Pocit paniky a seziure pri substituovaných katinónoch

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
V prvom rade nezneužívam stimulanty, pôjde o 2 látky a-PiHP a NEP, toto sú moje časové údaje a údaje o dávkovaní, všetky sú v rozpätí približne 3 mesiacov

Nemám žiadne vážne zdravotné problémy ani mi nebolo diagnostikované niečo vážne, ale môj otec zomrel na cukrovku

osobne užívam kratom so sirupom proti kašľu, ktorý obsahuje buď DPH, alebo Chlopheniramine melate, viem, že to znie divne, že užívam kratom so sirupom proti kašľu, ale takto ho konzumuje moja krajina, s normálnym ovocným sirupom ma bolí hlava a mám nevoľnosť

1. krát a-PiHP 50 mg orálne cítiť eufóriu

2. krát a-PiHP 50 mg orálne cítil eufóriu a, potom redosing dostať trochu nepríjemné, ale veľmi mierne to zhoršilo zakaždým.

3. krát NEP 50 perorálne a 30 mg rektálne som pocítil len prvýkrát a opätovné dávkovanie mi spôsobilo väčšiu nepríjemnosť ako minule

4. krát, 5. krát, 6. krát všetko išlo s dvoma dávkami, ale po 3. krát vôbec žiadna eufória len tieto
Príznaky
úzkosť
záchvaty paniky
pocit, akoby som mala dostať záchvat
trasenie
mierne hmatanie srdca
mierna nevoľnosť
tlak na hrudníku (zriedkavo)
Acy pravé rameno nie je bo lestivé , je to ako keď žijete s váhami a je bolestivé a unavené
pocit na omdletie a pocit, že sa točíte a kolabujete, ako keď prikývnete kvôli nedostatočnému spánku


bez ohľadu na to, koľkokrát to skúsim bez ohľadu na ROA, nie je to pre mňa žiadna eufória šťastné pocity len tieto príznaky

Vie o tom niekto niečo?

Mal by som skúsiť náhradné amfetamíny ako 3-MMA? Zbavilo by ma to týchto problémov?

P.S. Som laik, nie chemik alebo vôbec niečo, čo súvisí s vedou
P.S.2 všetky neboli bunk a pochádzali od veľmi dôveryhodného predajcu
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Zdravím. Uvedené dávky možno považovať za vysoké a v prípade NEP dokonca za ťažké. Vzhľadom na užívanie Kratomu môžete mať určitú skríženú toleranciu, ale nemyslím si, že dosahuje taký stupeň, pre ktorý by ste museli užívať takéto dávky. Vzhľadom na to, že ste uviedli, že stimulanty nezneužívate. Skúste znížiť dávky a začať napríklad s 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dopaminergné stimulanty sú známe tým, že vyvolávajú úzkosť, pyrrovaleróny (mdpv, a-pihp, apvp atď.) ešte viac. Aby som bol úprimný, odporúčal by som prejsť na iné stimulanty.
 
Top