O výrobe metamfetamínu

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Určite máte veľa práce a desiatky ľudí sa vás neustále pýtajú na výrobu metamfetamínu. Niekedy si možno pomyslíte: "Na fóre sú o tom už vlákna, prečo je potrebné otvárať nové?" Súhlasím s vami.

Nechcem na fóre otvárať zbytočné vlákna, ale keď sa na tieto otázky pýtam profesionálnych členov, odpovede prichádzajú buď veľmi neskoro, alebo vôbec.

Mám dojem, že na fóre je viac nerodených používateľov angličtiny ako rodených používateľov angličtiny. Máme problém porozumieť jazyku chémie. Najmä ak je v angličtine. Viem, aké kroky je potrebné vykonať pri výrobe, ale nedokázal som si tieto informácie v hlave správne poskladať.

Moje otázky sú krátke, ale hádam patria medzi najdôležitejšie. Som si istý, že vaše odpovede budú veľmi užitočné pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o túto činnosť.

1 - Čítal som, že je jednoduchšie a výnosnejšie syntetizovať metamfetamín priamo z P2P ako syntetizovať amfetamín z P2P a potom ho konvertovať na metamfetamín.

Je hydrochlorid metamfetamínu reduktívnou amináciou s P2P účinný spôsob výroby vo veľkom rozsahu?

2 - Pokiaľ tomu rozumiem, na získanie hydrochloridu metamfetamínu nestačí. Musí sa konvertovať na d-metamfetamín hydrochlorid prostredníctvom kyseliny vínnej. Nemôže sa metamfetamín hydrochlorid použiť bez toho, aby sa premenil na d-metamfetamín hydrochlorid?

3 - Keďže ľudia nemôžu nájsť metylamín, používajú na výrobu rôzne metódy. Je to však chemická látka, ktorú možno ľahko syntetizovať. Prečo si ho ľudia radšej nesyntetizujú sami? Existuje nejaká nevýhoda, o ktorej neviem, ale ktorá je medzi chemikmi všeobecne známa?

4 - Keď chceme zväčšiť alebo zmenšiť rozsah, ako by sme mali rozhodnúť o pomeroch použitých činidiel?

Napríklad, ak sa pri syntéze používa 500 ml látky X a 500 ml látky Y, ak ju chceme zmenšiť, nefunguje to tak, že obe látky budú mať 250 ml?

Vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Pseudoefedrín môžete redukovať aj prostredníctvom kyseliny hidriodovej/červeného fosforu.
Možno sa pridá niekto iný, ale nemám žiadne základné vedomosti o ceste reduktívnej aminácie. D-meth je psychoaktívna zložka. Ten, ktorý vás dostane, levo-meth, ktorý si môžete kúpiť vo Walmarte ako dekongestant do nosa, doslova účinná látka je "levo-metamfetamín". Odpadky. Tiež by som rád odkázal inde na škálovanie. "Its better to keep your mouth shut and let people assume you are an idiot than to open it and remove all doubt." Môj otec by mi povedal. Sám som ešte veľmi nový, takže by som nechcel dezinformovať.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ďakujeme, že ste si našli čas na odpoveď.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Dôvod, prečo ste nedostali odpovede na svoje otázky, je ten, že boli niekoľkokrát zodpovedané v iných vláknach týkajúcich sa amfetamínu / metamfetamínu.

Takže aby som odpovedal na vaše tvrdenie, áno, toto vlákno je zbytočné.

S pozdravom
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Potom by si mal každý prečítať existujúce knihy a stať sa chirurgom.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Presne to robia študenti na univerzitách.

Študujú učebnice a stávajú sa z nich chirurgovia.

