Potrebujete informácie o NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Zdravím kolegov chemikov a vedcov.

V súčasnosti experimentujem na sebe a s pomocou niekoľkých priateľov a dobrovoľníkov niektoré RCS, ktoré som kúpil od ľudí na tejto webovej stránke. Dôvodom je to, že túžim po vedomostiach a pre niekoho, ako som ja, je scéna RCS absolútne fascinujúca.
Keďže som začal ísť ďalej ako k syntetickým kanabinoidom a ochutnal som nejaký sladký NEP, snažil som sa zozbierať vedomosti o tomto produkte (žiadny recept, žiadne schémy chemických väzieb ani nič iné nechcem, pretože neplánujem produkt ani predaj, chápem, že ľudia, ktorí majú tieto informácie, si ich môžu radšej nechať pre seba, ja chcem len údaje).

V tomto momente ma napadlo, že je tak málo informácií o určitých RC (vrátane tohto), že mi v hlave vyrástla myšlienka zdokumentovať to sám, a to som začal robiť. V súčasnosti mám dokument so všetkými informáciami o dávkovaní, tolerancii, účinkoch v krátkodobom a dlhodobom horizonte, pravidlách bezpečnosti to všetko v 2 ROA, šnupanie a fajčenie (len fólie, potrebujem údaje pre vaping nep). Tento dokument sem nebudem dávať, pretože zatiaľ chcem, aby bol čo najpresnejší a najúplnejší. A mám pocit, že to tak nie je.

Preto vás dnes žiadam o pomoc.
Ak máte nejaké skúsenosti s týmto produktom alebo informácie, ako napríklad spôsob, akým ovplyvňuje vaše telo a myseľ alebo čokoľvek (opäť žiadny recept a podobne), pokojne sa o ne podeľte tu alebo v súkromí, všetko, čo vás napadne. Aj ten najnepodstatnejší detail by mohol pomôcť. To isté platí, ak môžete poskytnúť správu z cesty, bol by som naozaj vďačný, pretože tieto sú skutočnou zlatou baňou informácií.
Toto všetko je samozrejme na vzdelávacie účely.

Dúfam, že dostanem nejaké odpovede a keď budem s dokumentom spokojný, určite ho zverejním. Ak to bude presvedčivé, plánujem to urobiť aj s inými nie veľmi dobre známymi RC, to je prvý.

Prajem pekný deň :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Môj posledný konzum bol pred niekoľkými rokmi, ale túto látku si pamätám celkom živo:
  • Účinky: Fyzická a mentálna stimulácia (porovnateľná s amfetamínmi) , zvýšené vnímanie hudby, zvýšenie ega a silná eufória podobná kokaínu v charaktere účinkov, ale aj veľmi ľahký empatogénny účinok, má akúsi "priateľskejšiu" a menej agresívnu atmosféru ako koks a väčšina ostatných pyrovalerónov,
  • Subjektívne pomerne výrazne ovplyvňuje hladinu dopamínu aj serotonínu, hoci nemožno pozorovať žiadny skutočný crash ako pri iných silne euforizujúcich uperoch
  • Nežiaduce účinky: búšenie srdca, zvýšený krvný tlak, paranoja, zmätenosť, úzkosť, halucinácie, ťažkosti so spánkom a jedlom, bruxizmus, zvýšená teplota, nutkavé opakované dávkovanie/chutenstvo/mentálna závislosť
  • Určite existuje craving, ale je slabší/menej extrémny a diabolský v porovnaní s inými drogami z tejto triedy látok, inými slovami: dá sa nejako kontrolovať
  • Dávkovanie (insuflované): 10-30 mg bez tolerancie
  • trvanie zážitku bez opätovného dávkovania: zhruba 1 1/2 - 2 hodiny, comedown oveľa dlhší, ak sa užíva s veľkým dávkovaním / opätovným dávkovaním
  • Na rozdiel od veľmi príbuzného a chemicky takmer identického NEH a niektorých iných silných pyrovalerónov redávkovanie prináša počiatočný nával a účinky späť, bez toho, aby skončilo ako psychická a fyzická troska, bez triašky, extrémne bledej alebo modrej pokožky z príšernej vazokonstrikcie a bez psychického stavu medzi mozgovou porážkou a extrémnou paranojou po prvom alebo druhom redávkovaní
  • Drastické rozdiely v účinkoch od výrobcu k výrobcovi a tiež od šarže k šarži

Dúfam, že vám pomôžem s vaším výskumom! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ďakujem veľmi pekne, som naozaj thanksfull.
Je veľa vecí, ktoré ste povedali, o ktorých som nevedel, ani som ich sám nepocítil/nezažil, toto určite veľa prispeje (najmä tá časť s chuťou, o ktorej som si myslel, že je len moja. Moji priatelia nedokážu bojovať proti túžbe). Čo sa týka chvenia (to isté platí aj o trasení), nikdy som to nevidel. Od 3. úderu dňa sa moje telo neustále trasie je to normálne ? Ak sa nepýtam príliš veľa, chcel by som vedieť, či si pamätáte na nejakú pamätnú skúsenosť s týmto produktom a ak áno, môžete sa o ňu podeliť ?
 
Top