Príjmy z destilácie P2p mi trhajú srdce! ! Potrebujem pomoc od veľkého odborníka! !

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Páni,

Pri destilácii P2P som utrpel strašné straty.

Z 500mlp2p sa získa 200ml čistého p2p.

Takéto zisky mi lámu srdce!

Zostrojil som destilačný prístroj, tlakový hrniec, v ktorom sa pri vysokých teplotách varí a vzniká para.

Destilačnú fľašu vložte do elektrického ohrievacieho plášťa a zapnite ohrievací plášť na teplotu približne 130 °C.

Keď para vstúpi do kondenzačnej trubice a začne sa ochladzovať, otočte tlakový hrniec nadol, aby ste regulovali veľkosť pary. Ak ho udržíte na vysokej hodnote, intenzívna para rýchlo naplní prijímaciu fľašu.

Prvé dve fľaše prijatého destilátu počas procesu destilácie obsahujú väčšinu p2p.

Nasledujúci destilát obsahuje veľmi málo. Po pridaní roztoku chloridu sodného sa z približne 2 litrov destilátu získalo 20 ml p2p.
Keď sa voda v destilačnej banke odparí a zahrievanie pokračuje, získa sa hustá karamelová hmota.

Druhýkrát som sa pokúsil pridať vodu, aby som pokračoval v destilácii, ale kondenzovala len vydestilovaná voda.

Teraz mám niekoľko otázok:

1: Keď para začne kondenzovať, má byť tlakový hrniec naďalej na vysokej teplote alebo sa má teplota znížiť?

2: Mal by sa zapnúť elektrický ohrevný plášť destilačnej fľaše? Alebo stačí na dokončenie ohrevu para z tlakového hrnca?

3: Keď sa voda v destilačnej fľaši zmenší, mám pridať destilovanú vodu, aby som pokračoval v destilácii? Alebo pridať roztok uhličitanu draselného?

Je ešte niečo, čo robím zle?

Pane, prosím, pomôžte mi!

Ďakujem veľmi pekne! !
 

Attachments

  • yYdHxlzOpP.jpg
    yYdHxlzOpP.jpg
    4 MB · Views: 35

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Po destilácii zmes v destilačnej banke stále vyzerá olejovito. Po ochladení sa na dne objavia niektoré kryštáliky. Obsahuje takáto zmes aj p2p?
Existuje spôsob, ako extrahovať p2p a opätovne ho destilovať?

Viem, že moja otázka je hlúpa! Moja krajina a moja úroveň angličtiny! V dôsledku toho sa nemôžem spýtať na viac informácií.

Prosím, pomôžte mi! !
Ďakujem veľmi pekne! !
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Je možné použiť aj roztok uhličitanu sodného. Do malej banky vložte znečistený P2P a uhličitan sodný a zahrievajte ho, kým nezačne vrieť. Ak je druhá banka na prenos pary väčšia ako vaša banka s P2P, musíte použiť destilovanú vodu a zahrievať ju na 105 stupňov (udržujte teplotu), kým nebudete vedieť, že vytekajúca kvapalina nie je mastná. Je to veľmi jednoduché, ale časovo príliš náročné.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
môžem vám povedať bod s časovou náročnosťou z prvej ruky, tiež robím v súčasnosti parnú destiláciu po reakcii z BMK. Bez prúdového zdroja.
Teraz je to na ohrev asi 48h a asi pred 1h vidím zakalený biely prúd pary v kondenzátore, v zbernej banke.
Spočiatku pláva na povrchu a potom klesá na dno, kde je veľká hrudka, ktorá sa zráža.
Keď do nej posvietite baterkou, je mierne žltá s nádychom neónovo zelenej.
Zdroj prúdu je dobré mať nabudúce.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
1. áno a nie regulujte rýchlosť naparovania podľa množstva v destilačnej banke.
2. áno, musí byť zapnuté
3. odpoveď 1
Do destilačnej banky pridajte varné kamene . roztok uhličitanu sodného sa musí pridať do P2P, nie do parníka
Ak to nepomôže, skúste vákuovú destiláciu
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Myslím, že poznám zdroj problému, alebo skôr som raz prišiel o všetky svoje p2p kvôli vlastnej hlúposti. Možno ste urobili rovnakú hlúposť aj vy.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Nech to nie je také vzrušujúce, to by bolo ? Ďakujeme za vašu podporu !
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Je mi ľúto, že som celkom nepochopil, čo ste mali na mysli. Murphyho zákony mi fungujú, postupoval som tak, že som urobil a pochopil všetky chyby skôr, ako som niečo urobil.
 

Honeymoon302@

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ako ste o to prišli A čo môžem získať?
Som z Indie
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
V dôsledku vysokého tlaku pár (kolísanie tlaku atď.) sa v hlavnej banke a prijímači zničil aj p2p destilovaný v banke. Aby som sa vyhol opakovaniu rovnakej hlúposti, niekoľkokrát som pridal ventil na reguláciu tlaku pary a únikovú fľašu. kým sa to úplne nenaučíte.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nepridávajte do P2P žiadny základ.
V destilačnej banke musí byť vždy voda, nikdy ju nenechajte vyschnúť.
 
Top