Neutralizácia voľnej bázy amfetamínu na amfetamín sulfát. otázky a odpovede, ktoré vás možno trápia.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ahojte všetci . vlákno vzniklo z dôvodu, že mám niekoľko nezodpovedaných otázok.

otázky :
1.mala by sa amfetamínová báza bez amfetamínu (olej) pred neutralizáciou zmiešať s rozpúšťadlom toluén / dcm atď?
ak áno, tak v akom pomere? 20-30 % objemu oleja bude v poriadku?

2. v akom pomere riediť kyselinu sírovú s IPA? má to vplyv na výkon?
Používam pomer 1: 4 kyselina / IPA , použil som aj pomer 1: 10 kyselina / IPA

3. Čo môže byť príčinou poklesu výkonu? idem dole z pH na 5 - 6. zriedená kyselina sa pomaly pridáva v dávkach 50 - 100 ml. miešadlo pálilo celý čas. nedávno som do oleja pridal IPA (mohlo by to spôsobiť pokles účinnosti?) z litra oleja mi vyšlo 700 - 800 g po vysušení. hmotnosť oleja bola 960 g pH 12. Chápem, že by malo vyjsť asi 960 g amfetamín sulfátu, je to tak?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, všetky tieto otázky sú zodpovedané alebo opísané už skôr. Pozrite sa sem.
Áno, ~50/50% je v poriadku
Nie je v poriadku. 960 g Amph oleja je 7,1 mólu, preto musíte získať 3,55 mólu amph sulfátu 1308 g.
Čo tým myslíte? Miešadlo?
Počas premývania by ste mohli stratiť amfosíran.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, to znamená, že 1 l oleja sa zmieša s 1 l rozpúšťadla. kyselina s acetónom alebo IPA v pomere 1:10

ktoré rozpúšťadlo je najlepšie? Priklonil by som sa k dcm, rýchlejšie sa odparí
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ako vypočítať pomer koncentrovanej kyseliny sírovej na takýto objem. Viem, že kyselinu treba pridávať pomaly, ale bolo by dobré vedieť, koľko roztoku treba pripraviť v tomto pomere 1:10.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Niekde som našiel, že na 1 liter amfetamínového oleja pripadá 180 ml kyseliny sírovej. Zaujímalo by ma, či je pomer 180 ml: 720ml IPA poskytne pH 5-6. Za predpokladu 1:10 budete musieť pridať veľa tohto roztoku. neovplyvní to výkon?

aaa a mám otázku týkajúcu sa výkonu. má pH niečo spoločné so silou produktu? čo si myslíte o pridaní 50-100 g l-fenylalanínu do hotového produktu na zvýšenie účinku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Po premytí môžete odpariť IPA a z premývacieho roztoku získať síran amónny.
nie
nezmyselné fámy
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Čo určuje pevnosť g patton môj dobrý pane?
alebo jednoducho stráca silu tým viac, čím viac poplietate reakčné fázy, čo znamená, že ak všetko pôjde správne, bude mať vysokú pevnosť, ale povedzme, ak sa zahreje, stratí pevnosť, alebo sa namiesto toho stráca j e d n o t a ?
Inými slovami, čo je podľa vás kľúčom k dosiahnutiu najlepšej sily?
Ospravedlňujem sa, ak je to na nesprávnom mieste alebo to bolo popísané niekde inde, ak áno, nemôžem to nájsť.
 
Top