Zápachy aromatických aldehydov

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Existujú nejaké substituované bezaldehydy alebo analógy benzaldehydu (ako napríklad tiofenkarboxaldehyd), ktoré majú rovnaký mandľový zápach ako benzaldehyd (a mohli by sa s ním prípadne zameniť)?

Pred časom som mal niečo, čo som považoval za benzaldehyd. Mal silný mandľový zápach a kondenzoval s nitroetánom na niečo, čo som považoval za P2NP (svetložlté ihličkovité kryštáliky). Teraz potrebujem vedieť, či tá zlúčenina mohla byť niečo iné ako benzaldehyd (nejaký iný aldehyd).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Teplota topenia?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Z čoho? Ak máte na mysli P2NP, použil som ho celý a nekontroloval som vtedy m.p.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
áno p2np bod topenia
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ako som už povedal, nemám už žiaden ten p2np. Mám len amfetamín z neho vyrobený. A tak či onak, momentálne nemám prístup k žiadnemu laboratórnemu vybaveniu ani možnosti vykonávať testy. Amfetamín je zvláštny, čo ma núti pochybovať, či je to vôbec amfetamín a či je bezpečné ho konzumovať; preto toto vlákno.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Meranie teploty topenia amfetamínovej soli. zariadenie teplomer, tenká sklenená kapilára a elektrický varič. Ak nemáte čo skontrolovať, nebudete môcť nainštalovať, aký druh výrobku máte. Najvďačnejšou vecou je hádanie.
 
Top