40% a miešajte počas 10 minút (banka musí byť uzavretá, aby plyn M40 neunikol)
3. Oddeľte 2 vrstvy a ponechajte si spodnú vrstvu (metylónová voľná báza v DCM)
4. Aby ste odstránili všetok metylamín z hornej vrstvy, premyte ju 3,4-krát trochou destilovanej/demineralizovanej vody
5. Vezmite 4 - 5 ml kyseliny HCl a pridávajte po kvapkách, kým pH nebude 5 - 6, a pomaly miešajte
6. Pridajte 50 ml studeného acetónu (čistého) a stále pomaly miešajte
7. Keď máte biele mlieko, prefiltrujte ho filtračným papierom alebo kúskom košele alebo smtg.
8. Ak metylón nie je dostatočne čistý, môžete ho vložiť do filtra alebo kúska košele a pomaly pridávať acetón, aby ste odstránili zvyšok nečistôt

Zdá sa to dobré, ale nemyslím si, že je to možné, neviem, či mi niekto môže vysvetliť, či je táto metóda dobrá alebo nie?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vo všeobecnosti všetky katinóny vyžadujú rovnaký jednoduchý spôsob a ak začnete syntézu z 52190-28-0 laboratórnej technickej triedy, nebudete mať problém prispôsobiť syntézu vašej forme pretrepte a upečte, určite nejaké úpravy, ako napríklad zvýšiť časy a vykonať nejakú extrakciu z vodnej fázy, pretože určite sa v nej zachoval nejaký produkt, ale vo všeobecnosti je vaše vysvetlenie správne a bude to fungovať dobre.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Áno, možno 10 minút je príliš krátky čas, myslím, že to môžem miešať, kým metylónová freebáza už nezmení farbu, myslím, že budem testovať, ale idk, kde môžem kúpiť 10-20g 52190-28-0, videl som made-in-china ect, ale myslím, že MOQ je 1kg alebo smtg, a ak urobia vzorku, prepravné dane budú drahé asf, a nechcem sa dotknúť Brome, som začiatočník, takže som opatrný a nemám chemické veci (okuliare, banka, kondenzátor ..), takže ;)

A ako máte tú ružovú farbu vášho Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ahoj kamarát, tá ružová farba bola pridaná vo fáze rekryštalizácie pridaním ružového práškového farbiva potravinárskej kvality.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Pridanie farby nemá vplyv na kvalitu produktu
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
na dcm nie je žiadna aminizačná reakcia za 30 min.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Moja chyba, neprečítal som správne, je to s NMP, nie DCM, DCM bol na bromovanie

Takže pri DCM sú 2 hodiny dobré**
 
Top