To, čo robíte vy, je, že zanedbávate učebnice a pýtate sa profesorov na odpovede na každý kvíz bez toho, aby ste si dali tú námahu.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Je mi veľmi ľúto, ale v texte nie je napísané "naučte ma, ako vyrobiť metamfetamín". Samozrejme sa pýtam na konkrétne otázky. Otázky, ktoré boli položené v procese premýšľania a výskumu. Konkrétne hovorí, že rozumiem metódam, len ich nedokážem v mysli zoradiť do prehľadného poradia. Na fóre nie sú takmer žiadne informácie o znižovaní a zvyšovaní rozsahu. Píše sa v ňom aj to, že som výslovne žiadal o spätnú väzbu od iných chemikov o používaní a syntéze metylamínu. Z povahy otázky vyplýva, že je potrebná spätná väzba od iných chemikov. Pretože ide o otázku o skúsenostiach.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Pretože si ju prečítal, potom sa spýtal. Pozrite sa na jeho otázku, vyzerá ako hlúpa otázka? Ako sa podľa vás učí študent na univerzite? Keď si prečítajú knihu, potom len vedia, na čo sa majú pýtať, ak nerozumeli. Čo je to za vtip?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Dobrý deň, drahá
Pokiaľ ide o syntézu pervitínu, je jedno, či pochádza z P2P alebo amfetamínu. Závisí to od činidiel dostupných vo vašej krajine.
Po druhé, na veľkom fóre je vlákno, ktoré vysvetľuje syntézu metylamínhydrochloridu z chloridu amónneho a formaldehydu.
Po tretie, poznáte informácie a kroky pri výrobe odpovede
Aby mala elegantné a dobré usporiadanie vo vašej mysli, je potrebné praktické cvičenie. Myseľ nedokáže ukladať informácie. Môže časť zmazať, ale prax praktickej syntézy ju núti informácie uchovávať.
Začiatočník musí urobiť jednoduchú vec, ktorou je destilácia vody. Je to užitočné z hľadiska kontroly teploty a praktizovania jednoduchého destilačného zariadenia.
Po štvrté, rozsah rozširovania a škálovania je na vás. Stačí, ak zdvojnásobíte množstvo činidiel a pomôcok použitých pri syntéze, pričom si dajte veľký pozor na reaktanty.
S pozdravom
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Nemohli ste byť nápomocnejší. Veľmi vám ďakujem.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ak sa môžem láskavo opýtať, rád by som sa opýtal na niekoľko ďalších otázok.

Je ten istý postup použiteľný aj pri zmenšovaní? Stačí znížiť množstvo činidiel a pomôcok o jeden alebo dva krát? A platí to pre každú chemickú reakciu?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Ak začínate s P2P, výťažok amfetamínu je už teraz nízky a pokus o jeho premenu na metamfetamín vedie k ešte výraznejším stratám. Ak sa však ako východiskové činidlo použije P2NP, táto premena je možná. O kryštalizáciu sa možno pokúsiť použitím suchého plynného HCl v toluéne alebo éteri, filtrovaním vyzrážaného prášku a následným použitím vody a etanolu na kryštalizáciu prostredníctvom výsevu kryštálov d a l.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ahoj, priateľ môj. Hľadal som niečo veľmi vysvetľujúce alebo kompletnú príručku ako vy, ale chcel som povedať, že nie je potrebné hľadať podrobné informácie. Keď tak urobíte a použijete uvedené informácie v poradí, začnete chápať, čo sa deje, a začnete veriť, že to, čo je napísané, je skutočne dostatočná informácia. Najskôr robte to, čo je napísané, odpovede na všetky vaše otázky nájdete asi na 80-90 %, keď ich sami vyskúšate alebo aplikujete. Nesťažujte si veci hľadaním podrobností, ako som to robil ja.

Ďalšia dôležitá rada: Majte ústa a jazyk zatvorené. Nedovoľte, aby vaša ľavá ruka vedela, čo robí vaša pravá ruka.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Už je to dávno, čo som to písal. Už som s tým mal istý úspech, ale veľmi pekne vám ďakujem za ochotu pomôcť. Vaša odpoveď bude užitočná pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Ďakujem. :)
 
Top