Syntéza MDMA s použitím cGMP v množstve niekoľkých kilogramov

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Čo si myslíte o tejto syntéze?

Syntéza MDMA s použitím cGMP v množstve niekoľkých kilogramov

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Vďaka.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Pred časom som sa tomu stručne venoval. cGMP je skratka pre Current Good Manufacturing Process (súčasný správny výrobný postup). Ak som s tým na správnej strane, tento článok je skôr zameraný na vládne laboratóriá, ktoré sa snažia používať výrobný proces, ktorý je validovaný podľa cGMP. Je to zamerané na klinický výskum a štúdie schválené FDA. Myslím si, že je to prehnané, ale v tomto článku by mohli byť nejaké dobré poznatky. Všimol som si, že mnohí ľudia, ktorí sa venujú tomuto typu "hobby", sa nestarajú o to, aby sa ortuť vysypala v ich obľúbenom starom lese, ktorý si pamätajú z detstva. Myslím, že by sme mali všetci odrádzať od používania ortuti. Rtuť je zlá.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Funguje a osobne sa overuje v malom rozsahu. Akvizícia niektorých prekurzorov ju však robí neideálnou pre väčšinu chemikov. Aj grignardová reakcia vo veľkom meradle je pre mňa osobne len nočnou morou. Existujú oveľa lepšie metódy, ktoré nevyžadujú exotické chemikálie a citlivé reakčné podmienky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Úplne súhlasím. Merk som použil len 1-krát na testovanie syntézy a ten odpad z merk som dodal na správnom mieste s "pomocou" kamaráta, ktorý na tom mieste pracuje ;-)
 
Top