Potrebujete vysvetlenie o vákuovom adaptéri v knihe Fester

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Začal som študovať, ako vyrobiť metamfetamín, čítaním Tajomstvo výroby metamfetamínu 7. vydanie od strýka Festera, mätie ma asi 3. kapitola Príprava fenylacetónu, o vákuovom adaptéri, Fester vysvetlil, že do vákuového adaptéra zapichnem vatu a 2 čajové lyžičky drietiny a opäť zapichnem vatu, Tým sa vytvorí lôžko z drieritu, ktoré zabráni pádu do banky a zasunie sa páska do vákuového adaptéra, akú funkciu má zasunutie pásky do vákuového adaptéra, a môžete mi poslať vysvetlenie, ako sa zasunie páska do vákuového adaptéra, dajte mi obrázok, som ešte nováčik.

ďakujem za odpoveď
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hm, myslím, že má na mysli Sušiacu trubicu, ktorá je plstená vatou a vysúšadlom, takže sa v nej nehromadí vlhkosť, ale suchý vzduch.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

No, knihu nepoznám, ale takto si to predstavujem.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
líši sa sušiaca trubica od vákuového adaptéra?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mnohé laboratórne prístroje, ktoré majú prípojku na vzduch, sa nazývajú vákuové adaptéry.
Povedal by som, že vákuový adaptér je široký pojem, sušiaca trubica je určite typ vákuového adaptéra, používa sa na sušenie nasávaného vzduchu, opačne sa vôbec nepoužíva. Potom sa používa vata a vysúšadlo, ktoré sa hodí práve na vysúšacie trubice.
 
Top