"Nové lieky" na ulici.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Som z krajiny, ktorá nemá bohatý trh s liekmi. Monotónny trh, speed, kokaín, tráva, mdma. A ja uvažujem o tom, že by som pre ľudí priniesol nejaké "nové" drogy. Nemyslím nové ako novo nájdené a vyrobené drogy alebo kombinácie drog, myslím nové ako také, ktoré nikdy neboli vo veľkom na ulici. Ako príklad uvediem mefedrón, ktorý tu nikdy nebol. Nikto ho nepredával a nikto ho nemal veľké množstvo na distribúciu, možno len menšie množstvo, ktoré považoval za exotické a účtoval si zaň oveľa viac. To bolo pred pár rokmi a odvtedy ho nikto nikdy nevidel, nieto ešte predával. Myslel som si, že si zaobstarám napríklad mefedrón a budem ho predávať drahšie, ako by som mal, pretože viem, že ľudia sa zbláznia z novej drogy na ulici a nakúpia jej tony. Ale aj tak neviem, pretože som z malého okresu a myslím si, že sa to môže príliš rýchlo rozšíriť do uší nesprávnych ľudí, federálov a konkurencie na ulici.
Rád by som počul nejaké názory!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Dobrý deň, tu si môžete nájsť cestu k vlastnej výrobe mefedrónu a získať viac výhod. Ak chcete výrobok, niekto vám ho ponúkne, ale či zaplatíte tisíce za kg a budete dosť riskovať, alebo zaplatíte stovky za kg a nebudete sa starať o spôsob, akým sa k vám materiál dostane, je na vás. Môžem vám ponúknuť podporu pri modernizácii vášho dobrého ja, ak ste tiež zvedaví, či sa stanete "chemikom". Ak je vaším plánom zbohatnúť, radšej by som sa do posvätnej vedy nepúšťal a možno si kúpil už vyrobené, čokoľvek si budete priať. Na zdravie!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To je veľmi šikovný nápad, ale v mojom prípade sa to až tak neoplatí. Predpokladám, že reagencie a vybavenie ma budú stáť majetok a s mojím rozpočtom to nie je veľmi uskutočniteľné. Možno by som niečo také mohol urobiť po preklopení niekoľkých dávok, ale do budúcnosti sa až tak veľmi nepozerám. Ďakujem vám za vašu myšlienku a ponúknutú pomoc!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ak ste náhodou z EÚ (v menšej miere aj ak nie ste), môžem vám sľúbiť dobré správy. Keďže mojím svätým poslaním je nakoniec oddeliť drogy od peňazí, nejde mi až tak o to, aby som zbohatol, ale práve naopak. Môžem vám dať nádej, pokiaľ ste férový, čo potrebujete na výrobu dávok potrebných na učenie sa (určite nechcete premárniť kilo materiálu z hlúpej chyby tiež sľúbili, že to urobíte aspoň párkrát), skôr skromné dávky sú to, z čoho sa potrebujete učiť a čo potrebujete uspieť, aby ste mohli ísť na väčšie, len robte kroky nie dlhšie ako vaše nohy, pretože know how sa bude hromadiť a vždy bude vaše. Ak nie ste zvedaví na to, čo je zisk, môžem predpokladať, že sa buď obávate (žiadny zmysel), alebo si stojí za to, že potrebujete oveľa viac a potom možno hlúpe. Výroba desiatok gramov každý deň ide do stoviek na dávku pri vašom prvom rozšírení (jednoducho dostanete moju radu, ktorú si zaslúžite kúpiť väčší RBF, to znamená), ak nie len jednoducho hlúpy, pretože nezniete neochotne.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Súhlasím s Habierom. Peniaze nie sú kľúčové, ale ich potreba
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
ur sa mýli, pokiaľ ide o náklady na eq a činidlá. ak sa sústredíte na učenie 1., potom vás to bude stáť maximálne 1 euro na 1 kg mepehedrónu vrátane činidiel a eq :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
nepotrebujete prekurzory, použite tieto, ktorí objavili spôsob, ako syntetizovať týmto spôsobom knwleedge je kľúčom, tu je ust opakovať, nie je potrebné kupovať prekurzor, keď si môžete pripraviť, že v takome hoours z naozaj základných ingridients, ktoré coost 5% rekurzora - ak peniaze sú problém. pre istotu jeho lepší spôsob, ako sa učiť v každom prípade
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
porozumenie, potom je kľúčové ďalšie porozumenie a ďalšie porozumenie. Každý deň robím výskum o nových veciach, objavujem nové názvy látok, t ich atribúty, a tie, ktoré boli objavené (mnou) pred mesiacmi, sú teraz v mojej hlave, takže je vždy čas
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ak ponúkate stále aktívne pomáhať nové v tomto, budem radšej získať a skúsiť sa stať chemik s dobrým produktom mefedrón 😀💎ak chcete pokračovať v rozprávaní môžeme ísť v pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nakoľko je to vo vašom záujme, zavolajte mi a nečakajte, že budete denne kontrolovať moje správy. Zvyčajne som tu raz za niekoľko dní, nie dlhšie ako týždeň...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže idk, o koľko viac pozornosti získate v porovnaní s predajom liekov bežných vo vašej oblasti. I kľúčom je len nemať toľko osobných obchodov. Poznáte nejakých ďalších dílerov drog, ktorí by od vás nakupovali? Len buďte opatrní. Keď sa ľudia stretávajú s časom, budú mať tendenciu sa na vás vykašľať
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Áno, to som mal na mysli. Stačí predávať miestnym predajcom v trochu väčšom množstve a nemať žiadne problémy. Získal by som veľa pozornosti, pretože ako som povedal, môj okres je veľmi malý, nehovoriac o mojom meste, a takýto výbuch by zaplavil celé mesto. Aby som bol spravodlivý, dlho by som nevydržal.
Ďakujem vám za vašu myšlienku!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Nie som si úplne istý, čo je lepšie, mať bohatý trh, alebo nemať :)
Vezmite si prípad do rúk, takže budete mať bohatý trh v rukách. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Ale hoesntly to deends on pple. Sú to feťáci alebo connesseirs?
ak volajú po kvalite atď. je dobré rozhodnutie dovážať, ale ak hovoria, že je všetko dobré atď. a je im jedno, čo si vezmú, nebude to hodné, možno pre niektoré osoby, ktoré hodnotíte, budú mať záujem
imo jednoduché pravidlo hodnotenia
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Povedal by som, že je to zmes oboch. Stále premýšľam o niečom takomto. Ďakujem za vaše myšlienky tho!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Potom je asi najlepším spôsobom inkasovať ceny za lepší výrobok, ale mať na sklade aj ten horší. Musíte sa prispôsobiť zákazníkom, ktorých máte, v závislosti od toho, koľko sú ochotní minúť
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Súhlasím s dobrým/špatným produktom na sklade. Mal som situáciu, keď som dával zadarmo vzorky dobrého výrobku, ale keď si pýtali viac, dal som im ten menej účinný. Šialené je, že sa vôbec nepýtajú na cenu, keď je výrobok dobrý.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
tu sú štatisti ako závislí, len nepovedia nič negatívne, keď je dobrá úroveň produktu, zatiaľ čo connesseuirs nájdu niečo, čo by mohlo byť podľa ich názoru lepšie - najzábavnejšie je, že zvyčajne hovoria o vizuálnych kryštáloch haha. tak či onak a závislých to nezaujíma, aj keby to bolo zlé, budú to brať tak či tak
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Na základe vašich tém si myslím, že pouličné gangy vás nájdu oveľa rýchlejšie ako policajti.
 
Top