Nový proces PMK 2503-44-8???!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

snažil som sa získať informácie o spracovaní nového pmk ponúkaného ako prekurzor CAS 2503-44-8 a našiel som niečo, čo ma znepokojuje.

CAS 2503-44-8 je 3'',4''-Dihydroxyfenylacetón, takže prvá myšlienka by mohla byť použiť ho ako normálny fenylacetón a požadovaný produkt získate s pridaním 3'',4''-Dihydroxy, však?
Takže si predstavte, že sa pokúsite vytvoriť voľnú bázu napríklad pomocou redukcie NaBH4, v tom prípade dostanete:

3,4-dihydroxymetamfetamín (HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

Je hlavným metabolitom MDMA, takže získate niečo podobné MDMA, ale nie skutočný MDMA, ako sa predpokladá z prekurzora MDMA PMK.

Prípadne existuje proces, ktorý nepoznám, pretože nie som chemik, na premenu na skutočný MDMA, ak má niekto viac informácií... ale momentálne je to to, čo by sa mohlo normálne stať, takže buďte opatrní.
V prípade že ho spracujete napríklad alkalickou hydrolýzou na vymazanie hydroxylovej skupiny získate teoreticky P2P nie MDP2P možno sa mýlim ale je to čo má väčší zmysel.
Ďakujem.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tento prekurzor možno použiť na výrobu 3,4 metyléndioxyfenylacetónu. Výťažky však budú nízke a cena konečného produktu je vysoká, existujú optimálnejšie spôsoby syntézy.

OH skupina sa nedá vymazať, aby sa získal nesubstituovaný fenylacetón.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vďaka nie je teda dobrý produkt.
 
Top