BEZPEČNÉ OBJEDNÁVANIE

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Na temnom webe máme toľko možností, kde čo kúpiť. Otázkou však je, koľko možností máme pri doručovaní.
Samozrejme, môžete použiť svoju domácu adresu (na čo nerád myslím) a niektoré odberné miesta. Čo iné?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mŕtve kvapky, ak je to možné, snažte sa kupovať len mŕtve kvapky. V opačnom prípade sa nájdu kreténi ako inkognito market, ktorí vás začnú vydierať.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ďakujem za rýchlu odpoveď:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Mŕtve kvapky však nefungujú nikde. Takže ak chcem Mŕtve kvapky v Českej republike, môže to závisieť od dodávateľa, že?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Neviem, či sa na to vzťahuje mŕtva kvapka Tutorial, ale musíte hľadať appartements, v ktorých nikto nebýva. Napríklad rbnb, appartmány na prenájom/predaj atď.
Ak u potrebujete ďalšie informácie, stačí sa opýtať.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
zaujímavé. budem o tom premýšľať. Nezavrhujem to.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
PGP by mal byť vaším priateľom aj vtedy, ak sa nemôžete vyhnúť odosielaniu na adresu. Nikdy nedôverujte trhom zabudovaným v šifrovaní. Šifrujte citlivé informácie sami pomocou vlastnej aplikácie
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... mi, prosím, povedzte viac o tom, čo máte na mysli pod pojmom "PGP". O akých ďalších možnostiach je možné diskutovať. Niekoľkokrát som si nechal poslať lieky domov poštou, pretože som nevedel, čo iné mám robiť. Nedávno som poslal drogy poštou do domu kamaráta. V mojej oblasti sveta neexistujú žiadne mŕtve schránky, o ktorých by som vedel. Len som čítal o tom, že niekto poslal zásielku do prázdneho domu, ale potom balík nebol doručený a v podstate sa stratil. Takže nejaké riziko tu je. Samozrejme, riziko mi nevadí, myslím tým, že sa tu pohybuje veľa pošty. Len ma zaujíma, či som neprehliadol nejaké zjavné riešenie. Ako VPN pre OpSec je jednoduché, stačí to urobiť. Tor je jednoduchý, jednoducho to urobte. BTC je jednoduché, stačí to urobiť. Anonymný neregistrovaný email je jednoduchý, stačí to urobiť. Monero je trochu ťažšie, ale stojí to za to, stačí to urobiť. Prejsť to všetko a potom to pošlem kamarátovi domov a som jeden stupeň od zatknutia. Je to hlavné slabé miesto môjho plánu. Aké máme nápady?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
PGP vás teda chráni pred tým, aby vaše informácie videli tretie strany. PGP znamená celkom dobré súkromie. V podstate si s inou osobou vymieňate kľúče, takže si môžete navzájom dešifrovať správy a nikto iný nemôže dešifrovať vašu správu bez vášho kľúča. Kelopatra a GnuPG sú dobré aplikácie. Prečítajte si o tom a vráťte sa s otázkami alebo ak potrebujete prax.

Mal som balíky ísť aj k priateľom. Pokiaľ vedia, že niečo dostávate a nie sú typom človeka, ktorý by vám ukradol drogy, bude to fungovať.

nepoznám lepší spôsob ako poslať to k vám domov alebo k priateľovi. Možno ak máte firmu, ktorej môžete poslať? Neodporúčam však poštovú schránku, pretože nie je na vašom pozemku, ako aj vo vládnej budove
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
PGP vás teda chráni pred tým, aby vaše informácie videli tretie strany. PGP znamená celkom dobré súkromie. V podstate si s inou osobou vymieňate kľúče, takže si môžete navzájom dešifrovať správy a nikto iný nemôže dešifrovať vašu správu bez vášho kľúča. Kelopatra a GnuPG sú dobré aplikácie. Prečítajte si o tom a vráťte sa s otázkami alebo ak potrebujete prax.
 
Top