Looking for a vendor Metylfenidát

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dobrý deň všetkým,

Hľadám dodávateľa čistých kryštálov/prachu metylfenidátu.
Nechcem tabletky/tablety/kapsuly.

Nehľadám veľké množstvo, len tri alebo štyri gramy.

Vďaka
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Našli ste zdroj?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Robil som to už dávno, nepamätám si však kde, pozriem sa po tom. O metylfenidát som tak trochu stratil záujem, pretože som ho používal, aby som niekomu pomohol zbaviť sa koksu, a ukázalo sa, že zmes amfetamín + mdma urobila ešte lepšiu prácu...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Vďaka za odpoveď, cubesquare! Amf + MDMA sú skvelé, ale fenidáty sú podľa mňa funkčnejšie, pokiaľ ide o koncentráciu a komplexné úlohy.

Ak poznáte dobrého predajcu metylfenidátu, etylfenidátu alebo izopropylfenidátu, dajte mi prosím vedieť. Tam, kde sa nachádzam, sa metylfenidát nedá zohnať ani na lekársky predpis - nie je na sklade.

Tiež ak viete o predajcovi kyseliny ritalínovej, vyzerá to tak, že táto komunita môže dobre poradiť, ako ju konvertovať.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ahoj. Áno, to bolo na vysadenie koksu.
Som pravidelný užívateľ malých dávok amfetamín sulfátu.
Len ráno, pod 30 mg. Mám prácu, ktorá si vyžaduje plné kognitívne funkcie a vysokú úroveň koncentrácie.
Mne tu metylfenidát nijako nepomohol.
AS v mojom prípade funguje krásne.
Každý deň si tiež dávam 1 mg melatonínu 45 minút pred.
Racemický amfetamín sulfát mi funguje asi ako adderall...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Som na rovnakej trati s amfami, ale zistil som, že fenidáty sa lepšie hodia k môjmu zameraniu.

Metylfenidát som vlastne neskúšal, iba etylfenidát a izopropylfenidát. Keď som bol dieťa, ADHD v našej krajine ako ochorenie neexistovalo, takže mi ho nikdy nediagnostikovali.

Zistil som, že amfetamín aj fenidáty mi pomáhajú riešiť koncentráciu, pričom tie druhé sú účinnejšie. Čo sa týka zásobovania, pozriem sa na kyselinu ritalínovú.
 
Top