Question Potrebujete príručku na syntézu kardiotoxického jedu.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chcem syntetizovať jed na zabitie, pretože príliš trpím a eutanázia je v mojej krajine nezákonná (zdravotnícke problémy), a keďže som kardiak, chcem syntetizovať kardiotoxický jed

uvažoval som o digitalíne, ale neviem, ako ho získať z digitalisu lanatského (akékoľvek informácie sú vítané).

A tiež uvažujem o syntéze jedu z chemikálií, ktoré sa dajú kúpiť v supermarkete a v lekárni,

Nechcem sa trápiť celé hodiny, chcem dostať infarkt, tak mi prosím pomôžte.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Nie je to dostatočný príspevok.
Skúste tu byť aktívnejší, prinášajte viac užitočných informácií a potom môžete očakávať, že vám niekto pomôže nájsť pouličného predajcu nejakého hnedého kardiotoxického svinstva.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Znie to ako strašný spôsob smrti, na fórach o samovraždách sa hovorí aj o iných veciach, ktoré by boli bezbolestné, ak by sa vykonali správne, ale nebudem tu zachádzať do podrobností.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ale no tak, kamaráde, to je smutné. uvedomuješ si, že pravdepodobne len prežiješ, ale budeš zmrzačený do konca života a tiež skončíš na oddelení. tiež si nemyslím, že jed by nebol bolestivý tldr choď zmeniť smt i yo život dostať pomoc alebo smt a aspoň sa pokúsiť byť šťastnejší samovražda rl aint a riešenie čohokoľvek.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Samovražda nie je riešenie, priateľ môj. Odhaľ svoje problémy, možno sa ti dostane pomoci.
 
Top