Nová webová stránka pre spoločnosť Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Vytváram stránku pre svoju lokalitu pre Mŕtve kvapky. S blížiacimi sa voľbami som vypracoval možno veľmi lukratívny plán. Chcem otestovať svoje nastavenie pomocou stránky s darovaním, ktorá bude prepojená s kódom QRC. Systém Mŕtvej kvapky bude fungovať rovnako s nálepkami QRCode, takže chcem spustiť svoju schému darovania ako test môjho systému.

Stále sa zaoberám problémami s blbosťami v databáze, ktoré budem riešiť. To, na čo hľadám návod, je nastavenie API, ktoré bude zachytávať debetné/kreditné karty, konvertovať na btc a posielať do mojej peňaženky. Zatiaľ jediný spôsob, ktorý ma napadá, ako to fungovať, je mať len adresu btc peňaženky a dúfať, že ľudia vedia ako/už majú crypto, čo by vyradilo veľmi veľkú časť mojej základne, čím by sa táto schéma stala pravdepodobne viac problémovou, ako stojí za to.

Nejaké návrhy? Robí niekto niečo podobné? Niečo plug-and-play by bolo úžasné, ak to existuje.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Odporúčam vám chvíľu počkať. Už sme vyvinuli trh, na ktorom budete môcť predávať mŕtve kvapky, zadávať objednávky na doručenie kuriérom. Vôbec čokoľvek. Máme to všetko pokryté. Radšej investujte do vlastného laboratória.
Tento projekt spustíme tento rok.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Tento projekt na trhu znie sľubne a zaujímavo. Bude však poskytovať služby v určitých vidieckych oblastiach? Som mimo mapy, podľa aktuálnej mapy nie som nikde v blízkosti oblastí HIDT, čo je dobré. Bývam aj v blízkosti viacerých veľkých univerzitných miest, ale zvyčajne sú podobné veci užitočné len pre veľké mestá. Bude program schopný pomôcť v oblastiach, ako je tá moja?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Teraz sa sústredím na svoj digestor!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Bolo by to skvelé, najmä ak by bolo možné prijímať objednávky z Číny vo väčších množstvách.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Už som to povedal a zopakujem to ešte raz: Vďaka, Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ak by ste mali v určitých oblastiach špecializovaného kuriéra, ušetrili by ste si tak veľa problémov. Mám 1 možnosť na vidieku, ktorá sa mi osvedčila, môj blízky priateľ je vodič doručovateľa spoločnosti Fedex s určenou trasou. Keď sa objedná balík, uistíme sa, že dodávateľ používa fedex, a keďže môj vodič pozná väčšinu miest na svojej trase, vyberú sa 2 alebo 3 adresy a konkrétne meno, ktoré pozná len vodič, Ráno, keď je balík na nákladnom aute, uvidí meno a adresu vo svojom skeneri. Svoju trasu prejde normálne a keď sa dostane do oblasti, naskenuje balík ako doručený, potom si ho vloží do krabice na obed a po práci si ho vezme domov. Môj priateľ ho potom ide vyzdvihnúť. Jediné spojenie s kýmkoľvek pri tomto spôsobe je vôbec pri štítku s poštovným/poštovným, čo sa dá riešiť rôznymi spôsobmi. Máte priateľa, ktorý doručuje pre ups, fed ex alebo inú službu dostupnú vo vašej oblasti, potom to môže byť dobrý spôsob odosielania a prijímania
 
Top