Question Looking for a vendor Nemožno sa dostať na trh

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ahoj všetci
Je tu niekto, kto má skúsenosti s Nemesis Marketplace? Najmä s predajcami z EÚ?

Vďaka Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Objednal som si odtiaľ niekoľko vecí.
Za posledné tri týždne som na tomto trhu urobil 5 objednávok, len jedna nedorazila, len dve boli "v krajine" a jedna z nich bola tá, ktorá nedorazila.
Podpora trhu a proces sipute je celkom slušný, ešte som neprišiel o peniaze.
Zatiaľ sú tam veľkí predajcovia tí istí, ktorých nájdete na Black Pyramid, Tor Market a ďalších.
Ich rýchlosť nie je fantastická, ale ich fóra sú celkom slušné a umožňujú pekný výpadok zle fungujúcich predajcov (ako aj miesto, kde môžu predajcovia poskytnúť vysvetlenie pre zlé dodávky atď.) V súčasnosti je to môj obľúbený trh.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy to shroomz nemesis market je jeden z mojich obľúbených Nedávno som si objednal nejaké mdma od kanadského predajcu s názvom flavour stop predávajú koks met a mdma a posielajú po celom svete, že všetko, čo som si zatiaľ objednal
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ospravedlňujem sa za oneskorenie, ale viem, že som vašu správu videl až teraz. Mám bye od viacerých predajcov z nemesis a nemám vôbec žiadny problém. Môžete si objednať od "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"... Objednával som si u nich viac ako 20-krát a len raz som dostal opätovné zaslanie za stratený list.
 
Top